एक वर्षमा २५९ पटक एलियन्स देखिएको वैज्ञानिकहरूको दाबीसंसारमा हरेक दिन एलियन्सको बारेमा धेरै अनौठो दाबी गरिन्छ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा अचम्म लाग्छ । संसारभरका धेरै मानिसहरूले एलियन र यूएफओहरू देखेको दाबी गरेका छन् । के ब्रह्माण्डमा एलियन्स छन् रु यस समाधानको उत्तर खोज्न वैज्ञानिकहरूले वर्षौंदेखि अनुसन्धान गरिरहेका छन् तर अहिलेसम्म कुनै सफलता भने पाउन सकेको छैन ।

यसैबिच बेलायतका एक वैज्ञानिकले अचम्मको दाबी गरेका छन् । उनले भनेका छन् कि संसारमा यस्तो ठाउँ छ जहाँ यूएफओ र एलियन्स आउँछन् । उनले गत वर्ष बेलायतमा २५० पटकभन्दा बढी एलियन्स देखिएको बताए । जानौँ वैज्ञानिकहरूले आफ्नो खुलासामा के भने ?

मिडिया रिपोर्टका अनुसार बेलायतमा धेरै मानिसहरूले एलियन्सलाई नजिकबाट देखेका छन् । ब्रिटिस यूएफओ रिसर्च एसोसिएसनका अनुसार सन् २०२१ मा २५९ पटक एलियन्स देखिएका थिए ।

सङ्घले यूएफओ र एलियन्सले देखेका पाँच प्रतिशत मात्र सही भएको बताएको छ । मानिसको भावनाका कारण यस्तो भएको प्रवक्ता बताउँछन् । स्पेसएक्सले प्रक्षेपण गरेका स्टार लिङ्क स्याटलाइटहरू यूएफओ नभएको उनको भनाइ छ ।

सन् २०२० मा यो सङ्ख्या कम थियो

सन् २०२० मा धेरै सङ्ख्यामा स्टार लिङ्क उपग्रह प्रक्षेपण गरिएको थियो, जसका कारण ब्रिटिस यूएफओ अनुसन्धान सङ्घले ठुलो सङ्ख्यामा प्रतिवेदन प्राप्त गरेको थियो । धेरैजसो आकाशमा गएको उनले बताए । जब मानिसहरूले यस बारे थाहा पाए, यूएफओ हेर्ने रिपोर्टको सङ्ख्या घट्यो ।

साथै केही दिन अघि एक वैज्ञानिकले मानिस र एलियन्स चाँडै भेट्न सक्ने बताएका थिए ।

यो पनि…
मानिसको जस्तै ओठ भएको एलियन जीव
सबैभन्दा पुरानो यो जीवबारे वैज्ञानिक नै छक्कLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

यस धर्तीमा यस्ता रहस्य छन्, जसको बारेमा वैज्ञानिकले पनि आजसम्म पत्ता लगाउन सकेका छैनन् । संसारभरका नदी र तालहरूमा धेरै

अहिलेको विश्वमा मानिसले पाइला नराखेका ठाउँहरू प्राय छैनन् । तर पहिले यस्तो थिएन । पहिलेका मानिस र अहिलेका मानिसलाई तुलना

संसारमा अचम्मका कुराहरू घट्ने गर्छ । आज हामी तपाईँलाई यस्तो अचम्मको ठाउँको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ, जसको बारेमा थाहा पाउँदा

नेपाल राष्ट्र बैंकले सोमबारका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर तोकेको छ। जस अनुसार आज अमेरिकी डलर एकको खरिद दर १२९.८२

Suggested