एक वर्षमा २५९ पटक एलियन्स देखिएको वैज्ञानिकहरूको दाबीसंसारमा हरेक दिन एलियन्सको बारेमा धेरै अनौठो दाबी गरिन्छ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा अचम्म लाग्छ । संसारभरका धेरै मानिसहरूले एलियन र यूएफओहरू देखेको दाबी गरेका छन् । के ब्रह्माण्डमा एलियन्स छन् रु यस समाधानको उत्तर खोज्न वैज्ञानिकहरूले वर्षौंदेखि अनुसन्धान गरिरहेका छन् तर अहिलेसम्म कुनै सफलता भने पाउन सकेको छैन ।

यसैबिच बेलायतका एक वैज्ञानिकले अचम्मको दाबी गरेका छन् । उनले भनेका छन् कि संसारमा यस्तो ठाउँ छ जहाँ यूएफओ र एलियन्स आउँछन् । उनले गत वर्ष बेलायतमा २५० पटकभन्दा बढी एलियन्स देखिएको बताए । जानौँ वैज्ञानिकहरूले आफ्नो खुलासामा के भने ?

मिडिया रिपोर्टका अनुसार बेलायतमा धेरै मानिसहरूले एलियन्सलाई नजिकबाट देखेका छन् । ब्रिटिस यूएफओ रिसर्च एसोसिएसनका अनुसार सन् २०२१ मा २५९ पटक एलियन्स देखिएका थिए ।

सङ्घले यूएफओ र एलियन्सले देखेका पाँच प्रतिशत मात्र सही भएको बताएको छ । मानिसको भावनाका कारण यस्तो भएको प्रवक्ता बताउँछन् । स्पेसएक्सले प्रक्षेपण गरेका स्टार लिङ्क स्याटलाइटहरू यूएफओ नभएको उनको भनाइ छ ।

सन् २०२० मा यो सङ्ख्या कम थियो

सन् २०२० मा धेरै सङ्ख्यामा स्टार लिङ्क उपग्रह प्रक्षेपण गरिएको थियो, जसका कारण ब्रिटिस यूएफओ अनुसन्धान सङ्घले ठुलो सङ्ख्यामा प्रतिवेदन प्राप्त गरेको थियो । धेरैजसो आकाशमा गएको उनले बताए । जब मानिसहरूले यस बारे थाहा पाए, यूएफओ हेर्ने रिपोर्टको सङ्ख्या घट्यो ।

साथै केही दिन अघि एक वैज्ञानिकले मानिस र एलियन्स चाँडै भेट्न सक्ने बताएका थिए ।

यो पनि…
मानिसको जस्तै ओठ भएको एलियन जीव
सबैभन्दा पुरानो यो जीवबारे वैज्ञानिक नै छक्क...
नासाको दाबी–एलियनहरू मात्र ७ फिट टाढा छन् - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] एलियनको बारेमा धेरै वर्षदेखि बहस चलिरहेको छ। केही मानिसहरू विश्वास गर्छन् कि त्यहाँ एलियनहरू छन्। र केही मानिसहरू भन्छन् कि त्यहाँ कुनै एलियन छैन। यद्यपि धेरैले एलियन र यूएफओहरू देखेको दाबी गरेका छन्। कतिपयको दाबी छ कि जसरी मानिस अन्य ग्रहमा एलियन खोज्न जान्छ, त्यसरी नै यी एलियनहरू पनि पृथ्वीमा आएर मानिसको बारेमा जानकारी सङ्कलन गर्छन् । यद्यपि आधिकारिक रूपमा यसबारे कुनै प्रमाण फेला परेको छैन। धेरै एजेन्सीहरू एलियनलाई खोजिरहेका छन्। यसैबीच, अन्तरिक्ष एजेन्सी नासाले एलियनको बारेमा नयाँ दाबी गरेको छ। […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

एलियनको बारेमा धेरै वर्षदेखि बहस चलिरहेको छ। केही मानिसहरू विश्वास गर्छन् कि त्यहाँ एलियनहरू छन्। र केही मानिसहरू भन्छन् कि

बलिउडको सन् ५० देखि ६० को दशकका फिल्ममा प्रमुख डान्सरका रूपमा परिचित शीला वाजको निधन भएको छ । उनको ९०

भारतीय क्रिकेट टोलीका पूर्वकप्तान विराट कोहलीले करिब एक वर्षयता शतक प्रहार गर्न सकेका छैनन् । कोहलीले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटको तीनै फर्म्याट

ऐतिहासिक सम्पदाको धनी पनौती नगरमा धार्मिक र साहसिक खेल–पर्यटनलाई उच्च प्राथमिकतामा राखिएको छ । पर्यटनका रणनीतिक योजना तथा पूर्वाधार निर्माण

Suggested