यी झुम्काले अनुहारको सौन्दर्य थप्नेछचाडपर्व नजिकिँदै छ महिलाहरूले किनमेल गर्न थालेका छन् । डिजाइनर कपडासँगै महिलाहरू पनि चाडपर्वको सिजनमा गहना किन्न पनि रुचाउँछन् । यस्तो अवस्थामा महिलाहरूले यो सिजन सबैभन्दा बढी झुम्का किन्छन् । बजारमा तपाईँले एक भन्दा बढी डिजाइनका झुम्का पाउनुहुनेछ । आज हामी तपाईँलाई केही झुम्की डिजाइनहरू बताउने छौँ ।

चाँदबली झुम्की डिजाइन

चाँदबली आजकल फेसनमा छ र महिलाहरूमा त्यस्ता झुम्का लगाउने फरक क्रेज छ। तपाईँले बजारमा साधारण र डिजाइनर दुवै प्रकारका झुम्का पाउनुहुनेछ। यसमा तपाईँले सारी, लेहेंगा र सलवार कमिजसँग बोक्न सक्ने धेरै प्रकारका डिजाइनहरू पाउनुहुनेछ। यसमा तपाईँले छोटो र लामो डिजाइनहरू पाउनुहुनेछ। तपाईँ इच्छाअनुसार झुम्का छनोट गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा सुनसँगै मोती र कुन्दनको काम पनि हेर्न पाइनेछ ।

छोटो झुम्का डिजाइन

साना झुम्कीहरूले पनि तपाईँको लुकमा स्वाद थप्न सक्छ। विशेष गरी यदि तपाईँ धेरै भारी र चम्किलो झुम्का लगाउन चाहनुहुन्न भने, सानो झुम्की डिजाइनहरू तपाईँको लागि सही विकल्प हुन्। यस प्रकारको झुम्कीमा तपाईँले धेरै प्रकारका डिजाइनहरू पाउनुहुनेछ। तपाईँ यसलाई कुर्ता, पाइन्ट टी–सर्ट र सारीसँग पनि लगाउन सक्नुहुन्छ। चाडपर्वमा मात्र नभई दैनिक प्रयोगका लागि पनि साना झुम्की लगाउन सकिन्छ ।

लामो झुम्का डिजाइन

यदि तपाईँलाई भारी देखिने झुम्का मन पर्छ भने तपाईँले बजारमा यस्ता झुम्काका धेरै डिजाइन पाउनुहुनेछ । यस प्रकारको झुम्कीमा तहगत डिजाइनहरू पहिलेदेखि नै धेरै लोकप्रिय छन्। यो अझै प्रचलनमा छ र तपाईँले यसमा एक भन्दा बढी विविधता पाउनुहुनेछ। यसबाहेक, काँधको लम्बाइभन्दा लामो ट्यासल भएका झुम्का फेसनमा छन् र लामो घाँटी भएका महिलाहरू यस्ता झुम्कामा राम्रो देखिन्छन्। राम्रो लुक पाउनको लागि तपाईँले यसलाई कुर्ता सुरुवालसँग जोड्न सक्नुहुन्छ।

साधारण झुम्की डिजाइन

साधारण झुम्की डिजाइनहरूमा तपाईँले छोटो, लामो र मध्यम डिजाइनका सबै प्रकारहरू पाउनुहुनेछ। तपाईँ यसलाई एथनिक मात्र होइन पश्चिमी लुकमा पनि बोक्न सक्नुहुन्छ। यो शीर्ष जस्तै देखिन्छ र बोक्न पनि सजिलो छ।

यो पनि…
गर्मीमा लगाउनुहोस् यस्ता कपडा
बनारसी सारीलाई यसरी लगाउँदा स्लिम देखिन्छLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

मेवा खानुका धेरै फाइदाहरू छन् । यो छाला र स्वास्थ्य दुवैका लागि निकै फाइदाजनक हुन्छ । यसमा भिटामिन, ओमेगा–३, ओमेगा–६,

सौन्दर्य प्रतियोगिता ‘नेक्स्ट सुपर मोडल २०२२’ को उपाधि रविया नगरकोटी र शैलेस मगरले जितेका छन् । ट्यालेन्ट पिक कम्पनीद्वारा आयोजित

काठमाडौंका २२ वर्षीय मोडल मिलेनियम तण्डुकार शाहले ‘मिस्टर मोडल अफ द वर्ल्ड नेपाल–२०२२’ उपाधि जितेका छन् । भक्तपुरको राधेराधेस्थित हेरिटेज

सारीको राम्रो फिटिङ र लुक पूर्णतया पेटीकोटमा निर्भर गर्दछ। यदि तपाईँ सही फिटिङ पेटीकोट लगाउनुहुन्छ भने, तपाईँको सारी सुन्दर देखिनेछ।

Suggested