बेहुलाले आफ्नै बिहेमा जाने अनुमति पाएनन्तपाईले धेरै अनौठो खबरहरू सुन्नु भएको होला । तर, के तपाईले कहिल्यै सुन्नु भएको छ कि बेहुलाले आफ्नै बिहेमा जाने अनुमति पाएको छैन ?

चीनमा यस्तै एउटा अचम्मको घटना सार्वजनिक भएको छ । जहाँ बेहुलाले आफ्नै विवाहमा प्रवेश पाएका छैनन् । त्यसपछि बेहुलाले बाहिरै बसेर फोनमा अधिकांश कार्यक्रम हेर्नुपर्ने भयो । सामाजिक सञ्जालमा यो अचम्मको घटना सार्वजनिक भएपछि मानिसहरू यसलाई लिएर अचम्मित भएका छन् ।

बेहुलाले समयमा प्रवेश पाएनन्

‘इनसाइडर’ को रिपोर्ट अनुसार कोभिड परीक्षणको नियममा अचानक परिवर्तन आएपछि बेहुलालाई मोबाइलमा आफ्नै विवाह लाइभ हेर्न बाध्य पारिएको हो । वास्तवमा, फेरि एक पटक कोरोनाको बढ्दो केसका कारण चीनमा नियमहरू धेरै कडा भएका छन् । यी नियमका कारण बेहुला आफ्नो विवाहमा जानबाट वञ्चित भए । यसपछि बेहुलाले धेरैजसो विवाहको कार्यक्रम आफ्नो फोनमा हेर्नुपर्ने भएको थियो ।

दुलहाले फोनमा नै आफ्नी दुलहीको सिँढीबाट ओर्लिरहेको देखे । बेहुला होटेलबाहिर बसिरहँदा विवाहमा निम्तो भएका अधिकांश पाहुना भित्र पुगेका थिए । किनकि बेहुलाको कोभिड टेस्ट भएको थिएन । यसबारे बेहुलाले भने, ‘होटेल छिर्नका लागि चार दिन पुरानो पीसीआर नेगेटिभ रिपोर्ट देखाउनुपर्ने बताएको थियो । तर, विवाहको दिन होटेलले ४८ घण्टा पुरानो रिपोर्ट मागेको थियो ।

बिहेको मुहूर्त सकियो

बेहुली र अधिकांश आफन्त भित्र गएका बेला आफूलाई बाहिर रोकिएको बेहुलाले बताए । यसपछि बेहुलालाई अर्को परीक्षणका लागि जानुपरेको थियो, कोभिडको रिपोर्ट नेगेटिभ लिएर फर्किएपछि बेहुलाले होटेलमा प्रवेश पाउन सक्थे । विवाह दिउँसो २ बजे हुने थियो तर बेहुलाले ४ बजेर ४३ मिनेटमा प्रवेश पाए । अन्ततः साँझ ६ बजे दुलाहा र दुलहीको विवाह भयो ।

यो पनि…
मानिसको जस्तै ओठ भएको एलियन जीव
सबैभन्दा पुरानो यो जीवबारे वैज्ञानिक नै छक्कLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

एउटा अनौठो घटनामा दक्षिण सुडानमा एउटा भेडालाई एक महिलाको हत्या गरेको अभियोगमा तीन वर्ष जेल सजाय सुनाइएको छ । सुडानको

भारतको बिहारमा रहेको पूर्णिया जिल्लामा दुलहीको घरमा गएको जन्तीलाई खाना पस्किन ढिलो भएपछि रिसाएका दुलाहा विवाह समारोह छोडेर भागेका छन्

संसारमा हरेक दिन एलियन्सको बारेमा धेरै अनौठो दाबी गरिन्छ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा अचम्म लाग्छ । संसारभरका धेरै मानिसहरूले एलियन

तीन जना किशोरीले पुरुषको यौनांग जस्तो विरुवाको फूल टिपेको भिडियो भाइरल भएपछि कम्बोडिया सरकारले यो लोप हुने डरले सर्वसाधारणलाई त्यस्ता

Suggested