यस कारण महिलाको यौनेच्छामा कमी आउँछ !केही महिलाहरुमा उमेरका साथसाथै सेक्समा कमी आउँछ । महिलाको यौनेच्छामा भइरहेको परिवर्तनका बारेमा हालै मात्र एउटा स्टडी भएको छ । यो स्टडी स्कट्सडेलका शोधकर्ताहरुले गरेका हुन् । स्टडीकी लेखक र मेयो क्लिनिकमा मेडिसिनकी एसोसिएट प्रोफेसर डाक्टर जुलियाना क्लिंगले शोधमा भएका केही महत्वपूर्ण जानकारी दिएकी छन् ।

महिलाओं पर स्टडी

डाक्टर क्लिंगले महिलाहरुको यौनेच्छामा कमी हुनुको कारण पर्याप्त र आनन्दित निन्द्रामा जोडेकी छन् । नयाँ अध्ययनका अनुसार बढ्दो उमेरमा आनन्दले सुत्न पाउनु यौनेच्छा बढाउने सबैभन्दा राम्रो उपचार हो ।

महिलाओं पर स्टडी

अध्ययनमा अनुसन्धान कर्ताहरुले आनन्दले सुत्न नपाएकी महिलामा यौन समस्या हुने सम्भावना दुईगुणा बढी देखिएको र यौनेच्छाको उत्तेजनामा कमी आएको बताएका छन् । यो अध्ययन ५३ वर्षकी ३ हजार ४ सय महिलामा गरिएको थियो । यसमा ७५ प्रतिशत महिलाहरु आनन्दसँग सुत्न सकेका थिएनन् । त्यस्तै ५४ प्रतिशत महिलामा कुनै न कुनै प्रकारको यौन समस्या पाइएको थियो ।

महिलाओं पर स्टडी

अध्ययनमा उनीहरुसँग उनीहरुको यौन जीवनको बारेमा सोधिएको थियो । जो महिला राम्रोसँग सुत्न सक्दैन थिए उनीहरुमा यौनेच्छाको कमी थियो । ५ घण्टा भन्दा कम सुत्ने महिलामा यौनेच्छाको कमी, सेक्सुअल डिस्फंक्शन, उत्तेजनामा कमी, शरीरमा नकारात्मक प्रभाव र गोप्य अंगमा दुख्ने समस्या पाइएको थियो ।...
Margery

top passive income opportunities for doctors in the uk side jobs for licensed therapists Yoga affiliate programs passive income for retired doctors in canada Look into my homepage: best online passive income ideas for doctors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

शुक्रबार साँझ काठमाडौं दरबारमार्गस्थित दरबार सिनेप्लेक्समा चलचित्र ‘ह्यारी की प्यारी’ को विशेष प्रर्दशनका बखत खिचिएका तस्बिरहरु । कार्यक्रममा मनिषा कोइराला,

राजधानीको माइतीघरमा सोमबार निर्मला कुर्मीका न्यायका लागि बृहत नागरिक आन्दोलन अन्तर्गत विरोध प्रदर्शन गर्ने क्रममा शिल्पी थिएटरद्वारा सडक नाटक समेत

काठमाण्डौस्थित स्टुडियो थिएटरमा पौष २९ गते देखि नाटक देउराली डाँडीको मन्चन सुरु भएको छ । एक्टर्स स्टुडियोको सहकार्यमा वान वल्र्ड

भाषा, पर्व र संस्कृति समुदायको पहिचानसँग गाँसिएकाले राज्यबाटै यसको जर्गेना हुनुपर्ने बताउँदै बूढानिलकण्ठ नगरपालिका ले यसवर्षको सोनाम ल्होसार भव्यतापूर्वक मनाउने