यस्तो छ आइतबारको विदेशी मुद्राको विनिमय दरनेपाल राष्ट्र बैंकले आइबारको लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर सार्वजनिक गरेको छ । राष्ट्र बैंकले अमेरिकी डलर एकको खरिद दर अधिकतम १२१ रुपियाँ ४४ पैसा र बिक्री दर १२२ रुपियाँ ४ पैसा कायम गरेको छ ।

युरोपियन यूरो एकको खरिद दर १३७ रुपियाँ ५७ पैसा र बिक्री दर १३८ रुपियाँ २५ पैसा रहेको छ । यूके पाउन्ड स्टलिङ एकको खरिद दर १६१ रुपियाँ ५५ पैसा र बिक्री दर १६२ रुपियाँ ३५ पैसा छ । यस्तै, स्वीस फ्रेङ्क एकको खरिद दर १३२ रुपियाँ २५ पैसा र बिक्री दर १३२ रुपियाँ ९० पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

अष्ट्रेलियन डलर एकको खरिद दर ८६ रुपियाँ ९६ पैसा र बिक्री दर ८७ रुपियाँ ३९ पैसा रहेको छ । क्यानेडियन डलर एकको खरिद दर ९४ रुपियाँ ८७ पैसा रहेको छ भने बिक्री दर ९५ रुपियाँ ३४ पैसा रहेको छ ।

जापानी येन आज १० को खरिद दर नेपाली १० रुपियाँ ६९ पैसा र बिक्री दर १० रुपियाँ ७५ पैसा रहेको छ भने चिनियाँ यूआन एकको खरिद दर १९ रुपियाँ ३ पैसा र बिक्री दर १९ रुपियाँ १२ पैसा रहेको छ राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

साउदी अरबियन रियाल एकको खरिर दर ३२ रुपियाँ ३६ पैसा र बिक्री दर ३२ रुपियाँ ५२ पैसा रहेको छ भने कतारी रियाल एकको खरिद दर ३३ रुपियाँ ३५ पैसा र बिक्री दर ३३ रुपियाँ ५२ पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले सार्वजनिक गरेको सूचीमा उल्लेख छ । मलेसियन रिंगिट एकको खरिद दर २८ रुपियाँ ७८ पैसा छ भने बिक्री दर २८ रुपियाँ ९२ पैसा रहेको छ भने कोरियन वन १०० को खरिद दर १० रुपियाँ २४ पैसा र बिक्रि दर १० रुपियाँ ३० पैसा कायम भएको छ ।

यो पनि पढ्नुहोस्:
४ कोठाको एक तले पक्की घर बनाउन के–केमा कति लाग्छ खर्च ?

काठमाडौँमा अपार्टमेन्ट किन्ने सोचमा हुनुहुन्छ ? यस्तो छ मुल्यLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

कालीकोट, मान्म । कालीकोटको फुकोट कर्णाली अर्ध जलाशययुक्त जलविद्युत् आयोजनाले स्थानीयवासीलाई १० प्रतिशत सेयर दिने भएको छ। सार्वजनिक सुनवाईका क्रममा

नेप्से सूचकमा झण्डै ३०० अंकको वृद्धिपछि मंगलबार १० अंकको करेक्सन देखिएको छ। यस दिन लगानीकर्ता नाफा बुक गर्नतर्फ लाग्दा नेप्सेमा

आलु । तरकारीको राजा । सबैको भान्सामा पाक्ने । धेरथोर सबैले खेती गर्ने तरकारी । अझ मनाङ, मुस्ताङलगायतका हिमाली भेगमा

मंगलबार सुनचाँदी काे मूल्य बढेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले  मंगलबार छापावाल सुन प्रतितोला ९२ हजार ६०० रुपैयाँमा काराेबार भइरहेकाे

Suggested