एकैदिन ५ हजार ५५ जना कोरोना संक्रमण मुक्तगत २४ घण्टामा नेपालमा ५ हजार ५५ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कुल संख्या ३ लाख २१ हजार ५ सय १८ रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा २ सय १४ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । यो संख्या विभिन्न मितिमा नेपाली सेनाले शव व्यवस्थापन गरेकाहरुको संख्या हो । योसँगै नेपालमा कोरोना भाइरसबाट मृत्यु भएकाहरुको कुल संख्या ४ हजार ४ सय ६६ पुगेको छ ।

नेपालमा गत २४ घण्टामा ८ हजार ९ सय ६० जनालाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै नेपालमा कुल कोरोना संक्रमितको संख्या ४ लाख ३१ हजार १ सय ९१ पुगेको छ । नेपालमा ४ सय ९७ जना क्वारेन्टाइनमा रहेका छन् भने आइसोलेशनमा १ लाख ५ हजार २ सय ७ जना छन् ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

राजविराज नगरपालिका वडा नं ४ मस्जिद टोलकी ३२ वर्षकी आशा परियारलाई पछिल्लो समय मोबाइलले तनाव थपिदिएको छ । विवाह भएदेखिनै

गण्डकी प्रदेशमा २८ असोजदेखि सुरु हुने नवौं राष्ट्रिय खेलकुदअन्तर्गत महिला क्रिकेटको तालिका सार्वजनिक भएको छ । २३ गतेदेखि पोखरा रंगशालामा

दसैं नजिकिएसँगै काठमाडौं महानगरपालिकाले बजार अनुगमनलाई तीव्र पारेको छ । उपमेयर सुनिता डंगोल नेतृत्वको टोली हरेक दिन बजार अनुगमनमा निस्कने

सेयर बजार लगातार तेस्रो दिन आज बिहीवार पनि बढेको छ । सेयर बजार परिसूचक नेप्से आज १६ दशमलव २९ अङ्कले

Suggested