English

तीन सहरमा गल्फ लुब्रिकेन्टको नयाँ शोरुमग्राहकलाई उच्च सेवा प्रधान गर्ने उद्देश्यले गल्फ लुब्रिकेन्टले देशका तीन मुख्य सहरमा नयाँ शोरुमहरु सञ्चालनमा ल्याएको छ । नेपालमा ३८ वर्ष लामो यात्रा बोकेका प्रख्यात र सबैभन्दा सर्वाधिक विक्री हुने ब्रान्ड गल्फ लुब्रिकेन्ट का उत्पादक एवं वितरक नेपाल ल्युब आयल लिमिटेड हो ।

नेपाल ल्युब आयल लिमिटेडले चन्द्रपुरमा आफ्नो आधिकारिक बिक्रेता जैसवाल त्रेदिंग कन्सर्न, नारायणघाटमा आशीर्वाद अटो त्रेदिंग र हेटौँडामा आफ्नो आधिकारिक बिक्रेता दिव्या बिजनेस कन्सर्नको नयाँ शोरुम उद्घाटन गरेको छ ।

उक्त शोरुमहरूको उद्घाटन नेपाल ल्युब आयल लिमिटेडका कार्यकारी निर्देशक श्री करण चौधरीले गरेका हुन् । उद्घाटनमा बोल्दै चौधरीले भने, ‘गल्फ एक विश्व प्रसिद्ध लुब्रिकेन्ट ब्रान्ड हो र यो नेपालकै सबैभन्दा धेरै बिक्री हुने ब्रान्ड पनि हो। उत्कृष्ट Performance र Unmatched Quality का कारण गल्फ लुब्रिकेन्ट नेपाली ग्राहकहरूको माझ निकै लोकप्रिय र विश्वसनीय बनेको हो ।’

‘यो नयाँ उच्चस्तरीय शोरुम हरूबाट हामीले सबै गल्फ ब्रान्डको उत्पादकहरू ग्राहक माझ उपलब्ध गराउने छौँ र ग्राहकले पनि उच्चस्तरीय लुब्रिकेन्त प्रयोग गर्न पाउने छन्। गल्फले पहिलेदेखि नै सबैभन्दा ठूलो शोरुमहरुको नेटवर्क सञ्चालन गर्दै आएको छ । हामीले आगामी दिनहरूमा नेपालभर थप शोरुमहरू खोल्दै छौँ, जसबाट देशका कुना कुनामा रहेका सबै ग्राहकले गल्फ लुब्रिकेन्टको फाइदा पाउन सक्नुहुनेछ ।’ नेपाल ल्युब आयल लिमिटेडका महाप्रबन्धक गङ्गा राज भट्टराई बताउँछन् ।

यो पनि…
टाटाका विद्युतीय गाडी खरिदमा ८० प्रतिशतसम्म कर्जा व्यवस्था
नेपाली पात्रोको नयाँ रेडियो अपडेट हेर्नु भयो ?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

लगभग ६ दशकदेखि बालअधिकारको लागि ‘राष्ट्रिय बाल दिवस’ मनाइदै आए पनि बालबालिकाहरुको अवस्थामा कुनै सुधार देखिएको छैन । यस क्षेत्रमा

वि विल राइज फाउन्डेसनका संस्थापक अध्यक्ष एवं तेक्वान्दो ग्रान्ड मास्टर तुलसीकुमार गुरुङले पोखरा अन्तर्राष्ट्रिय म्याराथनका लागि नगद ५ लाख सहयोग

काठमाडौंका धीरज बस्नेत र आर्थिक बस्नेत पुरुष समलिङ्गी जोडी हुन् । उनीहरूले ६ महिनाअघि विवाह गरे । करिब डेढ वर्षको

नवलपुर कावासोतीको नमूना मध्यवर्ती सामुदायिक वनले पछिल्लोसमय आफुलाई अब्बल बनाउन लागिपरेको छ । कावासोती वडा न ७, १२ र १३