आधा कुकुर, आधा बाघ जस्तो देखिने जनावर फेलासंसारमा जीवजन्तुका विभिन्न प्रजाती छन् । तर यसमा केही प्रजाति यस्ता पनि छन्, जो लगभग विलुप्त भइसकेका छन् । यस्तै प्रकारको एउटा प्रजाति छ, तस्मानिया टाइगर । यो जनावर आधा कुकुर र आधा बाघ जस्तो देखिन्छ । तर यो प्रजाति करिव ८५ वर्ष पहिला विलुप्त भएको मानिन्छ ।

तस्मानिया टाइगर

यो जीव अचानक अहिले अष्ट्रेलियाको तस्मानियामा फेला परेको हो । तस्मानियामा पहिला यो जनावर धेरै पाइन्थ्यो तर समयको साथसाथै विलुप्त हुँदै गयो । १९३६ मा यसलाई विलुप्त घोषित गरियो । तर अहिले अष्ट्रेलियाको थाइलासीन ग्रुपका प्रेसिडेन्टले यो जनावर जंगलमा देखेको दाबी गरेका छन् ।

तस्मानिया टाइगर

उनले केही फोटो पनि खिचेर ल्याएको बताएका छन् । नील वाटर्स भन्छन्, अहिले म सँग चार वटा यस्ता तस्वीर छन् । जसमा तस्मानिया टाइगरको पूरा परिवार छ ।

तस्मानिया टाइगर

यो दाबीलाई वैज्ञानिक मान्न तयार छैनन् । यो प्रजाति धर्तीमा २० लाख वर्ष पहिला आएको थियो । तर यसको अन्तिम प्रजाति भने १९३० मा तस्मानियामा देखिएको थियो । त्यसपछि यो विलुप्त भएको मानिन्छ ।...
ceteraree

14 The company entitled to 180 day exclusivity loses revenue, even if the authorized generic is the result of a paragraph IV litigation settlement agreement between itself and the brand manufacturer stromectol cream Payton GQKOYyoSLlRQ 6 18 2022

...
orikige

doxycycline tooth infection Crazyivan HzVRXzeZPAqz 6 27 2022

...
Squancy

The decision regarding therapy with Puretam tamoxifen citrate for the reduction in breast cancer incidence should be based upon an individual assessment of the benefits and risks of Puretam tamoxifen citrate therapy taking lasix but still swelling But for the large number of women with hormone receptor positive breast cancer, it is often recommended to go on hormone therapy for 5 to 10 years which comes with its own set of challenges, most notably, early menopause

...
Enemexept

Molar acetylation ratio clomid for fertility

...
Ornadia

priligy dapoxetine 60mg Let that sink in What in the actual bloody fuck is happening

...
Scieste

75, 113 125 2016 can nolvadex be shipped into the us Using a model of breast cancer dormancy, we showed for the first time that chemotherapy awakens dormant cancer cells by means of stromal injury response without affecting cancer cells directly

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

यस धर्तीमा यस्ता रहस्य छन्, जसको बारेमा वैज्ञानिकले पनि आजसम्म पत्ता लगाउन सकेका छैनन् । संसारभरका नदी र तालहरूमा धेरै

अहिलेको विश्वमा मानिसले पाइला नराखेका ठाउँहरू प्राय छैनन् । तर पहिले यस्तो थिएन । पहिलेका मानिस र अहिलेका मानिसलाई तुलना

संसारमा अचम्मका कुराहरू घट्ने गर्छ । आज हामी तपाईँलाई यस्तो अचम्मको ठाउँको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा

संसारमा यस्ता पुलहरूको कमी छैन जुन आफैँमा धेरै विशिष्ट छन्। यी मध्ये केही पुलहरू यस्ता पनि छन् जसलाई विश्वकै सबैभन्दा

Suggested