‘नेपाली पात्रो’सँग डिजिटल सहकार्यका लागि यसरी जोडिनुहोस्नेपालको पहिलो कम्युनिटी एप ‘नेपाली पात्रो’ले रेडियो तथा अनलाइन सम्बन्धी सहकार्य गरेको छ । ‘नेपाली पात्रो’ ले नेपाली रेडियोहरू तथा अन्य डिजिटल मिडियाहरूसँग सहकार्य गर्दै संसारभर छरिएर रहेका नेपालीहरूले आ–आफ्नो प्रदेशका गतिविधिहरू सुन्न र अनलाइन समाचारहरूसँग अपडेट बस्न मिल्ने व्यवस्था गरेको हो ।

उक्त सहकार्यका लागि नेपाली पात्रोको मिडिया म्यनाजर आशिस कार्की लाई सम्पर्क गर्न सकिने बताइएको छ । विगत १० वर्ष भन्दा लामो समयदेखि नेपाली रेडियो तथा डिजिटल मिडियासँग नजिक रहेका कार्की नेपाली रेडियोलाई डिजिटल प्रविधिमैत्री बनाउन महत्त्वपूर्ण भूमिका रहेको छ।

नेपाली पात्रो एप नेपालको पहिलो कम्युनिटी एप हो । यो एपमा नेपाली तिथीमिती तथा पञ्चाङ्गको जानकारी, नेपाली चाडपर्व तथा शुभ साइतको विस्तृत विवरण, दैनिक, साप्ताहिक मासिक तथा वार्षिक राशिफल, स्थानीय, राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय ताजा समाचार, नेपाली एफ एम तथा अनलाइन रेडियोहरू, विदेशी विनिमय दर, सुन चाँदीको दर रेट, मौसम तथा सरकारी बिदाहरू, ज्योतिष परामर्श सेवा लगायत अन्य धेरै सुविधाहरू छन् ।

नेपाली तथा अङ्ग्रेजी भाषासहितको नेपालका महत्त्वपूर्ण तथा विश्वासिलो अनलाइन समाचार स्रोत आबद्ध नेपाली पात्रो नेपाली सञ्चार सामग्रीहरूलाई प्रभावकारी ढङ्गले धेरैभन्दा धेरै पहुँचमा जोडिरहने पावर टुल्सको रूपमा परिचित रहेको छ ।

यो पनि…
‘नेपाली पात्रो’को सिईओमा सन्तोष देवकोटा नियुक्त
नेपाली पात्रोको नयाँ रेडियो अपडेट हेर्नु भयो ?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

विगत केही दशकहरूमा हाम्रो वातावरणमा जसरी प्रदूषण बढ्दै गइरहेको छ, त्यो वर्तमानका लागि मात्र होइन भविष्यका लागि पनि धेरै हिसाबले

यस धर्तीमा यस्ता रहस्य छन्, जसको बारेमा वैज्ञानिकले पनि आजसम्म पत्ता लगाउन सकेका छैनन् । संसारभरका नदी र तालहरूमा धेरै

घरबाहिर तथा बैठक कोठालाई सजाएर राख्दा घरको वातावरण सकारात्मक मात्रै होइन, तपाईंलाई एउटा फरक छवि पनि दिने गर्छ । घरभित्रको

मानव जीवनको सुरक्षाका लागि वातावरणलाई सुरक्षित राख्नुपर्छ । आधुनिकतातर्फ अघि बढिरहेको विश्वमा विकासको बाटोमा हामीले पृथ्वी र वातावरणका लागि घातक