साराको ब्याकलेस चोली बन्यो ट्रोलबलिउड अभिनेत्री सारा अलि खान प्रायः चर्चामा आइरहन्छिन् । सारा सोसल मिडियामा पनि एक्टिभ भइरहन्छिन् । ग्ल्यामरस फोटोहरू सेयर गर्ने क्रममा उनको एउटा फोटो अहिले भाइरल भएको छ । जुन अहिले ट्रोल बनेकाे छ ।

सारा अलि खानले हालै फेसन डिजाइनर मनिष मल्होत्राको डिजाइनमा फोटो सुट गरेकी थिइन् । जसमा उनको लुक्स आकर्षक देखिन्थ्यो । उनको यो लुक्सलाई फ्यानहरूलाई मन परेन र उनीहरूले ट्रोल बनाउन सुरु गरे ।

एक युजरले लेखेका थिए ‘ब्लाउजमा धेरै कपडाको प्रयोग गरिएको छैन, त्यति कपडा पनि किन खेर फाल्नु अझ सानो बनाउँदा हुन्छ ।’ अर्का युजरले मजाक उडाएर लेखेका थिए ‘पछाडि प्लास्टिकको कभर लगाइएको छ ।’

सारालाई ट्रोल गर्नुको मुख्य कारण उनले लगाएको ब्याकलेस चोली नै थियो । साराको यो बोल्ड र ग्ल्यामरस लुक्स ट्रोलरहरूको आँखामा बिझाए । उनीहरूले डिजाइनरको यो डिजाइनमै प्रश्न उठाएका छन् । एक जना युजरले लेखेका थिए ‘यो डिजाइन सेलिब्रेटिहरुको लागी त ठिक छ तर साधारण केटीहरूको लागी भने बेकार हो ।’ त्यस्तै अर्का एक युजरले लेखेका थिए ‘मैले पाँचतारे होटलहरुमा कुनै बेहुलीले पनि यस्तो डिजाइन लगाएको देखेको छैन ।’

ट्रोलिङगको यो लहर अझै रोकिएको छैन । केही युजरले साराको ड्रेसिङ सेन्समा नै प्रश्न उठाए । एक युजरले लेखेका थिए ‘ब्लाउजमा धेरै कपडाको प्रयोग गरिएको छैन, त्यति कपडा पनि किन खेर फाल्नु अझ सानो बनाउँदा हुन्छ ।’ अर्का युजरले मजाक उडाएर लेखेका थिए ‘पछाडि प्लास्टिकको कभर लगाइएको छ ।’

सारा अलि आनन्द एल रायको बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘अतरंगी रे’ मा देखा पर्दै छिन् । खेलाडी अक्षय कुमार तथा साउथका स्टार धनुष पनि उनको साथमा सोही फिल्ममा महत्त्वपूर्ण भूमिकामा देखिने छन् । यो भन्दा अघि सारा वरुण धवनसँग फिल्म कुलि नम्बर वानमा देखिएकी थिइन् । एजेन्सीप्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

राष्ट्रिय सभा सदस्य तथा गायिका कोमल वलीको शब्द रहेको दंगाली भाषाको ‘ऐच्यै चत्तेरी’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । शुक्रवार

कोरोना भाइरसका कारण गत वर्ष नौ महिनासम्म लकडाउन भयो । सो समयमा शिक्षा, यातायात, व्यापार व्यवसाय, चलचित्र लगायत मानिसको दैनिकीलाई

आज जुन ५ अर्थात् विश्व वातावरण दिवस । नेपालमा पनि विभिन्न स्थानमा वृक्षारोपण र सरसफाई अभियान सञ्चालन गरेर मनाइएको छ

पछिल्लो पुस्ताकी चर्चित गायिका हुन– एलिना चौहान । ‘इन्स्टाको फोटो’ को कभर गीत गाएर चर्चामा आएकी चौहानले यो अवधिमा थुप्रै