नादा समाज हङकङद्धारा फुटबलर त्रिदेव गुरुङलाई २ लाख सहयोगनादा समाज हङकङले राष्ट्रिय फुटबल टोलीका खेलाडी त्रिदेव गुरुङलाई २ लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । हङकङका अध्यक्ष लालप्रसाद गुरुङको अगुवाइमा संकलित उक्त रकम बिहिबार नादा तमु समाज नेपालका अध्यक्ष चेतबहादुर गुरुङले पोखरास्थित समाजको कार्यालयमा हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

चैतमा भएको थ्रि नेसन्स कपबाट राष्ट्रिय टीममा डेब्यु गरेका गुरुङ निम्नमध्यम परिवारबाट उदाएको हुँदा खेल क्षेत्रमा लाग्न हौसला बढाउने उद्धेश्यले सहयोग गरिएको नादा हङकङका सचिव राजु गुरुङले बताए ।

यो सहयोगले खेल क्षेत्रमा लाग्न थप हौसला मिलेको त्रिदेव बताउँछन् । ‘माया गरेर मलाई सहयोग गर्नुहुने इष्टमित्र तथा नादा हङकङ समाज प्रति आभारी छु,’ उनले भने, ‘यो सहयोगले खेल क्षेत्रमा अझै राम्रो गर्ने हौसला बढेको छ ।’

करिव २० वर्ष अघि कास्कीका ६ वटा गाउँ मिलेर हङकङमा स्थापित उक्त समाजले वर्षेनी विभिन्न सामाजिक क्रियाकलाप गर्दै आएको छ । यसअघि कोरोना महामारीकै बीचमा समाजले कास्कीको थुम्सिकोट स्वास्थ्य केन्द्रलाई १ लाख ७ हजार रुपैयाँ बराबरको स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराएको सचिव गुरुङले जानकारी दिए ।

उक्त रकम हस्तान्तरण कार्यक्रममा नादा तमु समाज नेपालका अध्यक्ष चेतबहादुरसँगै सचिव कमलराज गुरुङ र कोषाध्यक्ष हरिप्रसाद गुरुङको उपस्थिति थियो । नादा समाज हङकङ, बेलायत र नेपालमा गठन भएको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेपाली सिने क्षेत्रको होस् या सांगीतिक क्षेत्रका कलाकारबीचको द्धन्द्धका खबर बेला–बेला आउँछन् । तर, देशलाई दुखेको बेला सहयोग गर्नेमा यिनै

व्यक्तिहरू प्रायः बेलुकाको खानामा यस्तो चिजहरू खान्छन्, जसको कारणले उनीहरूको पेट गडबडी हुन्छ र उनीहरूले यौनको आनन्द लिन सक्दैनन् ।

नेपालको कुल क्षेत्रफल मध्ये १.७३ प्रतिशत भू-भाग ओगटेको सिन्धुपाल्चोक बागमती प्रदेशको १३ जिल्ला मध्ये सबैभन्दा ठूलो हो । पछिल्लो ७

नेपालमा गत २४ घण्टामा थप २ हजार ५ सय १८ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना