प्रवीण र अनिशा भए मोडल हन्ट नेपाल‘मोडल हन्ट नेपाल २०२१’ को उपाधि प्रवीण चापागाईँ र अनिशा शाक्यले जितेका छन् ।

छैटौँ सिजन अन्तर्गत आयोजना भएको प्रतियोगितामा ३४ युवा र ३२ युवतीहरूले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए । प्रतियोगिताको पुरुष तर्फ फस्ट रनर अप मिनाल्ड लामिछाने र सेकेन्ड रनर अप अनुप कार्की भए भने महिला तर्फ श्रीयशी श्रेष्ठ फस्ट रनर अप र परितोषिका पन्त सेकेन्ड रनर अप भइन् ।

प्रतियोगितामा लक्ष्मी राना र सौर्या तिर्वा मोस्ट स्टाइलिस, प्रवीण चापागाईँ र राजश्री कार्की वेस्ट पर्सनालिटी, अनुप कार्की र सरिता बाडी वेष्टवाक, शुभम् भण्डारी र श्रीरुधी बस्न्यात पब्लिक च्वाइस तथा मि। एन्ड मिस मल्टिमिडिया, प्रतिभा गुरुङ र कबिर घले गुरुङ सोसियल्ली रेस्पोन्सिबल विधातर्फ विजयी बनेका थिए ।

यसै गरी विनय पन्त र अनिशा शाक्य मोस्ट फोटोजेनिक, मिनाल्ड लामिछाने वेस्ट फिजिक र अदिति मानन्धर वेस्ट फिगर, गणेशराज जोशी र श्रीयशी श्रेष्ठ कमर्सियल मोडल, सौगात श्रेष्ठ र पूजा कार्की मोस्ट पपुलर, शुभम् भण्डारी र स्मृति ओली होप इन्टरनेसल एजुकेसनका ब्रान्ड एम्बेसडर, शुभम् भण्डारी र स्नेहा पोखरेल फेस अफ ओखतीका रूपमा छनौट भएका थिए ।

प्रतियोगिताका विजेताहरूले राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय फेसन सप्ताहमा आफ्नो उपस्थिति देखाउने छन् । यसका साथै दक्षिण कोरियामा आयोजना हुने एलबीएमए अवार्ड, गोवामा आयोजना हुने इन्टरनेसनल फेसन विक लगायत नेपालमा हुने विभिन्न फेसन सोमा अवसर पाउने छन् ।

प्रतियोगितामा शैलजा अधिकारी, सुरज सिंह ठकुरी, माल्भिका सुब्बा, डा। आयुष्मान घिमिरे र इन्टा श्रेष्ठ निर्णायक रहेका थिए । नेक्स्ट मोडल्स नेपालले आयोजना गरेको यो प्रतियोगिताको निर्देशन रवि धमला र एत्ना पाण्डेले गरेकी थिइन् । प्रतियोगिताको कोरियोग्राफी रोजिन शाक्यले गरेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेपाली सिने क्षेत्रको होस् या सांगीतिक क्षेत्रका कलाकारबीचको द्धन्द्धका खबर बेला–बेला आउँछन् । तर, देशलाई दुखेको बेला सहयोग गर्नेमा यिनै

फेसनले व्यक्तित्व झल्काउँछ । त्यसैले पछिल्लो समय मानिसहरू यसप्रति सचेत छन् । फेसनका लागि सेलिब्रेटीलाई फलो गर्नेको जमात पनि बढेको

गायिका देवी घर्ती र गायक राजु ढकालको स्वर रहेको ‘समयको खेल’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । बिहिबार देवी घर्तीमगर

गायिका जानकी तारमी मगरको ‘एक्लो मैना’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । उनले जानकी तारमी मगर युट्युव च्यानलमार्फत सोमबार गीत