हट विङ्स किन्दा बक्सबाट कुखुराको पूरा टाउको निस्किएपछिप्राय मानिसहरू ननभेज खान मन पराउँछन्। एउटा यस्तो घटना सार्वजनिक भएको छ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा तपाई छक्क पर्नुहुनेछ । यो घटना कुखुरा उत्पादनका लागि विश्व प्रसिद्ध केएफसीसँग सम्बन्धित छ। बेलायतकी एक महिलाले केएफसीबाट हट विङ्स अर्डर गरेकी थिइन् तर बक्स खोल्ने बित्तिकै उनको होस उड्यो ।

महिलाले बक्स खोल्ने बित्तिकै कुखुराको काटिएको टाउको देखेर छक्क परिन् । यसपछि आक्रोशित महिलाले तुरुन्तै यसको फोटो खिचेर सोसल मिडियामा पोस्ट गरिन्, त्यसपछि यो खबर भाइरल भयो । महिलाले सेयर गरेको तस्बिरमा कुखुराको आँखा र चुच्चो प्रस्ट देखिन्छ । यो देखेपछि सबै अचम्ममा पर्छन् कि यस्तो कसरी हुन सक्छ । आखिर के हो त थाहा पाउनुहोस्।

यो तस्बिर यति डरलाग्दो छ कि यो देखेपछि तपाईँले कुखुरा खान छोड्नुहुनेछ। यो तस्बिर ट्विटरमा Takeaway Trauma नामक एकाउन्टबाट शेयर गरिएको छ । यस सँगै लेखिएको छ कि यो गेब्रियलले केएफसीबाट हट विङ्स अर्डर गरेका थिए जसमा कुखुराको टाउको बाहिर आएको थियो। यो तस्बिर हेरेपछि सामाजिक सञ्जालमा मानिसहरूले आक्रोश पोखेका छन् ।

यो खबर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएपछि केएफसीले स्पष्टीकरण दिएको छ । कम्पनीका तर्फबाट यो कुरा देखेपछि उनीहरू छक्क परेको बताएको छ । कम्पनीले महिलालाई परिवारसँग रेस्टुरेन्टमा आउन निम्तो दिएको छ । कम्पनीको तर्फबाट यो विषयलाई गम्भीरतापूर्वक लिएको र आगामी दिनमा यस्तो गल्ती नदोहोरियोस् भनेर पहल गरिने जनाएको छ ।

यस बाहेक कम्पनीले महिलालाई रेस्टुरेन्टमा आएर हाम्रो टोलीलाई भेटेर किचनको सम्पूर्ण प्रक्रिया आफ्नै आँखाले हेर्न, कसरी कुखुरा बनाउने भनेर सोधेको छ ।

यो पनि…
गल्फ खेल्न अन्तरिक्ष जाने अर्बपति

‘थ्री डी पड’ मा पल्टिएको १५ सेकेन्डमा नै हुन्छ मृत्युवरण Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

संसारका विभिन्न देशका मानिसहरूको आ–आफ्नै परम्पराहरू हुन्छन् । धेरै देशहरूमा यस्ता अनौठा परम्पराहरू छन् । लाग्छ, मानिसहरूले यस्तो कसरी गर्न

दक्षिण कोरियामा घरपालुवा जीव राख्नेहरूलाई सजग रहन चेतावनी दिइएको छ । गत वर्ष देशभर १०७ घरमा भएका आगलागीका घटना बिरालोका

लामो समयदेखि क्षुद्रग्रहलाई पृथ्वीका लागि खतराका रूपमा व्याख्या गरिँदै आएको छ । यदि, क्षुद्रग्रह पृथ्वीसँग ठोक्किए ठूलो प्रकोप हुन सक्ने

जापानमा एक महिलाले आफूलाई गर्भवती बनाउने वीर्यदाताविरुद्ध उजुरी गरेकी छिन् । बेइमानी गरेको, सफेद झुट बोलेको र आफ्नो शैक्षिक पृष्ठभूमि

Suggested