प्रवीण र अनिशा भए मोडल हन्ट नेपाल‘मोडल हन्ट नेपाल २०२१’ को उपाधि प्रवीण चापागाईँ र अनिशा शाक्यले जितेका छन् ।

छैटौँ सिजन अन्तर्गत आयोजना भएको प्रतियोगितामा ३४ युवा र ३२ युवतीहरूले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए । प्रतियोगिताको पुरुष तर्फ फस्ट रनर अप मिनाल्ड लामिछाने र सेकेन्ड रनर अप अनुप कार्की भए भने महिला तर्फ श्रीयशी श्रेष्ठ फस्ट रनर अप र परितोषिका पन्त सेकेन्ड रनर अप भइन् ।

प्रतियोगितामा लक्ष्मी राना र सौर्या तिर्वा मोस्ट स्टाइलिस, प्रवीण चापागाईँ र राजश्री कार्की वेस्ट पर्सनालिटी, अनुप कार्की र सरिता बाडी वेष्टवाक, शुभम् भण्डारी र श्रीरुधी बस्न्यात पब्लिक च्वाइस तथा मि। एन्ड मिस मल्टिमिडिया, प्रतिभा गुरुङ र कबिर घले गुरुङ सोसियल्ली रेस्पोन्सिबल विधातर्फ विजयी बनेका थिए ।

यसै गरी विनय पन्त र अनिशा शाक्य मोस्ट फोटोजेनिक, मिनाल्ड लामिछाने वेस्ट फिजिक र अदिति मानन्धर वेस्ट फिगर, गणेशराज जोशी र श्रीयशी श्रेष्ठ कमर्सियल मोडल, सौगात श्रेष्ठ र पूजा कार्की मोस्ट पपुलर, शुभम् भण्डारी र स्मृति ओली होप इन्टरनेसल एजुकेसनका ब्रान्ड एम्बेसडर, शुभम् भण्डारी र स्नेहा पोखरेल फेस अफ ओखतीका रूपमा छनौट भएका थिए ।

प्रतियोगिताका विजेताहरूले राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय फेसन सप्ताहमा आफ्नो उपस्थिति देखाउने छन् । यसका साथै दक्षिण कोरियामा आयोजना हुने एलबीएमए अवार्ड, गोवामा आयोजना हुने इन्टरनेसनल फेसन विक लगायत नेपालमा हुने विभिन्न फेसन सोमा अवसर पाउने छन् ।

प्रतियोगितामा शैलजा अधिकारी, सुरज सिंह ठकुरी, माल्भिका सुब्बा, डा। आयुष्मान घिमिरे र इन्टा श्रेष्ठ निर्णायक रहेका थिए । नेक्स्ट मोडल्स नेपालले आयोजना गरेको यो प्रतियोगिताको निर्देशन रवि धमला र एत्ना पाण्डेले गरेकी थिइन् । प्रतियोगिताको कोरियोग्राफी रोजिन शाक्यले गरेका थिए ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

बलिउड अभिनेता आमिर खान हालका दिनमा फिल्म ‘लाल सिंह चढ्ढा’का कारण चर्चामा छन् । यो फिल्मका लागि उनी प्रमोसनमा व्यस्त

लोकराज भट्टको चर्चित उपन्यास ‘छाइल’ पोखरेली पाठकहरुले पनि रुचाएका छन्। डोट्याली सभ्यताको प्रतिविम्व बनेको उपन्यासले लयात्मक भाषामा सुदूरपश्चिमको चित्रण गरेको

अभिनेता अक्षय कुमार अभिनित फिल्म ‘रक्षा बन्धन’ यही अगष्ट ११ मा रिलिज हुँदैछ । फिल्मलाई सेन्सर बोर्डले ‘यू’ सर्टिफिकेट दिइसकेको

तपाईंको छालालाई धेरैजसो सुख्खा तथा फिक्का देखिनुको कारण मरेको छालाको कारणले गर्दा हो । छालालाई चम्किलो तथा नरम बनाउनको लागि

Suggested