डाक्टर्स एघारले जित्यो मैत्रीपूर्ण टी–२०शारीरिक तन्दुरुस्ती र आपसी मेलमिलापको सन्देशसहित आयोजित भेट्रान्स एघार र डाक्टर्स एघार बीचको मैत्रीपूर्ण टी–२० क्रिकेट डाक्टर्स समूहले जितेको छ । मूलपानी अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशालामा शनिबार आयोजित प्रतियोगितामा डाक्टर्स एघारले टस जिती भेट्रान्सलाई ब्याटिङको निम्तो दिएको थियो । भेट्रान्सले २० ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै दिएको १२८ रनको चुनौती डाक्टर्स एघारले १७.२ ओभरमा पाँच विकेट नोक्सानीमा पुरा गरेको हो ।

भेट्रान्स टिमको नेतृत्व नेपालका पूर्व राष्ट्रिय खेलाडी किरण राणा र डाक्टर्सको डा. कृष्ण बुढाथोकीले गरेका थिए । भेट्रान्सको लागी हेमन्त सापकोटाले २५ बलमा ५ चौकासहित सर्वाधिक ३८ रन, उज्जवल डोटेलले १३ बलमा १७ रन र धिरेन्द्र पन्तले ९ बलमा १६ रन बनाए । डाक्टर्स टिमको तर्फबाट अर्पण तिमिल्सिनाले ४ विकेट र सुरज राइले २ विकेट लिए ।

भेट्रान्सलाई हराउन निर्मल हुमागाई र अविरल बाराकोटीबिचको ९० रन साझेदारी नै मुख्य कारक बन्यो । अविरलले २३ बलमा ९ चौका प्रहार गर्दै ५० रन बनाए भने निर्मलले २५ बलमा ४ चौका प्रहार गर्दै ३३ रन बनाए । सुरज राइले १५ रनको अविजित पारी खेले । बलिङमा भेट्रान्सको तर्फबाट धिरेन्द्र पन्तले २ विकेट लिए भने किरण राणा र हेमन्त सापकोटाले समान १/१ विकेट लिए । भेट्रान्स टिममा सनराइज बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सुमन शर्मा समेत सहभागी थिए ।

४ विकेटसहित बलिङमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका डाक्टर्सका अर्पण तिमिल्सिना ‘म्यान अफ दि म्याच’ घोषित भए । नेपाल रेडियोलोजिष्ट संघका अध्यक्ष प्रोफेसर डा. हेन्सन खड्काको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको प्रतियोगितामा नेपालका पूर्व राष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडी र कमेन्टेटरहरूको समेत सहभागिता थियो । ओएसिस क्रिकेट एकेडेमीका संचालक बालकृष्ण शर्माको संयोजकत्वमा आयोजित प्रतियोगितामा सिद्धार्थ मेडिटेक प्रालिका कार्यकारी निर्देशक अनिल श्रेष्ठ लगायतको समेत उपस्थिती थियो ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

एसिया कप २०२३ अन्तर्गत भारत र नेपालबीचको खेल वर्षाले अबरुद्ध भएको छ। श्रीलंकाको पल्लेकेले मैदानमा जारी खेलमा नेपालले ब्याटिङ गरिरहदा

नेपाल भेट्रान्स टिम खेलको टी–२० सिरिज खेल्न नेपाल भ्रमणमा आएको कुवेतको भेट्रान्स क्रिकेट टिम कुवेत बादशाह क्रिकेट क्लबले विजयी सुरुवात

यूएईलाई ७ विकेटले हराउँदै नेपालले नेपालले एसीसी प्रिमियर कपको उपाधि जितेको छ । यससँगै नेपालले एसिया कपमा पनि स्थान बनाएको

एसीसी प्रिमियर कप अन्तर्गत नेपाल र यूएईबीचको फाइनल खेल भाेलि मंगलबार हुने भएको छ । भोलिकाे खेल यही अवस्थाबाट सुरु