फिल्म ‘फूलबारी’ को प्रिमियर शोमा कलाकार (फोटो फिचर)नेपाली चलचित्र फूलबारी आज (शुक्रबार) बाट देशभरका सिनेमा हलमा प्रदर्शनमा आएको छ। चलचित्र प्रदर्शनअघि बिहीबार काठमाडौँमा एक कार्यक्रम आयोजना गरी प्रिमियर शो गरिएको हो।

समसामयिक पारिवारिक विषयमा निर्मित फिल्म रामबाबु गुरुङले निर्देशन गरेका हुन्। यस चलचित्रले एक शिक्षक र उसको परिवारमा केन्द्रित रहेर अहिलेको आधुनिक समयमा आफ्नो वृद्ध आमा बाबुको  हेर बिचारमा सन्तानहरूको बेवास्ता प्रति बलियो प्रस्तुति दिएको छ । 

उक्त चलचित्रमा विपिन कार्की , दयाहाङ राई, अरुणा कार्की , गौमाया गुरुङ, शिल्पा मास्के, सोमनाथ खनाल, अनुपम शर्मा लगायतले अभिनय देख्न सकिन्छ । निर्माता मनिष ढकालद्वारा निर्मित यस चलचित्रको कथा कमल किशोर माल्पनीको रहेको छ ।

यो पनि…
एकैथलोमा कविताका तीन पुस्ता
‘ह्यारी की प्यारी हेर्न’ पुगेका सेलिब्रिटी...
‘नाङ्गो गाउँ’ को प्रिमियर शोमा कलाकार (फोटो फिचर) - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] प्रिमियरमा फिल्मका कलाकार अभिनेता दयाहाङ राई, मिरुना मगर, साम्राज्ञी आरएल शाह, निर्देशक दीपेन्द्र लामाको अलवा अभिनेता सलोन बस्नेत, निर्देशक दीपाश्री निरौला, नरेश पौडेल, शोभित बस्नेत, निर्माता रोहित अधिकारी, गोमा विष्ट, निर्देशक मधुसुदन भट्टराई, लक्ष्मण सुवेदी, गायक राजेश पायल राई, लुनिभा तुलाधर, सम्झना उप्रेती रौनियार, जितु नेपाल, राजेन्द्र थापा लगायत थुप्रैको उपस्थिति रहेको थियो । […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

विश्व पर्यटन दिवस २०२३ को अवसरमा च्यासा मंका खंलले धिमे बाजाको धुनमा नेवारी लोकप्रिय गीत ‘सचिका चिना’ प्रस्तुत गरेर सहभागी

हरेक वर्ष सेप्टेम्बर २९ का दिन विश्व मुटु दिवस मनाउँदै आइएको छ । नेपालमा पनि विभिन्न चेतनामूलक कार्यक्रमहरू आयोजना गरी

४४औँ विश्व पर्यटन दिवसको अवसरमा बुधवार राजधानीस्थित कीर्तिपुरमा ‘संरक्षणको लागि साँझपखको हिँडाइ’ सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा संरक्षण विज्ञ अनिल

मंगलबार साँझ हिमालयन उद्धार संघको व्हाट्सएप ग्रुपमा बुधबार बिहान पाटनढोकामा हुने ४४ औँ विश्व पर्यटन दिवस ‘प्रभातफेरी’ मा सहभागी हुन