नेल आर्टले बढाउँछ सौन्दर्यमानिसको सौन्दर्यका लागि नङले पनि ठुलो भूमिका खेलेको हुन्छ । युवकहरूको तुलनामा युवतिहरू नङका सौखिन हुन्छन् । तपाई पनि स्टाइलिस् देखिन चाहनुहुन्छ भने यी उपायहरू अपनाउन सक्नुहुन्छ ।

जेल नेल आर्ट

जेल नेल आर्टद्वारा नङलाई विभिन्न रङ्गले रङ्गाएर विविध आकृति निकाल्न सकिन्छ । यसलाई पनि फ्रेन्स, कलर फुल, पेपर आर्ट, वाटर प्रुफ मार्बल, डट सेप, एल सेप, स्टाम प्रिन्ट, क्य्राक सेप आदि स्टाइल दिएर नङमा फरकपन ल्याउन सकिन्छ ।

थ्रडी

यसमा नङलाई विभिन्न आकार दिएर नङमा फूल राखिन्छ । ब्रस र पाउडरको सहयोगमा फूलहरू राखिन्छ । यस्तो फूल महिना दिनसम्म टिक्ने हुन्छ । यसमा औँला वा नङको सेप हेरेर त्यसैसँग सुहाउँदो फूल वा बुट्टा बनाएर नङ सजाइन्छ ।

जेल नेल एक्सटेन्सन

नङलाई विभिन्न आकार दिन जेल नेल एक्सटेन्सन गर्ने चलन छ । यसमा नङलाई विभिन्न आकार दिने वा लामो बनाउने काम गरिन्छ । एक्सटेन्सन गरेपछि त्यसलाई विभिन्न आकृतिमा रङ्गाउन सकिन्छ । यसरी नङलाई सुहाउँदो आकार दिएर रंग्याउने विधिलाई जेल नेल एक्सटेन्सन भनिन्छ ।

यो पनि…
जिन्सको साथमा लगाउनुहोस् यी स्टाइलिस टप
पुरुषका लागि ह्याडसम टिप्स
...
मेकअप गर्नुअघि यी कुरामा ध्यान दिनुहोस् - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] सुन्दर देखिनका लागि मेकअप गर्छन् । मेकअपले […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

जति यौन चाहना बढी भयो उति नै बढी योनीबाट तरल पदार्थ प्रवाह हुन्छ । तर, यौन इच्छा भएन भने महिलाको

काठमाडौंमा एउटा निश्चित समुदायले मधेसी सुमदायका ब्यक्तिलाई ‘मनु मखु मर्स्या ख:’ (मान्छे होइन, मधेसी हो) भन्छन् भन्ने जुन भाष्य सिर्जना

चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को पहिलो दश महिनामा नेपालले विभिन्न देशबाट १ खर्ब १ अर्ब ५३ करोड ७९ लाख ३४

म बालपनका ती दिन नित्य सम्झन्छुु– मेरा साथीहरु प्रख्यात स्टार र सेलिब्रेटी खोज्थे अनि आफ्ना रोल मोडल भन्नुमा गर्व गर्थे

Suggested