पूर्व प्रेमीलाई भेट्न यी महिलाले गरिन् यस्तो हर्कतमान्छे सबै मायामा गर्छन्। उनीहरू जुनसुकै हदसम्म जान सक्छन् । हामीले र तपाईँले धेरै पटक यसको उदाहरण देखेका छौँ। यस्तै एउटा घटना अस्ट्रेलियाको पनि छ, जहाँ एक महिलाले आफ्नो पूर्व प्रेमीलाई भेट्न अनौठो कुरा गरिरहेकी छिन्, जसका कारण सहरका मानिसहरू पनि त्रसित छन् । ती महिलाले आफ्ना पूर्व प्रेमीलाई भेट्न सहरका सबै भित्तामा सन्देश लेख्दै उनलाई भेट्न अपिल गरिरहेकी छिन् ।

ती महिलाले पार्क, सार्वजनिक बाथरुम, बार्बेक्यु र फ्र्याङ्क टाउन, अस्ट्रेलियाको लगभग हरेक भित्तामा सन्देश लेखेकी छिन् कि कृश बेबी यो संसारमा आउनु अघि तपाईँले मसँग कुरा गर्न आवश्यक छ। त्यस पछि चिन्ता लिनु पर्दैन। यी महिलाले लेखेको सन्देशको तस्बिर शेयर गर्दै मानिसहरूले सामाजिक सञ्जालमा लेखेका छन् कि कृश, उनले पूरै सहर बिगार्नुअघि उनीसँग एक पटक कुरा गर ।

तर, यी म्यासेजपछि पनि कृशले ती महिलासँग सम्पर्क गरेका छैनन् । तर ती महिलालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ३६ वर्षीय महिलामाथि जानाजानी सार्वजनिक सम्पत्तिमा क्षति पुराएको अभियोग लगाइएको छ । उनी हाल धरौटीमा छुटेका छन् । कृशकी यो रहस्यमय प्रेमिकाले विद्यालयबाट केही समयपछि खाली बियरको बोतल नजिकै सन्देश पनि लेखिन् ।

यी सन्देशहरू हेरेपछि मात्र कृशले आफ्नी पूर्व प्रेमिकालाई भेट्न सक्छन् भन्ने आशामा स्थानीय मानिसहरूले यो सन्देश सोसल मिडियामा सेयर गरेका छन्। मेसेज सेयर गर्ने पिटर बुरोसले आफ्नो पूर्व प्रेमीसँग भेट्ने महिलाको आइडिया निकै हास्यास्पद भएको बताएका छन्। उनले भने, ‘मलाई लाग्छ यो एकदमै हास्यास्पद छ, यद्यपि सबै ठाउँमा यस्ता मेसेज धेरैले मन पराउँदैनन् ।’

अहिले धेरैजसो मानिस कृश को हुन् र किन यति धेरै म्यासेज आए पनि उनी आफ्नो पूर्व प्रेमिकालाई भेट्दैनन् भन्ने जान्न उत्सुक छन् । यस्तो देखिन्छ कि कृशले यी केटीसँग ब्रेक अप गरे। यी महिला कृशको सन्तानकी आमा बन्न लागेकाले दुःखमा परेर यस्ता काम गरिरहेको बताएकी छिन् । महिलाको गिरफ्तारी पछि एक प्रयोगकर्ताले फेसबुकमा लेखे, ‘अब म जान्न चाहन्छु कि यो कृश को हो ?’

यो पनि…
गल्फ खेल्न अन्तरिक्ष जाने अर्बपति

‘थ्री डी पड’ मा पल्टिएको १५ सेकेन्डमा नै हुन्छ मृत्युवरण Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

विगत केही दशकहरूमा हाम्रो वातावरणमा जसरी प्रदूषण बढ्दै गइरहेको छ, त्यो वर्तमानका लागि मात्र होइन भविष्यका लागि पनि धेरै हिसाबले

यस धर्तीमा यस्ता रहस्य छन्, जसको बारेमा वैज्ञानिकले पनि आजसम्म पत्ता लगाउन सकेका छैनन् । संसारभरका नदी र तालहरूमा धेरै

घरबाहिर तथा बैठक कोठालाई सजाएर राख्दा घरको वातावरण सकारात्मक मात्रै होइन, तपाईंलाई एउटा फरक छवि पनि दिने गर्छ । घरभित्रको

मानव जीवनको सुरक्षाका लागि वातावरणलाई सुरक्षित राख्नुपर्छ । आधुनिकतातर्फ अघि बढिरहेको विश्वमा विकासको बाटोमा हामीले पृथ्वी र वातावरणका लागि घातक