कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या हालसम्मकै उच्चनेपालमा थप ८ हजार ८ सय ४८ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कुल संख्या ३ लाख ८३ हजार ६ सय ८४ पुगेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यो संख्या नेपालमा एकैदिन कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको सबैभन्दा धेरै संख्या हो ।

No description available.

त्यस्तै पछल्लो २४ घण्टामा नेपालमा १ सय २९ जनाको निधन भएको छ । योसँगै कोरोना संक्रमणका कारण नेपालमा निधन भएकाहरुको कुल संख्या ६ हजार १ सय ५३ पुगेको छ । त्यस्तै गत २४ घण्टामा ८ हजार ९ सय ८० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

योसँगै नेपालमा हालसम्म कुलल कोरोना संक्रमितको संख्या ५ लाख ५ हजार ६ सय ४३ पुगेको छ । नेपालको क्वारेन्टाइनमा ८ सय ८६ जना रहेका छन् भने आइसोलेशनमा रहनेको संख्या १ लाख १५ हजार ८ सय ६ रहेको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सेक्सको विषयमा व्यक्तिहरूमा धेरैलाई उत्सुकता हुन्छ । केही व्यक्तिहरूले यौनलाई मनोरञ्जनको साधनको रूपमा लिन्छन् भने केहीले बच्चा जन्माउन यौनलाई अत्यन्तै

कोरोनाको दोस्रो लहरमा बालकदेखि वृद्धासम्मलाई संक्रमण फैलिएको छ । यसबाट शारीरिक अशक्तता भएका व्यक्तिहरु पनि कोरोना संक्रकित भएका छन् ।

सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा विघटनपछि विस्तार गरिएको मन्त्रिपरषद्लाई मान्यता नदिने अन्तरिम आदेश दिएको छ । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा र न्यायाधीश प्रकाशकुमार

पाँचथर जिल्लाको कुम्मायक गाउँपालिका घर भई फिदिममा बस्दै आएका ४५ वर्षीय पुरुषले ज्वरो, रुघाखोकीलगायत स्वास्थ्य समस्या देखिएपछि गत जेठ ३