गुलाबी रङले सजिएको वालिङ (फोटो फिचर)गुलाबी रङले सजिएका घर । सफा सहर । हरियाली पाखा–पखेरा । जनताप्रति उत्तरदायी जनप्रतिनिधि । त्यसैले स्याङ्जास्थित वालिङ नगरपालिकाको बेग्लै पहिचान बनेको छ । देशभर बन्न लागेका १२ स्मार्ट सिटीअन्तर्गत वालिङ पनि पर्छ । २ वर्षअघि २० वर्षे गुरुयोजना बनाएर अघि बढेको यस नगरपालिकाले स्मार्ट सिटीको काम सुरु गरिसकेको छ ।

नगरपालिकाका प्रमुख दिलीप प्रताप खाँडका अनुसार स्मार्ट सिटी बनाउने २० वर्षे योजना भएतापनि अबको ६ वर्षभित्र यसका आधारभूत कामहरु पूरा हुन्छन् । त्यतिबेलासम्म यहाँका सडक, बिल्डिङ, नदीनाला, घरहरु सबै स्मार्ट भइसक्ने उनको दाबी छ ।

तर, वालिङले हिजोआजै स्मार्टको छनक दिन थालिसकेको छ । वालिङ पुग्ने जो कोहीलाई पनि त्यहाँका गुलाबी रङमा सजिएका घरले मोहित बनाउँछ । त्यसो त जनप्रतिनिधि जनप्रेमी भएमा विकासको ढोका खुल्न धेरै समय नलाग्ने रहेछ भन्ने वालिङले प्रमाणित गरिदिएको छ । हामीले स्मार्ट बन्दै गरेको वालिङका केही तस्बिर प्रस्तुत गरेका छौं ।

तस्बिर : मेराेलाइफस्टाइल

अब डेढ घण्टामै बुटवल-नारायणगढ (ड्रोन तस्बिर)
सुनसान पोखरामा साइबेरियन बकुल्लाले थपेको रौनकता (फोटो फिचर)
रातभरमै बगर बन्यो मेलम्ची : २ को मृत्यु, १५ जना सम्पर्कविहिन (ड्रोन तस्बिर)
निषेधाज्ञामा निदाएको कन्याम (फोटो फिचर)...
पूर्व राजपरिवारप्रति सेलिब्रिटीको आकर्षण किन ? « Mero LifeStyle

[…] हजारौँ हेक्टरको धानबालीमा क्षति, मौसम नखुल्दासम्म नकाट्न सुझाव‘जाग्राम बसेर बचाएको धानबालीलाई वर्षाबाट जोगाउन सकिएन’१७ वर्षपछि शरद ऋतुमा कञ्चनजङ्घा आरोहण (फोटो/भिडियोसहित)फोटोपत्रकार विकास रौनियारले देखेको दसैंलाखे ब्युताउँदै नयाँ पुस्ता (तस्बिर कथा)गुलाबी रङले सजिएको वालिङ (फोटो फिचर) […]

...
विश्व चिनाउने साताका २१ तस्वीर « Mero LifeStyle

[…] थन्काइयो अमेरिकी खोप (फोटो फिचर)गुलाबी रङले सजिएको वालिङ (फोटो फिचर)कोरोनाले थला परेको लुम्बिनी (ड्रोन […]

...
सुनसान मलेखु, सुस्ताएको माछा व्यापार (फोटो फिचर) « Mero LifeStyle

[…] गुलाबी रङले सजिएको वालिङ (फोटो फिचर)अब डेढ घण्टामै बुटवल-नारायणगढ (ड्रोन तस्बिर)सुनसान पोखरामा साइबेरियन बकुल्लाले थपेको रौनकता (फोटो फिचर)रातभरमै बगर बन्यो मेलम्ची : २ को मृत्यु, १५ जना सम्पर्कविहिन (ड्रोन तस्बिर)निषेधाज्ञामा निदाएको कन्याम (फोटो फिचर) […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

एक समयकी चर्चित, व्यस्त र सफल हिरोइन निरुता सिंह केही समयको अन्तरालपछि काठमाडौ आएकी छन् । पछिल्लो एक दशकदेखि मुम्बईमा

नेपालकै सबैभन्दा गहिरो ताल हो शे फोक्सुण्डो । वरिपरि पहाडले घेरिएको बीचमा रहेको वाई आकारको यो ताल समुन्द्री सतहबाट तीन

उचित काम र जीवनबीच सन्तुलन खोज्नु हामीकहाँ कुनै नौलो विषय होइन । तर, कोभिड-१९ महामारीले यी दुई पक्षबीच तनावको स्थिति

सन् २०२० को एक तथ्यांक अनुसार करिब १६ लाख जनसंख्या भएको काठमाडौं उपत्यकामा प्रत्येक दिन झण्डै १२ लाख सवारी साधन