राइज मिडियाको पहलमा मेलम्ची बाढी पीडितलाई सहयोगराइज मिडिया नेटवर्कले मेलम्ची बाढी पीडितलाई सहयोग गरेको छ । बाढीले सर्वस्व गुमाएहरुलाई नेटवर्कले मंगलबार भान्साका लागि आवश्यक प्रेसर कुकर, डेक्ची, कराई, थाल, बटुका, बाटा, बाल्टी लगायतका भाँडाकुँडा हस्तान्तरण गरेको हो । विशेषगरी खोलापारीका पीडितले केही खाद्यान्न भएपनि पकाएर खाने भाँडाकुँडाको अभाव रहेको गुनासो गरेसँगै नेटवर्ककी निर्देशक एवं गायिका सुनिता दुलालको पहलमा १७ घर परिवारलाई भाँडाकुँडा सहयोग गरिएको हो ।

यसैगरी बाढी पीडित २० सुत्केरी महिलालाई घरको अवस्था हेरी प्रतिव्यक्ति पाँचदेखि दश हजार रूपैयाँ आर्थिक सहयोग समेत गरिएको थियो । । बाढी पीडितहरुका लागि देशविदेशमा रहने विभिन्न सहयोगीहरुले समेत हातेमालो गरेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सरकारले कोभिड–१९ खोप प्रमाणपत्रको कन्सुलर प्रमाणीकरण गर्नु नपर्ने व्यवस्था गरेको छ । कोभिड–१९ सङ्कट व्यवस्थापन केन्द्र(सिसिएमसी) ले आइतबार स्वास्थ्य तथा

पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई हजारभन्दा कम

पछिल्लो समय वैवाहिक वर्षगाँठ तथा जन्मोत्सव कार्यक्रमका नाममा फजुल खर्च गर्ने प्रचलन बढ्दै गएको छ । तर, यस्ता उत्सवमा हुने

शनिबार रातिदेखि आएको बाढीले चनौटेको रातो पुल बगाएको छ । स्थानीयवासी हस्त पण्डितका अनुसार आज बिहान ७ः४५ बजे पुल बगाएको