‘बाँसको कप्टेरो’ टिकटक च्यालेञ्जका विजेता बने जुम्ल्याहा अमर र अमृतकाठमाडौं– गायिका सुनिता दुलाल र गायक प्रताप दासको स्वर रहेको बाँसको कप्टेरो गीतको टिकटक च्यालेञ्जमा जुम्ल्याहा अमर, अमृत दाहाल प्रथम भएका छन् । एक महिना अघि सार्वजनिक भएको च्यालेञ्जमा जुम्ल्याहा दाजुभाई विजेता बनेका हुन् ।

विजेताले पुरस्कार स्वरुप २५ हजार रुपैयाँ र बाँसको कप्टेरो–२ को म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने अवसर प्राप्त गरेका छन् । टिकटकबाटै सेलिब्रेटी छवि बनाएका जुम्ल्याहा दाजुभाई टिकटकमा हुने यस्ता प्रतियोगितामा विजेता बन्दा उत्साहित भएको बताउँछन् ।

यस्तै, प्रतियोगितामा ९ वर्षिय बालक उप्रेश ढकाल दोस्राे भए । उनले पुरस्कारस्वरुप १५ हजार रुपैयाँ प्राप्त गरे । भविष्यमा अभिनेता बन्ने लक्ष्य राखेका ढकाल प्रतियोगितामा दोस्रो हुँदा प्रफुल्लित छन् । ‘दोस्रो भएकोमा निकै खुशी छु,’ उनी भन्छन्, ‘यस्ता प्रतियोगिता भैरहने हो भने पक्कै पनि मेरो हिरो बन्ने सपना पुरा गर्न सहयोग पुग्छ ।’

यसैगरी टिकटकर रिना तामाङ प्रतियोगितामा तेस्रो भइन। उनले १० हजार रुपैयाँ नगद पुरस्कार प्राप्त गरिन् । प्रतियोगिताको सान्त्वना पुरस्कार पुरु सिग्देल र अविनाश हमालले प्राप्त गरेका छन् । उनीहरूलाई ५/५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार प्रदान गरिएको गायिका दुलालले बताइन् ।

नयाँ अनुहारलाई प्राथमिकता दिने उद्धेश्यले गरिएको उक्त प्रतियोगितामा शारीरिक हाउभाउ, पोशाक र अभिनयलाई हेरेर प्रथम, द्वितिय, तृतिय र सान्त्वना छुट्याइएको नृत्य निर्देशक गम्भीर विष्ट बताउँछन् । बाँसको कप्टेरो गीतको भिडियोले युट्युबमा १६ लाखभन्दा बढी भ्यूज पाएको छ । यस्तै टिकटकमा पनि हजारौं भिडियो बनेका छन् ।

उपविजेता उप्रेश ढकाल
उपविजेता उप्रेश ढकाल
सान्त्वना पुरस्कार विजेता अविनाश हमालLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

महाकवि लक्ष्मीप्रसाद देवकोटा संग्राहलयको उद्घाटन गरिएको छ । काठमाडौंको मैतीदेवीस्थित कविकुञ्जमा निर्मित महाकवि लक्ष्मीप्रसाद देवकोटा संग्राहलयको शुक्रबार उद्घाटन गरिएको हो

गत शुक्रबारबाट विश्वभर प्रदर्शनमा आएको प्रेमगीत ३ को कमाइ सार्वजनिक गरिएको छ । निर्माता तथा निर्देशक सन्तोष सेनले गत शुक्रबारदेखि

दुई वर्षअघि घोषणा भएको फिल्म ‘नालापानी’ आगामी कात्तिक ४ गतेबाट प्रदर्शनमा आउँदैछ । रिमेश अधिकारीको लेखक तथा निर्देशन रहेको यो

भारतीय टेलिभिजन उद्योगकी ‘क्वीन’ एकता कपूर र उनकी आमा शोभा कपुरविरुद्ध वेब सिरिज ‘एक्सएक्सएक्स सिजन २’ को विषयलाई लिएर बेगूसराय

Suggested