जब नुहाउँदै गरेको व्यक्तिसँग नेता भोट माग्न आएउत्तर प्रदेशमा यसै वर्ष विधान सभाको चुनाव भयो। विभिन्न दलका नेताहरू चुनावको तयारीमा जुटेका थिए । यूपीमा चुनावी प्रचारको निकै रोचक घटना बाहिर आएको छ ।

यूपी विधानसभा चुनावलाई लिएर जनतालाई लुकाउन कुनै पनि पार्टी कसैसँग पछाडि रहन चाहँदैन थियो, कोरोनाको प्रतिबन्धको बीचमा पनि नेताहरूको प्रचार चर्को रूपमा चलिरहेको थियो। आफ्नो पार्टीले गरेका काम जनतासामु पुर्याउन नेताहरू लागिपरेका थिए । यूपीमा चुनावी प्रचारको एउटा रोचक घटना बाहिर आएको छ ।

यूपीमा राजनीतिक हलचल मच्चिएको थियो । निर्वाचन आयोगले लगाएको प्रतिबन्धका बीच पनि सबै दल प्रचारप्रसारमा व्यस्त थिए । यसै क्रममा गोविन्द नगर विधान सभाका भाजपा विधायक सुरेन्द्र मैथनी जनसम्पर्कका लागि पाङ्की क्षेत्रमा पुगेका थिए । पाङ्कीमा जनसम्पर्क गर्दै गर्दा विधायक सुरेन्द्र मैथनीले स्थानीय जनतासँग भेटेर सरकारका सबै योजनाका बारेमा प्रतिक्रिया लिएका थिए ।

यसै क्रममा उनले यहाँ बसोबास गर्ने सबै स्थानीय महिलालाई भेटेर आफ्नो पक्षमा सहयोग मागेका थिए । तर एउटा तस्विरले सबैको ध्यान तान्यो । वास्तवमा सुरेन्द्र मैथनीले आफ्नो लागि समर्थन जुटाउँदै गर्दा यहाँ बस्ने राजुको घर पुगे । मैथनी घर नजिक पुग्दा उनी नुहाउँदै थिए ।

तर, अवसरको मार्मिकता महसुस गर्दै मैथनीले राजुलाई सरकारी योजनामा ​​पाएको वासस्थानका लागि बधाई दिँदै आफ्नो प्रचार सामग्री हस्तान्तरण गर्दै प्रचार प्रसार गर्दै भोटका लागि आग्रह गरे । यसपछि मैथनीले ह्यान्डपम्पमा पानी भरिरहेकी एक वृद्ध शकुन्तलालाई भेटिन् । उनको स्वास्थ्य अवस्था लिएर छिट्टै पेन्सन कार्ड बनाउने आश्वासन दिए ।

यो पनि…
मत परिणामअघिको एन्जाइटीलाई कसरी कम गर्ने ?
चुनाव पछिको तनाव कम गर्न यसो गर्नुहोस्Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

धेरैको बानी हुन्छ कि उठ्ने बित्तिकै सबैभन्दा पहिले चिया वा कफी पिउने। धेरै मानिसहरू आफूलाई ताजा बनाउन खाली पेटमा चिया

मानव सभ्यताको विकास करोडौँ वर्ष पुरानो हो। आज तपाईँ हामीले देखेको सभ्यता धेरै प्रगतिशील र उन्नत छ, तर करोडौँ वर्ष

साताको पहिलो कारोबार दिन आइतबार सेयर बजार ३२.४३ अंकले बढेको छ। आज नेप्से परिसूचक १.६८ प्रतिशतले बढेर १९६५.९८ बिन्दुमा पुगेर

बेसार स्वास्थ्यका साथै छालाको लागि पनि निकै लाभदायक हुन्छ । अनुहारको सुन्दरता बढाउन बेसारको प्रयोग गर्न सकिन्छ । यसले छालाको

Suggested