सेक्सका यी पाँच पोजिसन, जुन पुरुषलाई मन पर्दैनमहिलाको तुलनामा पुरुष सेक्समा बढी रुचि राख्छन् र उनीहरू यसमा प्रयोग गर्नबाट पछि हट्दैनन् । तर यस्ता धेरै सेक्स पोजिसन छन्, जुन उनीहरू गर्न चाहँदैनन् ।

केटाहरूले सामान्यतया केटीहरूको तुलनामा सेक्सको बारेमा चाँडै थाहा पाउँछन्। उनीहरू आफ्नो पार्टनरसँग घनिष्ठ हुँदा प्रयोग गर्न पनि पछि पर्दैनन्। तर, धेरैजसो पुरुष निश्चित सेक्स पोजिसनबाट टाढिने गर्छन् ।

यस्ता ५ पोजिसन जुन पुरुषलाई मन पर्दैन :

पुरुषमाथि महिला

कति चलचित्रमा देख्न सक्छौँ पुरुषलाई यो पोजिसन मन पर्छ । तर सत्य यो हो कि यस पोजिसनमा उनको महिला पार्टनरले आफ्नो कामोत्तेजना नियन्त्रणमा राख्छ र उनको चाल, गतिमा नियन्त्रण हुन्छ, जसले गर्दा उसले आफूले चाहेको सेक्सको मजा लिन सक्छ। तर यस स्थितिमा पुरुषहरू आफूलाई असहज महसुस गर्छन् किनभने तिनीहरू आत्म सचेत हुन्छन्। धेरैजसो पुरुषलाई यो पोजिसनमा सेक्स गर्न मन पर्दैन ।

डगी स्टाइल

यस पोजिसनमा उनको महिला पार्टनरले आफ्नो कामोत्तेजना नियन्त्रणमा राख्छ र उनको चाल, गतिमा नियन्त्रण हुन्छ, जसले गर्दा उसले आफूले चाहेको सेक्सको मजा लिन सक्छ। तर यस स्थितिमा पुरुषहरू आफूलाई असहज महसुस गर्छन् किनभने तिनीहरू आत्म सचेत हुन्छन्। धेरैजसो पुरुषलाई यो पोजिसनमा सेक्स गर्न मन पर्दैन ।

मिसनरी

कहिलेकाहीँ, मिसनरी स्थिति राम्रो छ, तर धेरैजसो पुरुषहरूले यो धेरै बोरिङ र असहज स्थिति महसुस गर्छन्। पुरुषहरू नयाँ काम र साहसिक कार्यहरू गर्न मन पराउँछन्, त्यसैले उनीहरूलाई महिलाहरूको यो मन पर्ने स्थितिमा धेरै चासो हुँदैन।

चम्चा

महिलालाई चम्चा सेक्स पोजिसन मन पर्छ । अर्कोतर्फ, पुरुषहरू यो पटक्कै मन पराउँदैनन्, किनभने पुरुषहरूलाई लाग्छ कि त्यहाँ धेरै आलिङ्गन समावेश छ र तिनीहरूको सेक्समा धेरै कम नियन्त्रण छ। त्यसैले उनीहरू यस पोजिसनमा सेक्स गर्न चाहँदैनन् ।

कुनै पनि कठिन स्थिति

कामसूत्रले सेक्स पोजिसनमा गाइडको रूपमा काम गर्छ, धेरैजसो पुरुषहरू पनि हरेक सेक्स पोजिसनमा प्रयास गर्न चाहन्छन्, तर तिनीहरू कुनै पनि यस्तो पोजिसनमा सेक्स गर्न चाहँदैनन्, जुन असुविधाजनक र धेरै जटिल सेक्स पोजिसन हो। यस्तो अवस्थामा उनीहरूलाई मांसपेशी दुख्ने, ढाड दुख्ने जस्ता समस्या हुन थाल्छ ।

यो पनि…
पहिलोपटक यौनसम्पर्क गर्दा यी कुरामा दिनुहोस् ध्यान
महिलाले सेक्सबारे दिनमा कतिपटक सोच्लान् ?Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

यदि तपाईं पार्टनरसँग कुनै तनाव बिना पहिलो पटक यौन सन्तुष्टि लिन चाहनुहुन्छ भने, कण्डम प्रयोग गर्न नबिर्सनुहोस्। यसले तपाईंलाई धेरै

सामान्यतया महिलाका ठुला स्तनलाई आकर्षक मानिन्छ । महिलाको सौन्दर्य स्तनको आकारसँग जोड्ने चलन पनि छ । स्तनको नाप वा आकारको

यौन सम्पर्क गर्ने तरिका धेरै छन्, धेरैजसो मानिसले यौन सम्पर्क गर्दा आँखा बन्द राख्छन् । के तपाईंलाई थाहा छ ऐनाको

यौन मानव जीवनमा अपरिहार्य छ । अविवाहित युवायुवतीमा यौन जिज्ञासाहरू धेरै हुन्छन् । पहिलो पटकको यौन सम्पर्कमा यी कुरा ध्यान

Suggested