English

टिकट अग्रिम सोल्ड आउट हुने हङकङको ‘एलजी नाइट’ (फोटो फिचर)सहरका स्थानीय रैथाने चिनियाँ नयाँ वर्षको उमंगमा उर्लिरहेका बेला गत आइतबार हङकङेली नेपालीहरूको लामै लर्को भने युङ लङ थिएटरतर्फ सोझिएको थियो । १६ औं एलजी नाइटमा निम्त्याइएका चर्चित कलाकारहरुको प्रस्तुतिले करिब तीन घण्टा हङकङको माहौंल मज्जाले गर्मायो । ख्यातिप्राप्त कलाकारहरुको प्रस्तुति रहने कार्यक्रममा सधै दर्शकको घुइचो लाग्ने गर्छ । एलजी नाइट एकमात्र यस्तो कार्यक्रम हो जसका लागि दर्शक कुरेरै बस्छन् । यसपटक कार्यक्रममा मनोज गजुरेल, जितु नेपाल, प्रमोद खरेल, प्रकाश सपुत, चिज गुरुङ, देवी आले, कविता नेपाली, प्रगती पुन लगायत भारतीय टेलिभिजन रियालिटी शो ‘इन्डियाज् बेस्ट डान्सर’ सिजन ३ का विजेता समर्पण लामा र इन्डियाज् डान्सबाटै चर्चामा आएका साजन सिंह सहभागी थिए ।

चेतन गुरुङ, विशाल गुरुङ, हिमाल रानाको आयोजना र एलजी एसोसियसनको प्रस्तुतिमा वर्षेनी एलजी नाइट आयोजना हुँदै आएको छ । यो कार्यक्रम हङकङका लागि ड्रिम कन्सर्ट हुने गरेको छ । चर्चित कलाकारहरु समेत यसमा सहभागिता जनाउन लालयित हुने गरेका छन् । सधैं झै यसपटक पनि संकलित रकमबाट खर्च कटाइ परोपकारी संस्थालाई सहयोग गर्ने योजना रहेको आयोजकले जनाएका छन् ।

हेर्नुस, यस्ताे देखियाे ‘ज्याप स्टुडियो हङकङ’ ले खिचेकाे तस्बिरमा एलजी नाइट ।
...
Ebony

Wonderful blog you have here but I was curious if you knew of any discussion boards that cover the same topics discussed here? I'd really like to be a part of group where I can get advice from other experienced people that share the same interest. If you have any suggestions, please let me know. Thank you! Also visit my homepage :: ohio auto tech

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

ग्लोबल आइएमई बैंकको क्रेडिट कार्ड बाहकले ६ हजार रुपैयाँमै विदेश भ्रमण गर्न पाउने भएका छन् । ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले

मानिसहरू यो सोच्छन् कि नयाँ वर्षलाई स्वागत गर्नको लागि उनीहरूले केही मूर्खतापूर्ण कामहरू गर्नुपर्छ- मदिरा पिउनु, मुर्ख्याइँ गरेर सवारी हाँक्नु,

राइज मिडियाका प्रमोटर सुनिल गुरुङलाई पितृशोक परेको छ । उनका बुबा पोखरेली समाजसेवी बिल बहादुर गुरुङको उपचारकै क्रममा मंगलबार राती

उत्तरमा चुरेपहाड, दक्षिणमा तराईको समथर फाँट । पूर्वमा बबई नदी पश्चिममा बग्ने सङ्लो कर्णालीको चिसो पानी । र बीचमा हरियाली