मानव रगतबाट बनेको ‘शैतान जुत्ता’, १ मिनेटमै ६ सय ६६ वटा बिक्रीतपाईं हामी सबैले जुत्ता छाला, कपडा आदिबाट बनेको लगाउने गरेका छौं । तर मानव रगत मिश्रण गरेर बनाएको जुत्ताबारे तपाईंले सुन्नु भएको छैन होला । एमएससीएचएफ नामक जुत्ता कम्पनीले मानव रगत मिश्रण गरेर बनाएको जुत्ताको नाम ‘शैतान जुत्ता’ दिइएको भारतीय सञ्चारमाध्यमले जनाएको छ ।

समाचारका अनुसार यस जुत्तालाई बेच्न र्‍यापर लिल एक्सले सहकार्य गरेका थिए । उनको सहकार्यमा १ मिनेटमा ६ सय ६६ वटा जुत्ता बिक्री भएको थियो ।

यो जुत्ता अत्याधिक बिक्री भएपछि नाइके कम्पनीको एयर मेक्स ९७ एस मोडेलको जुत्तालाई परिमार्जन गरी ‘शैतान जुत्ता’ नाम दिएर बिक्री गरेको दाबी गरेको जनाएको छ । नाइकेले आफ्नो मोडल परिमार्जन गरी बिक्री गर्दा अनुमति नलिएको आरोप लगाउँदै एमएससीएचएफमाथि मुद्धा दायर गरेको छ । मुद्धा दायर भएपछि र्यापर एक्सले नाइके कम्पनीसंग माफी माग्दै आफ्नो बचाउ गरेको जनाएको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सायदै हामीले नसोचेको कुरा हो, विश्वभरको कोरोना भाइरसलाई एकै स्थानमा जम्मा गर्दा त्यसको तौल कति होला ? इजरायलको विजम्यान इन्स्टीच्यूट

कोरोना महामारीमा अधिक मात्रमा मास्कको प्रयोग भएका छन् । प्रयोग भएका मास्क जताततै विसर्जन गर्दा पर्यावरणमा असर पर्ने विज्ञहरू बताउँछन्

बेलायतका एक व्यक्तिले अनलाइनबाट स्याउ अर्डर गरे । तर जब डेलिभरी भयो, तब खोलेर हेर्दा बक्समा एप्पलको आइफोन देखियो ।

तपाईले एक पटकमा एक वा दुई प्रेमिकाको साथ डेट गरेको सुन्नु भएको होला तर एकै समयमा एक जना व्यक्तिले यति