लसुनले छालालाई दिन्छ अनगिन्ती फाइदालसुन हाम्रो स्वास्थ्यका लागि निकै फाइदाजनक हुन्छ । लसुन स्वस्थ शरीर र छालाको लागि धेरै उपयोगी हुन्छ । तपाईंले आफ्नो शारीरिक समस्याका लागि लसुन धेरै पटक प्रयोग गर्नुभएको होला । तर के तपाईंले छालाको लागि लसुन प्रयोग गर्नुभएको छ रु

लसुन छालाको लागि निकै फाइदाजनक हुने गर्छ । यसबाट छालाको पिम्पलदेखि चाउरी परेको दागलाई समेत कम गर्छ ।

पिम्पल

लसुनको सहयोगले पिम्पलको समस्याबाट छुटकारा पाउन सकिन्छ । यदि तपाईंलाई पिम्पल्सको समस्या बढी छ भने लसुन लिनुहोस् र त्यसको पेस्ट बनाउनुहोस् । अब यो पेस्टमा आधा चम्चा सेतो भिनेगर हाल्नुहोस । यो पेस्ट अनुहारमा राम्ररी लगाउनुहोस् । यसले तपाईंको पिम्पलमा धेरै राहत दिनेछ ।

स्ट्रेच मार्क

स्ट्रेच मार्कको उपचार लसुनमा लुकेको हुन्छ । यदि तपाईंको छालामा स्ट्रेच मार्कहरू छन् भने, तपाईं यसलाई लसुनले उपचार गर्न सक्नुहुन्छ । यसका लागि पहिले तोरीको तेललाई १ चम्चामा तताउनुहोस् । यसमा दुईदेखि तीन वटा लसुनको ल्वाङ हाल्नुहोस् । अब लसुनलाई हल्का खैरो पारेर आगोबाट निकालेर केही बेर चिसो हुन दिनुहोस् । मनतातो हुँदा यो तेलले स्ट्रेच मार्कमा मालिस गर्नुहोस् । यसले केही दिनमै स्ट्रेच मार्क्स हटाउँछ ।

फोका हराउँछ

आफ्नो अनुहारमा फोकाको समस्याको सामना गर्दै हुनुहुन्छ भने, लसुनले तपाईंलाई धेरै मद्दत गर्नेछ । रगतको कमीका कारण अनुहारमा फोकाहरू देखिन थाल्छन् । यसबाट छुटकारा पाउनका लागि, एक चौथाइ कप पानी लिनुहोस् र यसलाई तताउनुहोस् । यसमा लसुनको रसको केही थोपा हाल्नुहोस् । फोकाको लागि यो पानी दैनिक सफा गर्नाले धेरै राहत मिल्नेछ ।

यो पनि…
जिन्सको साथमा लगाउनुहोस् यी स्टाइलिस टप
पुरुषका लागि ह्याडसम टिप्स...
houston junk car buyer

What's up to every , because I am genuinely keen of reading this website's post to be updated regularly. It contains good stuff.| houston junk car buyer https://sites.google.com/view/junkinbros/houston-junk-car-buyer

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

हङकङमा तुलसीकुमार गुरुङद्वारा लिखित र वि विल राइज फाउन्डेसनद्वारा प्रकाशित आत्मकथा ‘तुलसी’को लोकार्पण गरिएको छ। गुरुङ वि विल राइज फाउन्डेसन,

सिटिजन लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीले प्रिमियम मूल्यमा सर्वसाधारण सेयर सार्वजनिक निष्कासन गर्ने पारित गरेको छ । आइतबार छायादेवी कम्प्लेक्समा सम्पन्न भएको

मधुमेह एक गम्भीर रोग हो, जसलाई नियन्त्रण गर्न बिरामीले आफ्नो खानपान र जीवनशैलीमा विशेष ध्यान दिनुपर्छ । चिनीको मात्रा बढेमा

काजु स्वास्थ्यका लागि निकै फाइदाजनक हुन्छ । सबैलाई मन पर्छ। तर यो मुद्रास्फीतिको युगमा यसलाई किन्न त्यति सजिलो छैन। किनकि

Suggested