नाडाको आसन्न निर्वाचनका लागि करण चौधरी प्यानलको घोषणानेपाल अटोमोबाइल्स डिर्लस एशोसिएसन अफ नेपाल (नाडा) को आगामी निर्वाचनका लागि अध्यक्ष पदका प्रत्यासी उम्मेदवार करण चौधरीले आफ्नो समूहका सदस्यहरुको प्यानल घोषणा गरेका छन् ।

आज काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रममा सुजुकी कारको नेपालका लागि आधिकारिक विक्रेता सीजी होल्डिङ्स तथा सीजी मोटोकर्पका कार्यकारी निर्देशक चौधरीले आफ्नो प्यानल घोषणा गरेका हुन् । चौधरी हाल नाडाको उपाध्यक्ष हुन् ।

चौधरी प्यानलमा अटोमोबाइल क्षेत्रमा लामो अनुभव भएका व्यवसायीदेखि नयाँ पुस्ताका ब्यावसायी समेत समेटिएका छन् । चार पाङ्ग्रे, दुई पाङ्ग्रे,व्याट्री,लुब्रीकेन्ट,टायर,स्पेयर पार्टस्, हेभिइक्युपमेन्ट लगायत सम्पूर्ण अटोक्षेत्रको प्रतिनिधित्व गर्ने सबै क्षेत्रलाई समेटर आफ्नो टिम बनेको चौधरीले बताए ।

आगामी निर्वाचनमा नाडाको हालको कार्यसमितिको ८० प्रतिशत सदस्यको साथ आफुलाई रहेको चौधरीको दाबी छ । ‘हामीले घोषणा गरेको प्यानल उद्योगीमुखी समुह हो, यसमा अटोमोबाइल्स क्षेत्रका अनुभवी व्यक्तिहरुको साथ र सहयोग छ,’ चौधरीले भने, ‘हाम्रो समुहले आफ्नो कम्पनीको नाफाघाटाभन्दा पनि सम्पूर्ण अटो उद्योगको हितमा काम गर्ने छ ।’

प्यानलमा अनुभव र जोशको उत्तम समिश्रण रहेको बताउँदै चौधरीले अनुकुलता र प्रतिकुलता दुवैमा अटोमोबाइल क्षेत्रलाई सन्तुलित तरिकाले विकास गर्दे अघि बढ्न सक्ने सक्षम टिम आफ्नो प्यानलमा रहेको चौधरीको भनाइ थियो ।

उक्त कार्यक्रममा बताइए अनुसार,चौधरीको प्यानलबाट सुनिल रिजाल,अनुपकुमार बराल, सुरेन्द्रकुमार उप्रेती(सुरेश), विक्रम सिंघानिया,राजनबाबु श्रेष्ठ,अभिक ज्योति,मिलनबाबु मल्ल,निलमणी पाठक(राम),पंकज अग्रवाल,राजेन्द्र अग्रवाल,वर्ण न्यौपाने,सुनिल रिजाल,वरदान बस्नेत,निशान ढकाल,प्रकाश कपुरी,देवराज भण्डारी,गोपाल भट्टराई र गंगाराज भट्टराईले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी दिने छन् ।

मंसिर २२ र २३ मा हुने भनिएको नाडाको ४५ औं बार्षिक साधारणसभा मार्फत् नयाँ कार्यसमिति चयन हुँदैछ ।

यो पनि पढ्नुहोस् :
नाडाद्वारा ट्राफिक प्रहरीलाई जनचेतनामूलक सामग्री हस्तान्तरण
सबै गाडी एकैठाउँ भेला, सुरु हुँदै अटो कुम्भमेलाLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

हिमाली जिल्ला मुगुका खाद्यन्न गोदाम रित्तिन लागेका छन्। गोदाम रित्तिन लागेसँगै स्थानीयले खाद्यान्य अभावको सामना गर्नुपर्ने आशंका गर्न थालेका छन्।

गृह मन्त्रालयले सार्वजनिक स्थलमा भद्दा मजाक नगर्न निर्देशन दिएको छ। सार्वजनिक स्थलमा मजाक, ख्यालठट्टा वा मस्करीको नाममा सर्वसाधारण व्यक्तिहरूलाई शारीरिक

गृहमन्त्रालयले सम्बन्धित व्यक्तिको सहमतिबिना कुनै प्रकारको तस्बिर र भिडियो खिच्न तथा तिनलाई सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशन गरेमा कारबाही हुने चेतावनी दिएको

रुपन्देहीको भैरहवामा निर्माण सम्पन्न भएको गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल सञ्चालनको लागि तयारी अवस्थामा छ । भौतिक निर्माणको काम सम्पन्न भई क्यालिब्रेसनका

Suggested