यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमय दरनेपाल राष्ट्र बैंकले आज शुक्रबारका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर सार्वजनिक गरेको छ । राष्ट्र बैंकले अमेरिकी डलर एकको खरिद दर अधिकतम १२० रुपियाँ ८ पैसा र बिक्री दर १२० रुपियाँ ६८ पैसा कायम गरेको छ ।

युरोपियन यूरो आज एकको खरिद दर १३५ रुपियाँ ९४ पैसा र बिक्री दर १३६ रुपैयाँ ६२ पैसा रहेको छ । यूके पाउन्ड स्टलिङ एकको खरिद दर १६० रुपियाँ ९४ पैसा र बिक्री दर १६१ रुपियाँ ७५ पैसा रहेको छ । यस्तै, स्वीस फ्रेङ्क एकको खरिद दर १३० रुपियाँ ४५ पैसा र बिक्री दर १३१ रुपियाँ १० पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

अष्ट्रेलियन डलर एकको खरिद दर ८६ रुपियाँ ९५ पैसा र बिक्री दर ८७ रुपियाँ ३८ पैसा रहेको छ । आज क्यानेडियन डलर एकको खरिद दर ९३ रुपियाँ ६८ पैसा रहेको छ भने बिक्री दर ९४ रुपियाँ १५ पैसा रहेको छ ।

जापानी येन आज १० को खरिद दर नेपाली १० रुपियाँ ५० पैसा र बिक्री दर १० रुपियाँ ५६ पैसा रहेको छ भने चिनियाँ यूआन एकको खरिद दर १८ रुपियाँ ८५ पैसा र बिक्री दर १८ रुपियाँ ९४ पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

यस्तै, आज साउदी अरबियन रियाल आज एकको खरिर दर ३१ रुपियाँ ९८ पैसा र बिक्री दर ३२ रुपियाँ १४ पैसा रहेको छ भने कतारी रियाल आज एकको खरिद दर ३२ रुपियाँ ९७ पैसा र बिक्री दर ३३ रुपियाँ १४ पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले सार्वजनिक गरेको सूचीमा उल्लेख छ । त्यस्तै, मलेसियन रिंगिट एकको खरिद दर २८ रुपियाँ ५९ पैसा छ भने बिक्री दर २८ रुपियाँ ७३ पैसा रहेको छ भने कोरियन वन १०० को खरिद दर १० रुपियाँ १२ पैसा र बिक्री दर १० रुपियाँ १७ पैसा कायम छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेप्से सूचकमा झण्डै ३०० अंकको वृद्धिपछि मंगलबार १० अंकको करेक्सन देखिएको छ। यस दिन लगानीकर्ता नाफा बुक गर्नतर्फ लाग्दा नेप्सेमा

आलु । तरकारीको राजा । सबैको भान्सामा पाक्ने । धेरथोर सबैले खेती गर्ने तरकारी । अझ मनाङ, मुस्ताङलगायतका हिमाली भेगमा

मंगलबार सुनचाँदी काे मूल्य बढेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले  मंगलबार छापावाल सुन प्रतितोला ९२ हजार ६०० रुपैयाँमा काराेबार भइरहेकाे

नेपाल राष्ट्र बैंकले आज मंगलबारका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर तोकेको छ । जसअनुसार अमेरिकी एक डलरको खरिद दर ११८

Suggested