English

नाडा अटो शोमा सुजुकी कार खरिद गर्ने ग्राहकलाई विशेष छुटनेपालका लागि सुजुकी कारको आधिकारिक विक्रेता तथा सीजी होल्डिंगको अटोमोटिभ डिभिजन सीजी मोटोकर्पले दशैं तिहार भरीका लागी आकर्षक ग्राहक योजना ‘सुजुकी पर्वोत्सव अफर’ सार्वजनिक गरेको छ ।

यो योजना अन्तर्गत ग्राहकले एक लाख रुपैयाँ सम्मको नगद छुट, १ वर्षको सवारी बीमा र एक लाख रुपैयाँ सम्मको एक्सचेन्ज बोनस पाउन सक्नेछन् । कम्पनीले नाडा अटो शो लक्षित गरी शो कार्यक्रम भरी खरिद गर्ने ग्राहकलाई स्क्र्याच कार्ड मार्फत थप एक लाख रुपैयाँसम्मको छुट प्रधान गर्ने भएको छ ।

उक्त योजना नेपालभर रहेका सुजुकी गाडीका ३५ वटै सोरूमहरुमा लागु हुने जनाईएको छ । सुजुकीका विभिन्न मोडेलहरुका कारहरु बमोजिम फरक फरक हिसाबका छुटहरु लघु हुनेछन् । नाडा अटो शोमा सुजुकीका नयाँ एसयुभीहरु जिम्नी, फ्रोन्क्सको साथै सुजुकीका अरु एसयुभी ग्रान्ड भितारा र नया ब्रेजा डिस्प्लेमा हुने कम्पनीले जनाएको छ ।

यो योजना सिमित अवधिका लागी मात्र जारी गरिएको छ ।

यो पनि…
नाडा अटो शो : ‘सुस्ताएको अर्थतन्त्रलाई चलायमान बनाउन मद्दत गर्नेछ’
नाडाको नयाँ नेतृत्व : गन्तब्यमा पुगोस्, बीच बाटोमै नअलमलियोस्...
⭕ Yоu hаvе еаrnеd 48 235 USD. Gо tо withdrаwаl =>> https://forms.yandex.com/cloud/65e1fcc490fa7bb6b43fa640/?hs=39c02043db9076e8b31615297a127177& ⭕

5wqf5f

...
Francisca

obviously like your web site but you have to test the spelling on quite a few of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to inform the truth however I will surely come back again. I saw similar here: sklep internetowy and also here: dobry sklep

...
Bonita

Wow, fantastic blog structure! How long have you ever been blogging for? you make running a blog glance easy. The entire look of your website is wonderful, as smartly as the content! You can see similar: najlepszy sklep and here dobry sklep Visit my site - najlepszy sklep

...
🔴 Withdrawing 45 358 Dollars. GЕТ > https://forms.yandex.com/cloud/65d1fb4df47e737b1b29a8e1/?hs=39c02043db9076e8b31615297a127177& 🔴

vt2end

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

लगभग ६ दशकदेखि बालअधिकारको लागि ‘राष्ट्रिय बाल दिवस’ मनाइदै आए पनि बालबालिकाहरुको अवस्थामा कुनै सुधार देखिएको छैन । यस क्षेत्रमा

सहरका स्थानीय रैथाने चिनियाँ नयाँ वर्षको उमंगमा उर्लिरहेका बेला गत आइतबार हङकङेली नेपालीहरूको लामै लर्को भने युङ लङ थिएटरतर्फ सोझिएको

वि विल राइज फाउन्डेसनका संस्थापक अध्यक्ष एवं तेक्वान्दो ग्रान्ड मास्टर तुलसीकुमार गुरुङले पोखरा अन्तर्राष्ट्रिय म्याराथनका लागि नगद ५ लाख सहयोग

काठमाडौंका धीरज बस्नेत र आर्थिक बस्नेत पुरुष समलिङ्गी जोडी हुन् । उनीहरूले ६ महिनाअघि विवाह गरे । करिब डेढ वर्षको