१ सय ९२ पटक ड्राइभिङ टेस्टमा फेल !सडकमा सवारी चलाउनको लागि जो कोहीले पनि सरकारी नियमको पालना गर्नैपर्छ । यदि नियमको पालना नगरे ट्राफिकले नियमानुसार चिट काट्छ । सवारी चलाउनका लागि ड्राइभिङ लाइसेन्स हुन अति आवश्यक छ । लाइसेन्स नभएमा जरिवाना लाग्छ । लाइसेन्स पाउन एक ड्राइभिङ टेस्ट पास गनुपर्छ ।


केही मानिस एक पटक, दुई पटक होइन, १० पटकसम्म पनि फेल भएका छन् । तर एक व्यक्ति १ सय ९२ पटक ड्राइभिङ लाइसेन्सको टेस्टमा फेल भएका छन् । तर उनले अझै हिम्मत हारेका छैनन् । उनी १७ वर्ष यता लाइसेन्स पाउने आशमा कोशिसरत छन् ।


यो अनौठो घटना पोल्याण्डको हो । त्यहाँको सञ्चारमाध्यमहरूले जनाएअनुसार ती व्यक्ति १ सय ९२ पटक लाइसेन्सको ट्रायलमा फेल भएका हुन् । उनी ५० वर्षदेखि लाइसेन्स पाउन लागी परेका छन् । उनले यसमा अहिलेसम्म लाखौँ रुपैयाँ खर्च गरिसकेका छन् । यो भन्दा पहिला एक व्यक्तिले ११३ पटक ट्रायल दिएका थिए । ४० औँ पटकमा मात्र उनले ट्रायल पास गरेका थिए । यी व्यक्तिको नाम भने खुलाइएको छैन ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

जीवित सर्पले डसेर मानिस को मृत्यु भएको घटना त नेपालमा थुप्रै छन् । तर, मृत सर्पले टोकेर मृत्यु भएको घटना

यौनका विषयमा विश्वका हरेक देशहरुको आ–आफ्नै मान्यता, धारणा, परम्परा तथा कानून छन् । कुनै देश यौनका विषयमा निकै खुला छन्

अहिले बेलायतको एउटा समाचार अत्याधिक भाइरल बनिरहेको छ । त्यहाँ एक ११ वर्षीया बालिकाले बच्चा जन्माएकी छन् । यससँगै उनी

के तपाईले हवाइजहाजमा यात्रा गर्नुभएको छ ? यदि छैन भने फिल्म वा ब्लगमा कसैले यात्रा गरेको देख्नुभएकै होला । यसमा