नेपालगञ्ज र दाङमा खुले गल्फ लुब्रिकेन्टका नयाँ शोरुमनेपाल ल्युब आयल लिमिटेडले नेपालगन्ज र दाङमा नयाँ शोरुम सञ्चालनमा ल्याएको छ । लिमिटेडको नेपालगञ्जका लागि आधिकारिक विक्रेता रवि ट्रेडर्स र दाङकोे आधिकारिक विक्रेता मध्यपश्चिम सप्लायर्सको नयाँ शोरुम उद्घाटन गरिएको हो ।

ग्राहकलाई उच्च सेवा प्रदान गर्न नयाँ शोरुमहरु संचालनमा आए लिमिटेडका अध्यक्ष अरुण चौधरीले बताए । शोरुमको उद्घाटन गर्दै चौधरीले भने, ‘गल्फ ब्राण्ड अन्तराष्ट्रिय ब्रान्ड हो जुन उच्च गुणस्तरका लागि प्रख्यात छ । साथैै, नेपाली बजारमा गल्फ सर्वाधिक विक्री हुने लुब्रिकेन्ट ब्राण्ड हो ।’

उद्घाटित शोरुमहरुबाट सबै गल्फ ब्रान्डका उत्पादनलाई ग्राहकमाझ उपलब्ध गराउने र ग्राहकले पनि उच्चस्तरिय लुब्रिकेन्ट प्रयोग गर्न पाउने लिमिटेडका महाप्रबन्धक गंगाराज भट्टराईले बताए । ‘फ्युल रिटेल र लुब्रिकेन्टको क्षेत्रमा गल्फ विश्वमै परिचित ब्रान्ड हो,’ भट्टराईले भने, ‘यसले अटोमोटिभदेखि इन्डष्ट्रियल सेक्टरसम्मका उत्पादन उपलब्ध गराउँछ ।’Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

प्रिय, ओ प्रियभन किन बुझी दिएनौं, यो मन, भनभन किन बुझी दिएनौं, भन किन बुझिदिएनौ प्रिय, ओ प्रिय . .

काठमाडौं उपत्यकामा मनाइने प्रसिद्ध जात्रा इन्द्रजात्राको अवसरमा राजधानीको नेपाल आर्ट काउन्सिलमा शुक्रबार ‘हाम्रो राम्रो उपत्यका’ नामक कला प्रदर्शनी गरियाे ।

सैनिक श्रीमती संघद्वारा शुक्रवार साँझ फरक क्षमता भएका बालबालिकाको सहयोगार्थ आर्मी अफिसर्स क्लब काठमाडौंमा एक बिशेष कार्यक्रम ‘वरदान सुर–सन्ध्या’को आयोजना

त्यसो त तीज आउन अझै डेढ महिना बाँकी छ । तर जमलस्थित विश्वज्योति हल सोमबार दिनभर तिजमय बन्यो । ‘तीज