पैसा नदिएपछि करोडौंको कार लिएर गयो पुलिसलेहरेक देशको सबै कुराको लागि फरक-फरक नियम हुन्छन् । कति देशहरुमा नियम एकदमै कडा हुन्छ, भने कतै अलि लचिलो । बाटोमा सवारी साधन चलाउनेदेखि लिएर ड्राइभिङ लाइसेन्स तथा ट्राफिक नियम सबै तिर फरक-फरक हुन्छ । पहिलो पटक नियम तोड्दा ट्राफिकले चिट् काटेर जरिवाना तिराउँछन् । तर बारम्बार यो गल्ति गरिरहँदा ड्राईभिङ लाइसन्स नै रद्ध गरिदिन्छन् । यस्तै एउटा घटना अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनिरहेको छ । यो घटना रुसको हो ।

यो अनौठो घटना रुसकी सोशल मिडिया स्टार नास्तिया इलिलेवाको साथ घटेको हो । सोशल मिडियामा उनको धेरै फ्यान फलोइङ छ । उनको फोटोहरु पनि फ्यानहरुले मन पराईरहेका हुन्छन् । इन्स्टाग्राममा उनको एउटा फोटोमा पनि करोडौं लाइक आएको हुन्छ । उनी पेशाले ब्लगर हुन् । उनको इन्स्टाग्राममा १० करोड ८० लाख फलोअर छन् । नास्तिया हरेक पटक ट्राफिक नियम तोडिरहेकी थिइन् । चलान काटिएपछि पनि जरिवाना तिरेकी थिइनन्, जसको कारण ट्राफिक पुलिसले उनको करोडौंको कार उठाएर लग्यो ।

एक वर्षमा १९९ चलान

एक रिपोर्टअनुसार, मास्कोमा बस्दै आएकी इविलेवा आजभोलि धेरै चर्चामा छिन् । पछिल्लो एक वर्षमा उनले धेरै पटक ट्राफिक नियम तोडिन् । तपाई आश्चर्यमा पर्नुहुनेछ १९९ पटक उनलाई चलान काटिएको थियो । यति धेरै चलान काटिदा पनि उनले जरिवाना भरिनन् । पटक-पटक सूचना दिदा पनि उनले केही जवाफ दिइनन् । अन्त्यमा ट्राफिक पुलिसले उनको ल्याम्वोर्गिनी कार उठाएर लग्यो, जुन कारको मूल्य लगभग १ करोड ९४ लाख हो ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

भारतको बिहारमा रहेको पूर्णिया जिल्लामा दुलहीको घरमा गएको जन्तीलाई खाना पस्किन ढिलो भएपछि रिसाएका दुलाहा विवाह समारोह छोडेर भागेका छन्

संसारमा हरेक दिन एलियन्सको बारेमा धेरै अनौठो दाबी गरिन्छ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा अचम्म लाग्छ । संसारभरका धेरै मानिसहरूले एलियन

तीन जना किशोरीले पुरुषको यौनांग जस्तो विरुवाको फूल टिपेको भिडियो भाइरल भएपछि कम्बोडिया सरकारले यो लोप हुने डरले सर्वसाधारणलाई त्यस्ता

वैज्ञानिकहरूले पहिलो पटक अन्तरिक्षमा मुला उमारेएका थिए । अन्तरिक्षमा उमारिएका ती मुला अर्को वर्ष मात्र पृथ्वीमा ल्याइयो । नासाको अन्तरिक्ष

Suggested