सुगाले अनलाइनमा यस्तो सामान अर्डर गर्योसुगा एक धेरै बुद्धिमान र प्यारो चरा हो। मानिसहरू आफ्नो घरमा सुगा पाल्न मन पराउँछन्। सुगाका केही प्रजातिहरू पनि छन्, जसले मानिसजस्तै कुरा गर्न सक्छन्। जब तिनीहरू बोल्छन्, यस्तो लाग्छ कि मानिस बोलिरहेको छ। तर, यही बोलपत्रका कारण कहिलेकाहीँ समस्या पनि आउँछन् । बेलायतकी एक महिलासँग यस्तै घटना घटेको छ । महिलाको घरपालुवा खैरो सुगाले केही वस्तुहरू अनलाइन अर्डर गरेको छ।

सामानहरू अलेक्साको सहयोगमा अर्डर गरियो

सुगाले भर्चुअल असिस्टेन्टको सहयोगमा यो उपलब्धि गरेको । आइसक्रिम बाहेक, यो सुगाले धेरै फलफूल र तरकारीहरू अनलाइन अर्डर गर्यो। एलेक्सा अमेजन कम्पनीको भर्चुअल असिस्टेन्टको नाम हो। रिपोर्टका अनुसार यो सुगाले स्मार्ट स्पिकर एलेक्साको सहयोगमा आफ्नी श्रीमतीको आवाजमा बोलेको थियो ।

रोकोले यी सामानहरू अर्डर गरे

यो अफ्रिकी खैरो सुगाको नाम रोको हो। रोकोले अलेक्साको सहयोगमा विभिन्न वस्तुहरू अनलाइन अर्डर गर्दछ। रोकोले अमेजनमा आइसक्रिम, तरबुजा, सुक्खा फल र ब्रोकाउली पनि अर्डर गर्यो। यति मात्र होइन, यो सुगाले आफ्नी श्रीमतीको आवाजमा फेरि पनि अर्डर गर्यो । अर्को पटक उसले बत्ती र चङ्गा पनि अर्डर गर्यो।

किनमेलको अर्डरको सूची देखेर महिला छक्क

रोकोको मालिक मेरियनले अमेजनको सपिङ अर्डर लिस्ट हेर्दा यो कुरा खुलासा भएको बताइन् । सूचीमा ती वस्तुहरू पनि थिए, जसलाई उनले अर्डरसमेत गरेका थिएनन्। रिपोर्टका अनुसार रोको नामको यो सुगा पहिले बर्कशायरको नेशनल एनिमल वेलफेयर ट्रस्ट सेन्चुरीमा बस्ने गर्दथ्यो तर अत्यधिक बोल्ने बानीका कारण बाहिर निकालिएको थियो । त्यसपछि नेशनल एनिमल वेलफेयर ट्रस्ट सेन्चुरीमा काम गर्ने मेरियनले उनलाई आफ्नो घरमा ल्याइन्। त्यसपछि सुगाले हेर्दाहेर्दै सबै कुरा बुझ्यो ।

यो पनि…
विरुवा नै लोप हुने विज्ञको चिन्ता
सबैभन्दा पुरानो यो जीवबारे वैज्ञानिक नै छक्कLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

के तपाई कल्पना गर्न सक्नुहुन्छ ? मुस्लिम बाहुल्यता भएको देशमा अन्य धर्म मान्छन् ? इन्डोनेसिया अधिकांश मुस्लिम जनसङ्ख्या भएको देश

काजु स्वास्थ्यका लागि निकै फाइदाजनक हुन्छ । सबैलाई मन पर्छ। तर यो मुद्रास्फीतिको युगमा यसलाई किन्न त्यति सजिलो छैन। किनकि

संसारमा रहस्यको कुनै कमी छैन। आज पनि पृथ्वीमा यस्ता धेरै रहस्य छन् जसको बारेमा कसैलाई थाहा छैन । समय–समयमा, अनुसन्धानकर्ताहरूले

संसारमा पूरा दिन २४ घण्टाको हुन्छ, जसमा दिनको १२ घण्टा र रातको त्यति नै घण्टा हुन्छ। दिनको पछि रात र

Suggested