कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या हालसम्मकै उच्चनेपालमा थप ८ हजार ८ सय ४८ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कुल संख्या ३ लाख ८३ हजार ६ सय ८४ पुगेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यो संख्या नेपालमा एकैदिन कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको सबैभन्दा धेरै संख्या हो ।

No description available.

त्यस्तै पछल्लो २४ घण्टामा नेपालमा १ सय २९ जनाको निधन भएको छ । योसँगै कोरोना संक्रमणका कारण नेपालमा निधन भएकाहरुको कुल संख्या ६ हजार १ सय ५३ पुगेको छ । त्यस्तै गत २४ घण्टामा ८ हजार ९ सय ८० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

योसँगै नेपालमा हालसम्म कुलल कोरोना संक्रमितको संख्या ५ लाख ५ हजार ६ सय ४३ पुगेको छ । नेपालको क्वारेन्टाइनमा ८ सय ८६ जना रहेका छन् भने आइसोलेशनमा रहनेको संख्या १ लाख १५ हजार ८ सय ६ रहेको छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

१९औं एसियाली खेलकुदअन्तर्गत पुरुष क्रिकेटको क्वाटरफाइनलमा नेपाल भारतसँग पराजित भएको छ । मंगलबार बिहान झेजियाङ युनिभर्सिटी अफ टेक्नोलोजी पिङफेङ क्रिकेट

विश्वकै सबैभन्दा पुरानो जात्राको रूपमा मानिने ‘इन्द्रजात्रा’ का विषयमा विभिन्न किंवदन्ती प्रचलित छ । एउटा भनाइअनुसार वर्षा राम्रोसँग सम्पन्न भई

प्रिय, ओ प्रियभन किन बुझी दिएनौं, यो मन, भनभन किन बुझी दिएनौं, भन किन बुझिदिएनौ प्रिय, ओ प्रिय . .

काठमाडौं उपत्यकामा मनाइने प्रसिद्ध जात्रा इन्द्रजात्राको अवसरमा राजधानीको नेपाल आर्ट काउन्सिलमा शुक्रबार ‘हाम्रो राम्रो उपत्यका’ नामक कला प्रदर्शनी गरियाे ।