एकैदिन २९०५ जना कोरोना संक्रमण मुक्तनेपालमा गत २४ घण्टामा २ हजार ९ सय ५ जना कोरोना संक्रमणबाट मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कुल संख्या २ लाख ९५ हजार ३ सय ९५ रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

No photo description available.

पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा ९ हजार १ सय ९६ जनामा कोरोना संक्रमण भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ३ लाख ७७ हजार ६ सय ३ रहेको छ । त्यस्तै गत २४ घण्टामा नेपालमा ५० जनाको मृत्यु भएको छ ।

May be an image of text that says 'गत २४ घन्टामा जिल्ला मनुसार कोविड-१९ का नयाँ संक्रमितहरुको बिवरण (RT-PCR परिक्षण) काठमाडौ उपत्यकामा कोभिड-१९ संक्रमितको अवस्था Kathmandu सक्रिय: २५९४० निको भएको: ११२५०२ मृत्यु: 59४ जम्मा: १३९५५६ Bhaktapur सक्रिय: ३२५२ निको भएको: ९६२५ मृत्यु: १६5 जम्मा: १३२४५ Lalitpur सक्रिय: ५४२९ निको भएको: १७६३५ मृत्यु: २३२ जम्मा: २३२९६'

योसमेत नेपालमा कुल मृतकको संख्या ३ हजार ७ सय ७९ रहेको छ । नेपालको क्वारेन्टाइनमा ३ सय ८० जना रहेका छन् भने आइसोलेसनमा ७८ हजार ६ सय २९ जना रहेका छन् । त्यस्तै अहिलेसम्म नेपालमा २५ लाख ९८ हजार ४ सय ५ जनाको कोरोना परीक्षण भएको छ ।

No photo description available.
No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

जल तथा मौसम विज्ञान विभागले मनसुनको आगमनसँगै यस वर्ष बाढी तथा पहिरोको जोखिममा बढोत्तरी हुने सम्भावना रहेको उल्लेख गर्दै सतर्कता

राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानले निषेधाज्ञाका कारण प्रभावित भएका कलाकारलाई राहत वितरण जारी राखेको छ । कोरोना महामारीले दोहोरी

कोरोना भाइरसका कारण गत वर्ष नौ महिनासम्म लकडाउन भयो । सो समयमा शिक्षा, यातायात, व्यापार व्यवसाय, चलचित्र लगायत मानिसको दैनिकीलाई

दोस्रो लहरको कोरोना भाइरस अहिले तीव्र गतिमा फैलिएको छ । यसले आम मानिस त्रसित भएका छन् । यसका साथसाथै कोरोना