रामचरणको ‘आचार्य’ले घुँडा टेक्योटलिउड सुपरस्टार रामचरण अभिनीत फिल्म ‘आरआरआर’ ब्लकबस्टर सावित हुँदा यही अप्रिल २९ बाट प्रदर्शनमा आएको नयाँ फिल्म ‘आचार्य’ले भने बक्सअफिसमा घुँडा टेकेको छ । रामचरणले पिता चिरञ्जीवीसँग एकसाथ काम गरेका कारण यो फिल्मले बक्सअफिसमा आक्रामक कमाई गर्ने आँकलन गरिएको थियो । तर, खराब रिभ्यूका कारण फिल्मको व्यापार चौपट बनेको छ ।

फिल्मले वर्ल्डवाइड रुपमा कमजोर व्यापार गरिरहेको छ । पहिलो दिन विश्वभर फिल्मले ५१ करोड ७ लाख कमाएको थियो । यसलाई फिल्मको सुखद् ओपनिङ मान्न सकिन्छ । तर, दोस्रो दिनबाट फिल्मको कमाईमा ठूलो गिरावट आएको छ । दोस्रो दिन फिल्मले १२ करोड ४३ लाख र तेस्रो दिन ७ करोड ९५ लाख कमायो । फिल्मको तीन दिने कमाई ७१ करोड ४५ लाख पुगेको छ ।

‘आचार्य’ चिरञ्जीवी र राम चरणको होम प्रोडक्सनको फिल्म थियो । एक सय ४० करोडको लगानीमा उनीहरुले फिल्म बनाएका थिए । तर, फिल्मले विश्वभरको कमाईबाट पनि लगानी उठाउन नसक्ने देखिएको छ । यो फिल्मको व्यापारले रामचरणले खेलेका सबै फिल्म हिट हुन्छ भन्ने मान्यता भंग भएको छ । ‘आचार्य’ नचले पनि रामचरण नयाँ फिल्म निर्माणको तयारीमा जुटेका छन् ।

यो पनि…
‘पुष्पा २’लाई ठूलो स्केलमा बनाइँदै
नेपालसँगै भारतमा पनि एकसाथ चल्दै ‘प्रेमगन्ज’...
‘ब्रह्मास्त्र पार्ट वनः शिव’ डिज्नीको ग्लोबल रिलीज क्यालेन्डरमा सामेल हुने पहिलो भारतीय फिल्म

[…] अनुसार उक्त सूचीमा पहिलो पटक भारतीय फिल्म परेको हो। ग्लोबल रिलिज क्यालेन्डरमा […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

अभिनेत्री सुरक्षा पन्त कान्स फिल्म फेस्टिवलमा सहभागी भएकी छिन् । पन्तले नेपालबाटै कान्स रेड कार्पेटमा वाक गर्ने पहिलो कलाकार बनेकी

काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयर पदको जारी मतगणनामा अग्रता लिइरहेका बालेन साहलाई पुत्री लाभ भएको छ ।  बुधबार दिउँसो उनका दाजु कौशल साहको

साउथ सुपरस्टार अल्लू अर्जुन र रश्मिका मन्दाना अभिनीत फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’ले भारतीय बक्सअफिसमा आँधी नै ल्यायो । हिन्दी भर्सनमा

‘बाहुबली’ र ‘आरआरआर’ फेम्ड निर्देशक एसएस राजामौली र तेलुगू सुपरस्टार महेश बाबुले आगामी फिल्ममा सहकार्य गर्ने भएका छन् । दक्षिण

Suggested