पहिलो पटक यौन सम्पर्क गर्दा कस्तो कण्डम किन्ने ?यदि तपाईं पार्टनरसँग कुनै तनाव बिना पहिलो पटक यौन सन्तुष्टि लिन चाहनुहुन्छ भने, कण्डम प्रयोग गर्न नबिर्सनुहोस्। यसले तपाईंलाई धेरै प्रकारका समस्याहरूबाट बचाउनेछ । यदि तपाईंलाई कसरी र कुन कण्डम छनोट गर्ने भन्ने बारे थाहा छैन भने तल उल्लेखित केही टिप्स उपयोगी हुन सक्छ।

साइज

यदि तपाईंले सही साइजको कण्डम लिनुभएन भने, यो फुट्ने वा चिप्लिने सम्भावना हुन्छ। त्यसैले आकार अनुसार चयन गर्न राम्रो छ। तपाईंले जुन कम्पनीबाट कण्डम लिनुहुन्छ, त्यसको बारेमा खोजी गर्नुहोस् ताकि तिनीहरूको लेबलमा कुन साइज अनुसार लेखिएको छ भनेर बुझ्न सकिन्छ।

सामग्री

कण्डम सामान्यतया लेटेक्सबाट बनेको हुन्छ। तर, यसको बारेमा कम चेतनाको कारण, यो सामग्री एलर्जीको कारण पनि हुन सक्छ भनेर थोरैलाई थाहा छ। लेटेक्स एलर्जी भएका व्यक्तिहरूले गैर–लेटेक्स कन्डम किन्न सक्छन्।

मोटाई

कण्डम पनि विभिन्न मोटाइमा आउँछन्। तपाईं प्लन्जरको कोणबाट कस्तो प्रकारको मोटाई चाहनुहुन्छ त्यस्तै छनौट गर्न सक्नुहुन्छ। पछिल्लो समय अल्ट्रा थिन कन्डमको माग बढेको छ, त्यसैले यस्तो विकल्प पनि रोज्न सकिन्छ।

कण्डमको बनावट

कण्डम पनि सादा फिनिशबाट टेक्स्चर बाहिरी तहहरूमा आउँछन्। यदि यो पार्टनरको लागि पहिलो पटक अनुभव हो भने, सादा कण्डम राम्रो विकल्प हो, ताकि उनीहरूलाई थप असहज नहोस्। अर्कोतर्फ, यदि तपाईं अलिकति रमाइलो थप्न चाहनुहुन्छ भने, त्यसपछि टेक्स्चर फिनिसिङका साथ कण्डमहरू छनौट गर्न सक्नुहुन्छ।

यो पनि…
पहिलोपटक यौनसम्पर्क गर्दा यी कुरामा दिनुहोस् ध्यान
यौन सम्पर्क गर्दा खुलेर गर्नुहोस् यस्ता कुरा...
पार्टनरको अनुमतिबिना कण्डम फुकाल्नु अपराधः अदालत - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] यौन सम्पर्क गर्दा आफ्नो पार्टनरको स्पष्ट अनुमतिबिना कण्डम निकाल्नु अपराध भएको क्यानडाको सर्वोच्च अदालतले फैसला गरेको छ । सन् २०१७ मा अनलाइनमार्फत बोलचाल गरेका , त्यसपछि व्यक्तिग रूपमा भेट गरेका र यौन सम्पर्कका लागि फेरि भेट गरेका दुई जना व्यक्तिको मुद्दामा अदालतले उक्त फैसला गरेको न्युयोर्क टाइम्सले जनाएको छ । […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

सुखद् यौन जीवनको लागि धेरै कुराहरू बुझ्न महत्त्वपूर्ण हुन्छ । सुखद् यौन जीवनको बिताउनेहरूले यौनको आनन्द लिन सक्छन् । जसका

प्रायः महिला सेक्स शब्द सुन्दा हिचकिचाउछन् । जसकारणले उनीहरु यौन क्रियाकलापका लागि अगाडि बढ्न सक्दैनन् । तर रात रमाइलो बनाउने

यौनलाई आनन्ददायक बनाउन पुरुष र महिला दुबै मानसिक रूपमा स्वस्थ रहनु आवश्यक छ । किनकी यौनसम्बन्ध तनको आवश्यकता मात्र नभएर

तपाईंको पार्टनरले तपाईंसँग नजिक हुन नचाहनुको कारण के हुन सक्छ रु के तपाईंले कहिल्यै सोच्नु भएको छ रु तपाईंले सोच्नु

Suggested