कहाँ चुम्बन गर्दा के अर्थ लाग्छ ?चुम्बनले भावनात्मक सम्बन्ध बनाउँछ । चुम्बन प्रेम व्यक्त गर्ने सबैभन्दा पुरानो र लोकप्रिय तरिका हो । तर कुन चुम्बनको के अर्थ लाग्छ, यो कमैलाई थाहा हुन्छ । यसबारे जानी राख्नुहोस् ।

गालामा चुम्बन

गालामा चुम्बन गर्नुले स्नेह झल्किन्छ । यसले सहयोगलाई प्रदर्शित गर्छ । यसका अलावा गालामा गरिने चुम्बन आकर्षणको पनि प्रतीक मानिन्छ । प्रायः धेरै प्रेम महसुस भएमा मानिस आफ्नो पार्टनरको गालामा चुम्बन गर्छन् ।

ओठमा चुम्बन

ओठमा गरिने चुम्बनले पार्टनरप्रतिको जुनून वा पागलपनलाई दर्शाउँछ । यो प्रेम व्यक्त गर्ने उत्कृष्ट तरिका हो । ओठमा गरिने चुम्बनले पार्टनरको नजिक आउने चाहनालाई बयान गर्द । ओठमा गरिने चुम्बनले जोडी बीचको गहिरो सम्बन्धलाई उजागर गर्दछ ।

घाँटीको वरिपरि गरिने चुम्बन

कलरबोन अर्थात घाँटीको वरिपरि गरिने चुम्बनले अन्तरंगतालाई दर्शाउँछ । शारीरिक आकर्षणलाई दर्शाउने यो राम्रो तरिका हो । मानिसहरु निजी पल वा बेडरुममा आफ्नो पार्टनरको कलरबोनमा चुम्बन गर्नु सही ठान्छन् । आफ्नो यौनजन्य इच्छा दर्शाउनको लागि कानमा चुम्बन गरिन्छ । यद्यपि यसको प्रभाव पूर्ण रुपमा चुम्बन गर्ने व्यक्तिको चाहना र उद्देश्यमा निर्भर गर्दछ ।

हातमा चुम्बन

कोही आफूलाई मन परेको कुरा व्यक्त गर्नको लागि हातमा चुम्बन गर्छन । यसका अलावा हातमा गरिने चुम्बनलाई विश्वासको प्रतीक पनि मानिन्छ । पार्टनरलाई विशेष र फरक महसुस गराउनको लागि पनि मानिसहरु हातमा चुम्बन गर्ने गर्छन् ।

निधारमा गरिने चुम्बन

निधारमा गरिने चुम्बनले पार्टनरप्रतिको बन्धनलाई दर्शाउँछ । प्रायः मानिसहरु भावुक समयमा निधारमा चुम्बन गर्न मन पराउँछन् । निधारमा गरिने चुम्बनले कसैलाई उसको हरेक कठिन समयमा आफू उसको साथमा भएको सन्देश दिइन्छ ।

फ्लाइङ चुम्बन प्राय

विदा हुँदा र गुड लक विश धष्कज गर्नको लागि गरिन्छ । फ्लाइङ चुम्बन पनि सम्बन्ध बलियो बनाउन निकै प्रभावकारी हुन्छ । एक फ्लाइङ चुम्बन मानिसको सम्झनामा लामो समयसम्म रहन्छ ।

यो पनि…
पहिलोपटक यौनसम्पर्क गर्दा यी कुरामा दिनुहोस् ध्यान
महिलाले सेक्सबारे दिनमा कतिपटक सोच्लान् ?...
gate io

Pretty component to content. I simply stumbled upon your blogand in accession capital to say that I acquire in fact enjoyedaccount your blog posts. Any way I’ll be subscribing to youraugment or even I success you access constantly fast.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

केही महिला सम्भोगको दौरानमा मात्र खुल्ने भए तापनि बहुसङ्ख्यक महिला पार्टनरले आफ्नो यौन चाहना बुझेर सोही अनुसारको सन्तुष्टि देओस् भन्ने

अहिले लामो दुरीको सम्बन्ध हुनु सामान्य कुरा हो । लामो दूरीको सम्बन्ध चलाउन कहिल्यै सजिलो हुँदैन। टाढा बस्दा माया जोगाउन

सम्बन्धमा एक अर्कालाई समय दिइन्छ, तर व्यस्त जीवनमा मानिसहरूसँग समयको कमी हुन्छ। यस्तो अवस्थामा जब जोडीले एक अर्कालाई समय दिँदैनन्,

गर्भ नरहन इम्लानटको प्रभावकारिता ९९.९५ प्रतिशत, कपरटिको ९९.२० प्रतिशत छ भने तिन महिने सुई को ९७ प्रतिशत छ । कण्डम

Suggested