हेर्नुहोस् आजको विदेशी मुद्राको विनिमय दरनेपाल राष्ट्र बैंकले बिहीबारको लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर सार्वजनिक गरेको छ । राष्ट्र बैंकले अमेरिकी डलर एकको खरिद दर अधिकतम १२० रुपियाँ ५९ पैसा र बिक्री दर १२१ रुपियाँ १९ पैसा कायम गरेको छ ।

युरोपियन यूरो एकको खरिद दर १३६ रुपियाँ १० पैसा र बिक्री दर १३६ रुपियाँ ७८ पैसा छ । यूके पाउन्ड स्टलिङ एकको खरिद दर १६० रुपियाँ २७ पैसा र बिक्री दर १६१ रुपियाँ ७ पैसा छ । यस्तै, स्वीस फ्रेङ्क एकको खरिद दर १३० रुपियाँ ४९ पैसा र बिक्री दर १३१ रुपैयाँ १४ पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

अष्ट्रेलियन डलर एकको खरिद दर ८६ रुपियाँ ३० पैसा र बिक्री दर ८६ रुपियाँ ७३ पैसा रहेको छ । क्यानेडियन डलर एकको खरिद दर ९३ रुपियाँ ४४ पैसा रहेको छ भने बिक्री दर ९३ रुपियाँ ३० पैसा रहेको छ ।

जापानी येन १० को खरिद दर नेपाली १० रुपियाँ ५५ पैसा र बिक्री दर १० रुपियाँ ६० पैसा रहेको छ भने चिनियाँ यूआन एकको खरिद दर १८ रुपियाँ ९३ पैसा र बिक्री दर १९ रुपियाँ २ पैसा रहेको छ राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

साउदी अरबियन रियाल एकको खरिर दर ३२ रुपियाँ १२ पैसा र बिक्री दर ३२ रुपियाँ २८ पैसा रहेको छ भने कतारी रियाल एकको खरिद दर ३३ रुपियाँ १२ पैसा र बिक्री दर ३३ रुपियाँ २८ पैसा रहेको राष्ट्र बैंकले सार्वजनिक गरेको सूचीमा उल्लेख छ । त्यस्तै, मलेसियन रिंगिट एकको खरिद दर २८ रुपियाँ ६२ पैसा छ भने बिक्री दर २८ रुपियाँ ७६ पैसा रहेको छ भने कोरियन वन १०० को खरिद दर १० रुपियाँ ११ पैसा र बिक्रि दर १० रुपियाँ १६ पैसा कायम भएको छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

कारोबार साताको अन्तिम दिन सेयर बजार सामान्य अंक बढेर बन्द भएको छ। अघिल्ला ३ कारोबार दिनदेखि निरन्तर ओरालो लागिरहेको नेप्से

नेपाली बजारमा बिहीबार सुनको मूल्यमा भारी गिरावट आएको छ। नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार बुधबारको तुलनामा बिहीबार छापावाल सुन तोलामा

नेपाल राष्ट्र बैंकले बिहीबारको लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर सार्वजनिक गरेको छ । राष्ट्र बैंकले अमेरिकी डलर एकको खरिद दर

महोत्तरी बर्दिबासका गणेश सुवेदी अघिल्लो चुनावको समयमा साउदी अरबको तातो घाममा मजदुरी गर्दै थिए। स्थानीय चुनावताका उम्मेदवार बनेकाहरूले घोषणापत्रमा लिपिबद्ध

Suggested