English

वि विल राइज फाउन्डेसनलाई राष्ट्रिय युवा प्रतिभा सम्मानवि विल राइज फाउन्डेसन राष्ट्रिय युवा प्रतिभा सम्मान २०८० बाट सम्मानित भएको छ । पर्यटन प्रवर्द्धन तथा सामाजिक सेवामा सक्रिय उक्त फाउन्डेसनलाई युवा तथा खेलकुद मन्त्री डिगबहादुर लिम्बुले बिहीबार उक्त पुरस्कार प्रदान गरेका हुन् ।

मन्त्रालयले सम्भाव्य पर्यटकीय गन्तव्यहरूको प्रचारप्रसार एवं विपद् तथा महामारीको समयमा मानवीय सहायता र सहयोग मार्फत पर्यटन प्रवर्द्धन र समाज सेवाको क्षेत्रमा अनुकरणीय कार्य गरी नेपाली युवामा सृजनशीलता, उद्यमशीलता र सकारात्मक सोच प्रवाहित गर्न पु¥र्याएको योगदानको उच्च मूल्याङ्कन गर्दै नगद एक लाख रुपैयाँसहित सम्मान–पत्रले पुरस्कृत गरेको हो
फाउन्डेसनको तर्फबाट जनसम्पर्क निर्देशक सुनिता दुलालले उक्त पुरस्कार ग्रहण गरेकी थिइन् । कार्यक्रममा संस्थाका तर्फबाट फाउन्डेसनका निर्देशक निर्मल श्रेष्ठ, सद्भावना दूत फुर्वा तेन्जिङ शेर्पा र सदस्यहरू प्रभात रिमाल र रोजिता बुद्धाचार्य समेत कार्यक्रममा उपस्थित थिए ।

पर्यटन प्रवर्द्धन तथा सामाजिक सेवामा महत्वपूर्ण योगदान पु¥याए बापत सम्मानित वि विल राइज फाउण्डेसन २०७२ को महाभूकम्पपछि स्थापना भएको हो । उक्त संस्थाले देश तथा विदेशमा समेत निरन्तर शिक्षा, स्वास्थ्य, पर्यटन, खेलकुद लगायतका क्षेत्रमा कार्य गर्दै आएको छ । नेपालका कुनाकन्दरामा रहेका पर्यटकीय थलोको उजागर गर्न ‘मेरो गाउँ मेरो ठाउँ’ भिडियो च्यालेन्ज पनि यही फाउन्डेसनले सुरु गरेको छ ।...
guziki

Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help others like you helped me. guziki

...
mirsadovnikov.ru

Hi there friends, how is all, and what you wish for to say concerning this post, in my view its actually awesome for me. mirsadovnikov.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

सहरका स्थानीय रैथाने चिनियाँ नयाँ वर्षको उमंगमा उर्लिरहेका बेला गत आइतबार हङकङेली नेपालीहरूको लामै लर्को भने युङ लङ थिएटरतर्फ सोझिएको

वि विल राइज फाउन्डेसनका संस्थापक अध्यक्ष एवं तेक्वान्दो ग्रान्ड मास्टर तुलसीकुमार गुरुङले पोखरा अन्तर्राष्ट्रिय म्याराथनका लागि नगद ५ लाख सहयोग

काठमाडौंका धीरज बस्नेत र आर्थिक बस्नेत पुरुष समलिङ्गी जोडी हुन् । उनीहरूले ६ महिनाअघि विवाह गरे । करिब डेढ वर्षको

आज भ्यालेन्टाइन डे । यस दिन प्रेमी प्रेमीकाले एकअर्कालाई उपहार दिने चलन छ । त्यो उपहारमा केवल माया छ ।