English

‘आन्टीकी छोरी’ ल्याउँदै मायुल दुलालयुवा गायक मायुल दुलालले पहिलोपटक ‘आन्टीकी छोरी’ बोलको गीत बजारमा ल्याउँदै छन् । आर एन्ड बी शैंलीको उक्त गीत टिनएजर र युवा वर्ग लक्षित छ । राइज मिडिया नेटवर्कको प्रोडक्सनमा दर्शकमाँझ आउन लागेको उक्त गीत यसैहप्ता छायांकन गरिदैछ । गायक दुलाल र राइज मिडियाका व्यवस्थापक अशोक गुरुङ बीच हालै सो सम्बन्धी सम्झौतामा भएको हो । भिडियो राइज मिडिया नेटवर्कको युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक हुनेछ ।

भिडियोमा यतिबेलाकी चर्चित कलाकार एन्जल राई, गायक मायुल र आन्टीको भूमिकामा लक्ष्मी जोशीले अभिनय गर्नेछिन् । अमेरिका निवासी जोशी गीत छायांकनकै लागि यतिबेला नेपालमा छिन् । भिडियोलाई सुब्रत आचार्यले निर्देशन गर्नेछन् । दिनेश पराजुलीको छायांकन रहने गीतको शब्द, संगीत स्वयंम गायककै हो ।

¥याप, आर एन्ड बी, एस्थेटिक जस्ता आधुनिक विधामा रमाउँने दुलालले ४० भन्दा बढी गीत लेखिसकेको बताउँछन् । ‘आन्टीकी छोरी’ उनले छ वर्षअघि लेखेका हुन् । अहिले उक्त गीतको रिहर्रसल भइरहेको छ । मायुल चर्चित लोकदोहोरी गायक घमेश दुलालका छोरा तथा गायिका सुनिता दुलालकी भदा हुन् ।

यो पनि…
सुनिता दुलालको तीज गीत ‘स्वामीकी प्यारी’ सार्वजनिक
सुनिताको ‘यो रमाइलो तिजैमा’ करिश्मा र अञ्जलीको ठुम्का (भिडियो पनि)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेपालको अन्नपूर्ण संरक्षण क्षेत्रमा नयाँ प्रजातिको चरा भेटिएको छ । नयाँ प्रजातिको चरा ‘फुस्रो सारौं’ नाममा अभिलेख गरिएको छ ।

वायु प्रदूषण रोक्न विकसित मुलुकहरूले सवारी साधन, कलकारखाना, उद्योगलगायत विभिन्न क्षेत्रमा विशेष मापदण्डहरू तोकी एक्युआई अर्थात् एयर क्वालिटी इन्डेक्समा उत्तम

‘तपाई जति प्रकृति नजिक पुग्नु हुन्छ, प्रकृति त्यति नै तपाई नजिक आइपुग्छ’, यो भनाई हङकङका नेपाली व्यवसायी राज गुरुङलाई ठ्याक्कै

एक साँझ हामी सूर्यास्त अवलोकन गर्न हेग शहरको अत्याधिक प्रसिद्ध समुन्द्रतट स्केभनिनगन गएका थियौँ । हाम्रो टोलीमा इटाली, फ्रान्स, नर्वे,