‘आन्टीकी छोरी’ ल्याउँदै मायुल दुलालयुवा गायक मायुल दुलालले पहिलोपटक ‘आन्टीकी छोरी’ बोलको गीत बजारमा ल्याउँदै छन् । आर एन्ड बी शैंलीको उक्त गीत टिनएजर र युवा वर्ग लक्षित छ । राइज मिडिया नेटवर्कको प्रोडक्सनमा दर्शकमाँझ आउन लागेको उक्त गीत यसैहप्ता छायांकन गरिदैछ । गायक दुलाल र राइज मिडियाका व्यवस्थापक अशोक गुरुङ बीच हालै सो सम्बन्धी सम्झौतामा भएको हो । भिडियो राइज मिडिया नेटवर्कको युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक हुनेछ ।

भिडियोमा यतिबेलाकी चर्चित कलाकार एन्जल राई, गायक मायुल र आन्टीको भूमिकामा लक्ष्मी जोशीले अभिनय गर्नेछिन् । अमेरिका निवासी जोशी गीत छायांकनकै लागि यतिबेला नेपालमा छिन् । भिडियोलाई सुब्रत आचार्यले निर्देशन गर्नेछन् । दिनेश पराजुलीको छायांकन रहने गीतको शब्द, संगीत स्वयंम गायककै हो ।

¥याप, आर एन्ड बी, एस्थेटिक जस्ता आधुनिक विधामा रमाउँने दुलालले ४० भन्दा बढी गीत लेखिसकेको बताउँछन् । ‘आन्टीकी छोरी’ उनले छ वर्षअघि लेखेका हुन् । अहिले उक्त गीतको रिहर्रसल भइरहेको छ । मायुल चर्चित लोकदोहोरी गायक घमेश दुलालका छोरा तथा गायिका सुनिता दुलालकी भदा हुन् ।

यो पनि…
सुनिता दुलालको तीज गीत ‘स्वामीकी प्यारी’ सार्वजनिक
सुनिताको ‘यो रमाइलो तिजैमा’ करिश्मा र अञ्जलीको ठुम्का (भिडियो पनि)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

सोफाले हाम्रो बैठक कोठालाई आकर्षक बनाउने काम गर्छ। पाहुनाहरू घरभित्र पस्दा सबैभन्दा पहिले बैठक कोठाको सोफालाई ध्यान दिन्छन् । साथै,

सैनिक श्रीमती संघद्वारा शुक्रवार साँझ फरक क्षमता भएका बालबालिकाको सहयोगार्थ आर्मी अफिसर्स क्लब काठमाडौंमा एक बिशेष कार्यक्रम ‘वरदान सुर–सन्ध्या’को आयोजना

‘झट्ट हेर्दा न्याउरी मुसाजस्तै देखिने पानीमा बस्ने दुर्लभ प्राणी ‘ओत’ पहिले–पहिले चितवनमा पनि थियो भन्ने कुरा अङ्कलहरूबाट सुनेको थिए, योपटक

भदौ २६ गतेका लागि तय भएको बीपी साहित्य महोत्सवको स्थगित कार्यक्रम बुधबार भएको छ । ११०औँ बीपी जयन्तीका अवसरमा यही