गुलाबी रङले सजिएको वालिङ (फोटो फिचर)गुलाबी रङले सजिएका घर । सफा सहर । हरियाली पाखा–पखेरा । जनताप्रति उत्तरदायी जनप्रतिनिधि । त्यसैले स्याङ्जास्थित वालिङ नगरपालिकाको बेग्लै पहिचान बनेको छ । देशभर बन्न लागेका १२ स्मार्ट सिटीअन्तर्गत वालिङ पनि पर्छ । २ वर्षअघि २० वर्षे गुरुयोजना बनाएर अघि बढेको यस नगरपालिकाले स्मार्ट सिटीको काम सुरु गरिसकेको छ ।

नगरपालिकाका प्रमुख दिलीप प्रताप खाँडका अनुसार स्मार्ट सिटी बनाउने २० वर्षे योजना भएतापनि अबको ६ वर्षभित्र यसका आधारभूत कामहरु पूरा हुन्छन् । त्यतिबेलासम्म यहाँका सडक, बिल्डिङ, नदीनाला, घरहरु सबै स्मार्ट भइसक्ने उनको दाबी छ ।

तर, वालिङले हिजोआजै स्मार्टको छनक दिन थालिसकेको छ । वालिङ पुग्ने जो कोहीलाई पनि त्यहाँका गुलाबी रङमा सजिएका घरले मोहित बनाउँछ । त्यसो त जनप्रतिनिधि जनप्रेमी भएमा विकासको ढोका खुल्न धेरै समय नलाग्ने रहेछ भन्ने वालिङले प्रमाणित गरिदिएको छ । हामीले स्मार्ट बन्दै गरेको वालिङका केही तस्बिर प्रस्तुत गरेका छौं ।

तस्बिर : मेराेलाइफस्टाइल

अब डेढ घण्टामै बुटवल-नारायणगढ (ड्रोन तस्बिर)
सुनसान पोखरामा साइबेरियन बकुल्लाले थपेको रौनकता (फोटो फिचर)
रातभरमै बगर बन्यो मेलम्ची : २ को मृत्यु, १५ जना सम्पर्कविहिन (ड्रोन तस्बिर)
निषेधाज्ञामा निदाएको कन्याम (फोटो फिचर)प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

धेरै मानिसहरुलाई यौन दुर्बलताका कारण तनाव सिर्जना भइरहेको हुन्छ । यौन दुर्बलताका विभिन्न कारणहरु हुन्छन् । त्यसैमध्येको एक हो– खानपानमा

प्रधानमन्त्रीमा शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारको पहिलो मन्त्रिपरिषद्को बैठकले सबै नागरिकलाई खोप उपलब्ध गराउने निर्णय गर्यो । संसद्मा विश्वासको मत माग्ने

गायिका सुनिता दुलालको स्वरमा सजिएको ‘परदेशी छोरी’ बोलको तीज गीत सार्वजनिक भएको छ । ज्योति गुरुङको शब्द रहेको उक्त गीत

हरेक वर्ष जुलाई २९ तारिख अर्थात् आजका दिन विश्व बाघ दिवस मनाइन्छ । यस वर्ष ‘बाघको अस्तित्व ः मानवको दायित्व’