उम्मेदवारले आफ्नो हारको खुसीयाली मनाएचुनाव जितेपछि खुसीयाली मनाउने र विजयी जुलुस निकालेको तपाईँले प्रायः देख्नु र सुन्नु भएको होला । तर, चुनाव हारेपछि उम्मेदवारले खुसीयाली मनाएर नाच्ने हो भने के भन्नुहुन्छ ? वास्तवमा भारतस्थित मध्य प्रदेशको खाण्डवामा यस्तै घटना भएको छ । यहाँ वडा पार्षद्को चुनाव हारेपछि एक उम्मेदवारले यस्तो काम गरे जुन देखेर जनता छक्क परे । आफ्नो पराजय भन्दा पनि प्रतिद्वन्द्वी उम्मेदवारलाई हराउन पाउँदा धेरै खुसी यी व्यक्ति थिए । खण्डवामा नगर निकायको निर्वाचनको नतिजा आए लगत्तै विजयी उम्मेदवारले आफ्नो विजयी यात्रा निकाले पनि फरक उत्सवले जनताको ध्यान तान्यो ।

स्थानीय निकायको निर्वाचनको नतिजा आएपछि खण्डवामा उत्सवको माहौल थियो । विजयी उम्मेदवारहरूले ¥याली निकालेका थिए । गाडीमा डिजे बजिरहेको थियो । अचम्मको कुरा के भने एक जना मात्रै डिजेको धुनमा नाचिरहेका थिए । यो देखेर मानिसहरू छक्क परे । त्यसपछि थाहा भयो डिजेमा नाच्ने व्यक्ति स्वतन्त्र उम्मेदवार विजय चौधरी उर्फ ​​कल्लु मारवाडी हुन् । अचम्मको कुरा त विजय चुनाव हारे ।

चुनाव हारेपछि उम्मेदवार खुब नाच्दै थिए

विजय चौधरी चुनाव हारे पनि डिजेको धुनमा चर्को नाचिरहेका थिए । भनिन्छ कि विजय चुनावमा आफ्नो हारबाट दुखी थिएनन्, तर आफ्नो प्रतिद्वन्द्वीलाई पराजित गर्दा सबैभन्दा खुसी थिए। विजय यति खुसी भए कि हातमा झन्डा लिएर डिजेको धुनमा उग्र नृत्य गरे ।

जानकारीका अनुसार यो सम्पूर्ण मामिला खण्डवाको सञ्जय नगर वार्ड नम्बर २८ को हो। यहाँ नगर सेवक पदका लागि ६ जना उम्मेदवार प्रतिस्पर्धामा थिए । मतगणनापछि भाजपा उम्मेदवार राम गोपाल शर्माले ९०० मत प्राप्त गरे भने कांग्रेसका सुरेश सिंहले ५ सय ४६ मत पाए । भाजपाले सञ्जय नगर सिटमा ३०० भन्दा बढी मतले जित्यो।

उत्सवको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ

विजय चौधरी उर्फ ​​कल्लु मारवाडी स्वतन्त्र भएर चुनावी मैदानमा उत्रिएका थिए । उनले ४४९ मत प्राप्त गरे । जानकारीका अनुसार विजय कांग्रेसबाट टिकटका लागि दाबेदार मानिए पनि पार्टीले उम्मेदवार बनाएको थिएन । त्यसपछि स्वतन्त्र भएर चुनाव लड्ने निर्णय गरे । नतिजा आएपछि विजय आफ्नो हारभन्दा पनि कांग्रेस उम्मेदवारले चुनाव जित्न नसकेकोमा बढी खुसी भएका थिए । अहिले विजयको सेलिब्रेसनको भिडियो पनि सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।

यो पनि…
मत परिणामअघिको एन्जाइटीलाई कसरी कम गर्ने ?
चुनाव पछिको तनाव कम गर्न यसो गर्नुहोस्Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

लसुन हाम्रो स्वास्थ्यका लागि निकै फाइदाजनक हुन्छ । लसुन स्वस्थ शरीर र छालाको लागि धेरै उपयोगी हुन्छ । तपाईंले आफ्नो

धेरैको बानी हुन्छ कि उठ्ने बित्तिकै सबैभन्दा पहिले चिया वा कफी पिउने। धेरै मानिसहरू आफूलाई ताजा बनाउन खाली पेटमा चिया

मानव सभ्यताको विकास करोडौँ वर्ष पुरानो हो। आज तपाईँ हामीले देखेको सभ्यता धेरै प्रगतिशील र उन्नत छ, तर करोडौँ वर्ष

साताको पहिलो कारोबार दिन आइतबार सेयर बजार ३२.४३ अंकले बढेको छ। आज नेप्से परिसूचक १.६८ प्रतिशतले बढेर १९६५.९८ बिन्दुमा पुगेर

Suggested