टेकु अस्पतालको निर्देशकमा डा. अनुप बास्तोलाशुक्रराज ट्रपिकल तथा सरुवा रोग अस्पताल टेकुको निर्देशकमा डा. अनुप बास्तोला नियुक्त भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले सोमबार सरुवा रोग विशेषज्ञ डा. बास्तोलालाई निर्देशकमा नियुक्त गरिएको मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. कृष्ण पौडेलले जानकारी दिए ।

डा. बास्तोला यसअघि अस्पतालको प्रवक्ताको भूमिकामा थिए । उमेरहदका कारण डा. सागरराज भण्डारीले अवकास लिएसँगै डा. बास्तोला निर्देशकमा नियुक्त भएका हुन् । डा. बास्तोला सन् २००८ यता यस अस्पतालमा कार्यरत छन् ।

आजै निर्देशकको जिम्मेवारी सम्हालेसँगै डा. बास्तोलाले यस सरुवा रोग अस्पताललाई अझै व्यवस्थित बनाएर आम नागरिकलाई सहज रुपमा उपचार पाउने गरी व्यवस्थापन गर्ने बताए । ‘अहिले महामारीको बेलामा मात्र यस अस्पतालालाई सम्झिइन्छ,’ उनले भने, ‘अब सामान्य अवस्थामा पनि आमनागरिकले सरुवा रोग अस्पताल टेकुलाई सम्झने बनाउनेछु ।’Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेपाल साफ च्याम्पियनसिप फुटबलको इतिहासमा पहिलोपटक फाइनल प्रवेश गरेको छ । माल्दिभ्समा जारी १३ औं संस्करणको उपाधिका लागि आज (शनिबार)

पछिल्लो समय भिडियोमा खोजिनेमध्येकी एक मोडल हुन्, मलिका महत । फिल्म ’यात्रा ः द म्युजिकल भ्ल्ग’मार्फत रजतपटमा डेब्यु गरेकी मलिकाले

विजयादशमीको १०औँ दिनको अवसरमा एकैसाथ लंका दहन, रावण,मेघथान र कुम्भकरणको वध गरिएको छ । राजा जनकले मिथिला राज्यको राजधानी जनकपुरधामामा शुक्रबार

डा. विकास पौडेल, छाला, यौन रोग तथा सौन्दर्य विशेषज्ञ छाला सौन्दर्यसँग जोडिएको प्रमुख अंग हो । छालामा लाग्ने विभिन्न रोगका