मोडल सरोज अधिकारीका फ्यान: ढोकामा कुर्ने देखि, प्रेमप्रस्ताव राख्नेसम्मपछिल्लो पुस्ताका चर्चित मोडल तथा डान्सर हुन्– सरोज अधिकारी । कार्टुन्ज क्रिउबाट बेग्लै छवि बनाएका अधिकारीको फ्यान फलोइङ राम्रो छ । कतिपय फ्यान सामान्य हुन्छन् भने कसैले असामान्य गतिविधि गरेर सेलिब्रिटीलाई अप्ठ्यारोमा पार्ने काम गर्छन् । त्यसो त अधिकारी पनि आफ्ना त्यस्तै अनौठा फ्यानका बारेमा यसरी खुल्छन् :

प्रेम प्रस्ताव राख्ने ती यूवती

एकजना यूवती हुनुहुन्छ । उहाँ मलाई निरन्तर फोन गरिराख्नु हुन्छ । म व्यस्त हुँदा फोन रिसिभ गर्न भ्याइन भने पनि फोर गरेको गर्यै गर्नुहुन्छ । उहाँले मलाई सयौंपटक प्रेमपस्ताव राखिसक्नुभयो । तर, मैले आफ्नो राम्रो समर्थकको रुपमा मात्र लिएको छु भन्दा पनि उहाँले मान्दै मान्नुहुन्न ।

घर छोडेर डान्स सिक्न आउने ती भाई

चावहिल बस्ने एकजना ८ वर्षीय भाई मेरो डाइहार्ड फ्यान हुनुहुँदो रहेछ । उहाँलाई मसँग भेटेर डान्स सिक्ने ठूला इच्छा भएकाले घर छोडेरै हिँड्नुभएछ । पछि अभिभावकले कार्टुन्ज क्रिउको डान्स स्टुडियोमा लिएर आएनुभएको थियो । अहिले उनी राम्रो नृत्य गर्ने भएका छन् ।

बिहान ५ बजे ढोकामा कुर्ने

हाम्रो गु्रप पोखरामा एउटा कार्यक्रमको लागि गएका थियौं । त्यस दिन कार्यक्रम सकाएर हामी होटल गयौँ । भोलिपल्ट बिहान ५ बजे एकजना सानो बाबु हामीलाई भेट्न ढोकामा कुरेर बसेका थिए । त्यति सानो मान्छे यति बिहानै कसरी त्यहाँ आएको होला भनेर अचम्म पनि लाग्यो । आखिर ति बालक मलाई भेट्नका लागि भनेर बिहान ५ बजेदेखि ढोकामा कुरिरहेका रहेछन् ।

२ दिन हिँडेर भेट्न आउने फ्यान

हामीलाई भेट्न धेरैजना डान्स स्टुडियो र सुटिङ भएको ठाउँमा आइरहेका हुन्छन् । तर, एकजना युवक निकै टाढाबाट भेट्न आएका थिए । दुई दिन लगाएर दुर्गम ठाँउबाट तपाईलाई भेट्न आएको भन्नुहुन्थ्यो ।

जता सुटिङ छ त्यतै आइपुग्ने

एकजना फ्यान यस्तो हुनुहुन्थ्यो । उहाँ मेरो सुटिङ जहाँ जहाँ हुन्थ्यो त्यहीँ आइपुग्नुहुन्थ्यो । सुटिङ भइरहेको ठाउँ कसरी पत्ता लगाएको होला भनेर अचम्म पनि लाग्थ्यो । धेरै पटक उनी डान्स स्टुडियोमा पनि भेट्न आएका थिए । आफूलाई यति धेरै माया गर्ने मनपराउने फ्यानहरु पाएकोमा खुशी लाग्छ ।...
छुल्ठिमका फ्यान: अँगालो हालेर भाबुक हुनेदेखि माया गर्छु भन्नेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

...
कुमार कट्टेलका फ्यान–फोटो बोकेर हिँड्नेदेखि बोली फुट्दै ‘सक्किगोनि’ भन्नेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

...
सोनिकाका फ्यान– सुनको सिक्री गिफ्ट दिनेदेखि झम्टेर रुनेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

...
अभिनेता विपिन कार्कीका ४ अनौठा « Mero LifeStyle

[…] […]

...
विराट भट्टका फ्यानः मोवाइल फुटाउनेदेखि घरका भित्ताभरि फोटो टाँस्नेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेपाल अटोमोबाइल्स डिर्लस एशोसिएसन अफ नेपाल (नाडा) को आगामी निर्वाचनका लागि अध्यक्ष पदका प्रत्यासी उम्मेदवार करण चौधरीले आफ्नो समूहका सदस्यहरुको

महिला हिंसा अन्त्य गर्नपर्छ भन्ने नारा हामीले प्राय सुनिरहेका हुन्छौ । यो विषयमा चर्चा हुन थालेको लामो समय भईसक्यो ।

राप्रपा अध्यक्ष पशुपति शमशेर जबराले पार्टीको हितका लागि आफूले नेतृत्वको दाबी छोडेको जानकारी दिएका छन् ।  काठमाडौंमा बुधबारबाट सुरु भएको

स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले अत्यावश्यक कामबाहेक विदेश भ्रमण नगर्न अपिल गरेको छ । कोभिड–१९ को ओमिक्रोन भेरियन्टको सङ्क्रमणलाई दृष्टिगत गर्दै