बलिउड : रजनीकान्तले फिल्मको सर्वोच्च पुरस्कार पाउनेदक्षिण भारतका सुपरस्टार रजनीकान्तलाई दादा साहेब फाल्के अवार्ड २०१९ बाट सम्मान गरिने भएको छ । बिहीवार केन्द्रीय सूचना र प्रसारण मन्त्री प्रकाश जावडेकरले यसको घोषणा गरेका भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले बताएका छन् ।

अभिनेतालाई फिल्म इण्डस्ट्रीमा पुर्याएको योगदानका लागि यो अवार्ड दिन लागिएको हो । उनलाई ५१ औँ दादा साहब फाल्के अवार्ड ३ मेमा दिइनेछ । उनलाई भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले सोसल मिडियाबाट शुभकामना दिएका छन् ।

रजनीकान्तको राजनीतिमा आउने सपना भने अधुरो भएको छ । उनले जम्मा २६ दिनको राजनीति गरेका छन् । ७० वर्षका उनले ३ डिसेम्बरमा नयाँ पार्टी बनाउने घोषणा गरेका थिए । उनको बास्तविक नाम शिवाजी राव गायकवाड हो ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर सुरु भएसँगै काठमाडौंसहित देशभरका चलचित्र हलहरु बन्द भए । करिव ५ महिना बन्द भएका हलहरु काठमाडौं

नेपाली गीत–संगीत क्षेत्रकी चर्चित मोडल हुन्– करिश्मा ढकाल । एक हजारभन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी ढकालसँग मेरोलाइफस्टाइलले गरेको गुड

गायक राम रखाल मगर र गायिका सुनिता दुलालको ‘मायाको झझल्को’ सार्वजनिक भएको छ । रखालको जन्मिदनका अवसरमा मंगलबार सुवास टिभी

काठमाडौँको जोरपाटीस्थित बाल सिर्जनालय माध्यमिक विद्यालयबाट सन् २०६४ सालमा एसएलसी दिएँ । त्यो हाम्रै स्कुल हो, बुबा प्रिन्सिपल हुनुहुन्थ्यो ।