चन्द्र प्रकाशलाई राष्ट्रिय नागरिक सेवा सम्मानलामो समयदेखि निष्ठा र समर्पणका साथ सामाजिक तथा पर्यटनतर्फ सक्रिय रहदैं आएका वरीष्ठ पर्यटन ब्यावसायी चन्द्र प्रकाश श्रेष्ठलाई १५ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा चन्द्रलोक प्रतिष्ठानद्वारा काठमाडौंमा आयोजित कार्यक्रममा राष्ट्रिय नागरिक सेवा सम्मान प्रदान गरिएको छ ।

पर्यटन ब्यावसायी समेत रहेका ६५ बर्षिय श्रेष्ठ भैरहवास्थित नान्स होटलका प्रवन्ध निर्देशक समेत हुन् । सिद्घार्थ होटल संघका अध्यक्ष समेत रहेका श्रेष्ठ नेवा: देय् दबु रुपन्देही जिल्लाका बरिष्ठ उपाध्यक्ष पनि हुन । उनी पूर्व बैंकर पनि हुन । उनी नेपाल राष्ट्र बैंकमा कार्यरत थिए ।

‘संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रको संस्थागत विकासका लागि विभिन्न संघसंस्थाहरुको भूमिका’ बिषयमा केन्द्रित रहेर प्रतिष्ठानले अन्तरक्रिया कार्यक्रम पनि गरेको थियो । अपाङ्ग, अनाथ र असहाय बालबालिकाहरुका लागि सहयोगार्थ सांस्कृर्तिक समारोहसमेत आयोजना गरिएको जेठ २२ मा भएको उक्त कार्यक्रममा श्रेष्ठलगायत समाजका विविध क्षेत्रमा सक्रिय रहेका तथा योगदान पुरयाएका ब्यक्तित्वहरुलाई पनि सम्मान गरिएको थियो ।

श्रेष्ठलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले उक्त सम्मान प्रदान गर्नुभएको हो । कार्यक्रममा चन्द्रलोक प्रतिष्ठानका अध्यक्ष सिताराम कार्की लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

यो पनि…
पदयात्रा पर्यटनमा सकारात्मक संकेत
यसरी जाग्दैछ पर्यटन क्षेत्रLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

नेपाली बजारमा सुन–चाँदीको मूल्य बढ्ने क्रम जारी रहेको छ। शुक्रबार सुनको मूल्य तोलाको एक लाख रुपैयाँ नाघेको छ। अघिल्लो कारोबार

नेपाल राष्ट्र बैंकले शुक्रबारका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर यस सार्वजनिक गरेको छ। बिहिबारको तुलनामा शुक्रबार अमेरिकीफ डलर, युरो, पाउण्डलगायतको

नेपाली बजारमा बिहीबार सुन–चाँदीको मूल्य बढेको छ। बुधबार स्थिर रहेको सुनको मूल्य आज अघिल्लो दिनको तुलनामा प्रतितोला चार सय रुपैयाँ

नेपाल राष्ट्र बैंकले बिहीबारको विनिमय दर सार्वजनिक गरेको छ। बिहीबार अमेरिकी डलर एकको खरिददर १३१ रुपैयाँ ६६ पैसा र बिक्रीदर

Suggested