साराको ब्याकलेस चोली बन्यो ट्रोलबलिउड अभिनेत्री सारा अलि खान प्रायः चर्चामा आइरहन्छिन् । सारा सोसल मिडियामा पनि एक्टिभ भइरहन्छिन् । ग्ल्यामरस फोटोहरू सेयर गर्ने क्रममा उनको एउटा फोटो अहिले भाइरल भएको छ । जुन अहिले ट्रोल बनेकाे छ ।

सारा अलि खानले हालै फेसन डिजाइनर मनिष मल्होत्राको डिजाइनमा फोटो सुट गरेकी थिइन् । जसमा उनको लुक्स आकर्षक देखिन्थ्यो । उनको यो लुक्सलाई फ्यानहरूलाई मन परेन र उनीहरूले ट्रोल बनाउन सुरु गरे ।

एक युजरले लेखेका थिए ‘ब्लाउजमा धेरै कपडाको प्रयोग गरिएको छैन, त्यति कपडा पनि किन खेर फाल्नु अझ सानो बनाउँदा हुन्छ ।’ अर्का युजरले मजाक उडाएर लेखेका थिए ‘पछाडि प्लास्टिकको कभर लगाइएको छ ।’

सारालाई ट्रोल गर्नुको मुख्य कारण उनले लगाएको ब्याकलेस चोली नै थियो । साराको यो बोल्ड र ग्ल्यामरस लुक्स ट्रोलरहरूको आँखामा बिझाए । उनीहरूले डिजाइनरको यो डिजाइनमै प्रश्न उठाएका छन् । एक जना युजरले लेखेका थिए ‘यो डिजाइन सेलिब्रेटिहरुको लागी त ठिक छ तर साधारण केटीहरूको लागी भने बेकार हो ।’ त्यस्तै अर्का एक युजरले लेखेका थिए ‘मैले पाँचतारे होटलहरुमा कुनै बेहुलीले पनि यस्तो डिजाइन लगाएको देखेको छैन ।’

ट्रोलिङगको यो लहर अझै रोकिएको छैन । केही युजरले साराको ड्रेसिङ सेन्समा नै प्रश्न उठाए । एक युजरले लेखेका थिए ‘ब्लाउजमा धेरै कपडाको प्रयोग गरिएको छैन, त्यति कपडा पनि किन खेर फाल्नु अझ सानो बनाउँदा हुन्छ ।’ अर्का युजरले मजाक उडाएर लेखेका थिए ‘पछाडि प्लास्टिकको कभर लगाइएको छ ।’

सारा अलि आनन्द एल रायको बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘अतरंगी रे’ मा देखा पर्दै छिन् । खेलाडी अक्षय कुमार तथा साउथका स्टार धनुष पनि उनको साथमा सोही फिल्ममा महत्त्वपूर्ण भूमिकामा देखिने छन् । यो भन्दा अघि सारा वरुण धवनसँग फिल्म कुलि नम्बर वानमा देखिएकी थिइन् । एजेन्सीLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

आसन्न मंसिर ४ को चुनावलाई लक्षित गरी नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाको चुनावी गीत सार्वजनिक भएको छ । बुधाबार ‘हाइहाइ

यति बेला देश निर्वाचनमय बनेको छ । प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाको निर्वाचन आउन अब ९ दिन मात्रै बाँकी छ । निर्वाचन

लोक गायिका बबिता बानियाँ ‘जेरी’ र गायक शंकर क्षेत्रीको सम्बन्ध विच्छेद भएको छ । उनीहरूले बिहीबार काठमाडौं जिल्ला अदालत पुगेर

समाजसेवी अमृत दोर्जे (कान्छा लामा) द्वारा लिखित आत्मकथा ‘पर्खाइ’ को विमोचन गरिएको छ । सोमबार बुढानीलकण्ठस्थित हातीगौँडामा भएको कार्यक्रममा नेकपा

Suggested