माइती नेपालको तीज विशेष कार्यक्रम (फोटो फिचर)हरितालिका तीजको पूर्व सन्ध्यामा माइती नेपालले हरेक वर्षझैँ यो वर्ष पनि दर खाने कार्यक्रम गरेको छ । शुक्रबार भएको कार्यक्रममा वसुन्धरा भुसाल, चैत्य देवी, दीपाश्री निरौला, श्वेता खड्का, सम्झना उप्रेती रौनियार, दुर्गा घिमिरे, बबिता बस्नेत, शरु जोशी श्रेष्ठ, उमा शाह, विदुषी राणा, अक्षया कार्की चौधरी लगायतको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा सांस्कृतिक कार्यक्रम, टग अफ वार, म्युजिकल चेयर लगायतका रमाइलो खेलहरू पनि समावेश गरिएको थियो । माइती नेपालकी संस्थापक अध्यक्ष तथा सिएनएन हिरो अनुराधा कोइरालाले आयोजना गरेको कार्यक्रममा प्रतिनिधि सभाकी उपसभामुख इन्दिरा राना मगर प्रमुख अतिथि थिइन् ।

तस्बिर : विकास रौनियार

यो पनि…
दीपक–दीपाको सिनेमा हल आजैदेखि दर्शकका लागि खुला (फोटो फिचर)
‘नाङ्गो गाउँ’ को प्रिमियर शोमा कलाकार (फोटो फिचर)...
‘प्रभातफेरी’ पुग्दा अतितका दिनहरू सम्झिएँ - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] […]

...
बिन्दु सुवेदीको ‘युरोप यात्राका संस्मरण’ लोकार्पण (फोटो फिचर) - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] […]

...
MUHAMMED

Malatya Karacalar Ticaret | Fatih KARACA Malatya Stihl Bayi, stihl malatya bayi, stihlmalatya,malatyastihl, stihl servisi, malatya stihl servis, malatya testere,malatyastihlbayi, stihl malatya, malatya stihl, stihl bayisi malatya, Hekimhan stihl bayi, malatya testere bayisi, malatya stihl servis, stihl malatya servis, Malatya’nın en köklü Stihl bayilerinden olan Fatih Karaca Ticaret mağazamız, hem stihl satışı hem de stihl servisliğini yapmaktadır.

...
BAHADIR

Malatya Karacalar Ticaret | Fatih KARACA Malatya Stihl Bayi, stihl malatya bayi, stihlmalatya,malatyastihl, stihl servisi, malatya stihl servis, malatya testere,malatyastihlbayi, stihl malatya, malatya stihl, stihl bayisi malatya, Hekimhan stihl bayi, malatya testere bayisi, malatya stihl servis, stihl malatya servis, Malatya’nın en köklü Stihl bayilerinden olan Fatih Karaca Ticaret mağazamız, hem stihl satışı hem de stihl servisliğini yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

विश्वकै सबैभन्दा पुरानो जात्राको रूपमा मानिने ‘इन्द्रजात्रा’ का विषयमा विभिन्न किंवदन्ती प्रचलित छ । एउटा भनाइअनुसार वर्षा राम्रोसँग सम्पन्न भई

प्रिय, ओ प्रियभन किन बुझी दिएनौं, यो मन, भनभन किन बुझी दिएनौं, भन किन बुझिदिएनौ प्रिय, ओ प्रिय . .

काठमाडौं उपत्यकामा मनाइने प्रसिद्ध जात्रा इन्द्रजात्राको अवसरमा राजधानीको नेपाल आर्ट काउन्सिलमा शुक्रबार ‘हाम्रो राम्रो उपत्यका’ नामक कला प्रदर्शनी गरियाे ।

राजधानीको नेपाल पर्यटन बोर्डमा एपेक नेपालद्वारा शुक्रबार ‘मलाई मन परेको कविता-३’ आयोजना गरियो । जसमा अग्रज कविहरुले अनुज कविका मनपरेको