कहाँ चुम्बन गर्दा के अर्थ लाग्छ ?चुम्बनले भावनात्मक सम्बन्ध बनाउँछ । चुम्बन प्रेम व्यक्त गर्ने सबैभन्दा पुरानो र लोकप्रिय तरिका हो । तर कुन चुम्बनको के अर्थ लाग्छ, यो कमैलाई थाहा हुन्छ । यसबारे जानी राख्नुहोस् ।

गालामा चुम्बन

गालामा चुम्बन गर्नुले स्नेह झल्किन्छ । यसले सहयोगलाई प्रदर्शित गर्छ । यसका अलावा गालामा गरिने चुम्बन आकर्षणको पनि प्रतीक मानिन्छ । प्रायः धेरै प्रेम महसुस भएमा मानिस आफ्नो पार्टनरको गालामा चुम्बन गर्छन् ।

ओठमा चुम्बन

ओठमा गरिने चुम्बनले पार्टनरप्रतिको जुनून वा पागलपनलाई दर्शाउँछ । यो प्रेम व्यक्त गर्ने उत्कृष्ट तरिका हो । ओठमा गरिने चुम्बनले पार्टनरको नजिक आउने चाहनालाई बयान गर्द । ओठमा गरिने चुम्बनले जोडी बीचको गहिरो सम्बन्धलाई उजागर गर्दछ ।

घाँटीको वरिपरि गरिने चुम्बन

कलरबोन अर्थात घाँटीको वरिपरि गरिने चुम्बनले अन्तरंगतालाई दर्शाउँछ । शारीरिक आकर्षणलाई दर्शाउने यो राम्रो तरिका हो । मानिसहरु निजी पल वा बेडरुममा आफ्नो पार्टनरको कलरबोनमा चुम्बन गर्नु सही ठान्छन् । आफ्नो यौनजन्य इच्छा दर्शाउनको लागि कानमा चुम्बन गरिन्छ । यद्यपि यसको प्रभाव पूर्ण रुपमा चुम्बन गर्ने व्यक्तिको चाहना र उद्देश्यमा निर्भर गर्दछ ।

हातमा चुम्बन

कोही आफूलाई मन परेको कुरा व्यक्त गर्नको लागि हातमा चुम्बन गर्छन । यसका अलावा हातमा गरिने चुम्बनलाई विश्वासको प्रतीक पनि मानिन्छ । पार्टनरलाई विशेष र फरक महसुस गराउनको लागि पनि मानिसहरु हातमा चुम्बन गर्ने गर्छन् ।

निधारमा गरिने चुम्बन

निधारमा गरिने चुम्बनले पार्टनरप्रतिको बन्धनलाई दर्शाउँछ । प्रायः मानिसहरु भावुक समयमा निधारमा चुम्बन गर्न मन पराउँछन् । निधारमा गरिने चुम्बनले कसैलाई उसको हरेक कठिन समयमा आफू उसको साथमा भएको सन्देश दिइन्छ ।

फ्लाइङ चुम्बन प्राय

विदा हुँदा र गुड लक विश धष्कज गर्नको लागि गरिन्छ । फ्लाइङ चुम्बन पनि सम्बन्ध बलियो बनाउन निकै प्रभावकारी हुन्छ । एक फ्लाइङ चुम्बन मानिसको सम्झनामा लामो समयसम्म रहन्छ ।

यो पनि…
पहिलोपटक यौनसम्पर्क गर्दा यी कुरामा दिनुहोस् ध्यान
महिलाले सेक्सबारे दिनमा कतिपटक सोच्लान् ?Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

यदि तपाईं पार्टनरसँग कुनै तनाव बिना पहिलो पटक यौन सन्तुष्टि लिन चाहनुहुन्छ भने, कण्डम प्रयोग गर्न नबिर्सनुहोस्। यसले तपाईंलाई धेरै

सामान्यतया महिलाका ठुला स्तनलाई आकर्षक मानिन्छ । महिलाको सौन्दर्य स्तनको आकारसँग जोड्ने चलन पनि छ । स्तनको नाप वा आकारको

यौन सम्पर्क गर्ने तरिका धेरै छन्, धेरैजसो मानिसले यौन सम्पर्क गर्दा आँखा बन्द राख्छन् । के तपाईंलाई थाहा छ ऐनाको

यौन मानव जीवनमा अपरिहार्य छ । अविवाहित युवायुवतीमा यौन जिज्ञासाहरू धेरै हुन्छन् । पहिलो पटकको यौन सम्पर्कमा यी कुरा ध्यान

Suggested