एकैदिन थप ४,५२४ जनामा कोरोना पुष्टि, १८ संक्रमितको मृत्युनेपालमा एकैदिन थप ४ हजार ५ सय २४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घन्टामा त्यति संख्यामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

थपिएकामध्ये, काठमाडौं उपत्यकामा १ हजार ९ सय ६६ जना छन् । जसमा काठमाडौंमा १ हजार ६ सय २, भक्तपुरमा १ सय २४ र ललितपुरमा २ सय ४० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सँगै नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमित हुनेको संख्या ३ लाख ७ हजार ९ सय २५ पुगेको छ ।

नेपालमा हाल सक्रिय संक्रमितको संख्या २६ हजार २ सय २५ पुगेको छ । तीमध्ये २ हजार ८ सय ७३ जना संस्थागत आइसोलेसनमा छन् भने २३ हजार ३ सय ५२ जना होम आइसोलेसनमा छन् ।

यस्तै, आज मंगलवार थप १८ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । यो सँगै नेपालमा मृत्यु हुने कोरोना संक्रमितको संख्या ३ हजार १ सय ९४ पुगेको छ । त्यस्तै, देशभर ३ सय १५ जनाको आइसीयू र ८४ जनाको भेन्टिलेटरमा उपचार भइरहेको छ ।

मंगलवार देशभरका प्रयोगशालाबाट १४ हजार ६ सय ७२ जनाको पीसीआर परीक्षण र १ हजार ९ जनाको एन्टिजेन विधिबाट कोरोना परीक्षण गरिएको छ । जसमध्ये पीसीआर विधिबाट ३ हजार ४ सय ४२ र एन्टिजेन विधिबाट १ सय ६० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

यदि तपाईँ छालाको हेरचाहमा प्राकृतिक उत्पादनहरू समावेश गर्न चाहनुहुन्छ भने, एलोभेरा उपयुक्त हुन्छ। एलोभेरामा धेरै यस्ता गुणहरू छन् जुन छालाको

दूध स्वास्थ्यका लागि निकै फाइदाजनक मानिन्छ । दूधमा प्रोटिन र क्याल्सियम राम्रो मात्रामा पाइन्छ । यसबाहेक दूधमा भिटामिन ए, बी२

जमिनमा नै घर बनाएको देख्नु भएको छ, तर एउटा यस्तो ठाउँ छ जहाँ जमिनमुनि घर बनाएर बस्छन् । यी घरहरू

तपाईँ भित्री सजावटको सोखिन हुनुहुन्छ र तपाईँको घरलाई धेरै सुन्दर तरिकाले सजाउन चाहनुहुन्छ वा तपाईँ आफ्नो नयाँ घरमा सर्दै हुनुहुन्छ