एकैदिन थप ४,५२४ जनामा कोरोना पुष्टि, १८ संक्रमितको मृत्युनेपालमा एकैदिन थप ४ हजार ५ सय २४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घन्टामा त्यति संख्यामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

थपिएकामध्ये, काठमाडौं उपत्यकामा १ हजार ९ सय ६६ जना छन् । जसमा काठमाडौंमा १ हजार ६ सय २, भक्तपुरमा १ सय २४ र ललितपुरमा २ सय ४० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सँगै नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमित हुनेको संख्या ३ लाख ७ हजार ९ सय २५ पुगेको छ ।

नेपालमा हाल सक्रिय संक्रमितको संख्या २६ हजार २ सय २५ पुगेको छ । तीमध्ये २ हजार ८ सय ७३ जना संस्थागत आइसोलेसनमा छन् भने २३ हजार ३ सय ५२ जना होम आइसोलेसनमा छन् ।

यस्तै, आज मंगलवार थप १८ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । यो सँगै नेपालमा मृत्यु हुने कोरोना संक्रमितको संख्या ३ हजार १ सय ९४ पुगेको छ । त्यस्तै, देशभर ३ सय १५ जनाको आइसीयू र ८४ जनाको भेन्टिलेटरमा उपचार भइरहेको छ ।

मंगलवार देशभरका प्रयोगशालाबाट १४ हजार ६ सय ७२ जनाको पीसीआर परीक्षण र १ हजार ९ जनाको एन्टिजेन विधिबाट कोरोना परीक्षण गरिएको छ । जसमध्ये पीसीआर विधिबाट ३ हजार ४ सय ४२ र एन्टिजेन विधिबाट १ सय ६० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

कमेडी च्याम्पियन २ का विजेता भरतमणि पौडेलले पूर्वयुवराज पारस शाहसँग भेट गरेका छन् । दुवैबीच एक घन्टा कुराकानी भएको थियो

पाल्पा ढाका कपडाले प्रसिद्ध जिल्ला हो । यहाँ आउने जो–कोहीले पनि ढाका कपडाबाट उत्पादित सामान कोसेलीका रुपमा अन्यत्र लैजाने गर्छन्

कोभिड- १९ विरुद्धको एस्ट्राजेनेका खोपको दोस्रो मात्रा आज मंगलबारदेखि काठमाडौं जिल्लामा लगाइँदैछ । काठमाडौं महानगरपालिका तथा कीर्तिपुर, चन्द्रागिरि, नागार्जुन, कागेश्वरी

मंगलबार बिहान काठमाडौं उपत्यकासहित देशका विभिन्न क्षेत्रमा बदली रहेको छ । दिउँसो देशका थोरै स्थानमा  हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको मौसम