एकैदिन २९०५ जना कोरोना संक्रमण मुक्तनेपालमा गत २४ घण्टामा २ हजार ९ सय ५ जना कोरोना संक्रमणबाट मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कुल संख्या २ लाख ९५ हजार ३ सय ९५ रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

No photo description available.

पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा ९ हजार १ सय ९६ जनामा कोरोना संक्रमण भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ३ लाख ७७ हजार ६ सय ३ रहेको छ । त्यस्तै गत २४ घण्टामा नेपालमा ५० जनाको मृत्यु भएको छ ।

May be an image of text that says 'गत २४ घन्टामा जिल्ला मनुसार कोविड-१९ का नयाँ संक्रमितहरुको बिवरण (RT-PCR परिक्षण) काठमाडौ उपत्यकामा कोभिड-१९ संक्रमितको अवस्था Kathmandu सक्रिय: २५९४० निको भएको: ११२५०२ मृत्यु: 59४ जम्मा: १३९५५६ Bhaktapur सक्रिय: ३२५२ निको भएको: ९६२५ मृत्यु: १६5 जम्मा: १३२४५ Lalitpur सक्रिय: ५४२९ निको भएको: १७६३५ मृत्यु: २३२ जम्मा: २३२९६'

योसमेत नेपालमा कुल मृतकको संख्या ३ हजार ७ सय ७९ रहेको छ । नेपालको क्वारेन्टाइनमा ३ सय ८० जना रहेका छन् भने आइसोलेसनमा ७८ हजार ६ सय २९ जना रहेका छन् । त्यस्तै अहिलेसम्म नेपालमा २५ लाख ९८ हजार ४ सय ५ जनाको कोरोना परीक्षण भएको छ ।

No photo description available.
No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

राजविराज नगरपालिका वडा नं ४ मस्जिद टोलकी ३२ वर्षकी आशा परियारलाई पछिल्लो समय मोबाइलले तनाव थपिदिएको छ । विवाह भएदेखिनै

गण्डकी प्रदेशमा २८ असोजदेखि सुरु हुने नवौं राष्ट्रिय खेलकुदअन्तर्गत महिला क्रिकेटको तालिका सार्वजनिक भएको छ । २३ गतेदेखि पोखरा रंगशालामा

दसैं नजिकिएसँगै काठमाडौं महानगरपालिकाले बजार अनुगमनलाई तीव्र पारेको छ । उपमेयर सुनिता डंगोल नेतृत्वको टोली हरेक दिन बजार अनुगमनमा निस्कने

सेयर बजार लगातार तेस्रो दिन आज बिहीवार पनि बढेको छ । सेयर बजार परिसूचक नेप्से आज १६ दशमलव २९ अङ्कले

Suggested