English

अफिस लुकको लागि यी कुर्ती सेट प्रयोग गर्नुहोस्महिलाहरू प्रायः कपडाको बारेमा अन्योलमा हुन्छन्, उनीहरू अफिसको लागि उपयुक्त कुन पोसाक किन्ने भनेर सोचिरहन्छन्। यदि तपाईँको दिमागमा पनि यस्तै कुरा चलिरहेको छ भने, तपाईँ यहाँ उल्लेख गरिएको कुर्ती सेट प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा तपाईँ सुन्दर देखिनुका साथै सहज महसुस गर्नुहुनेछ ।

कुर्ती पलाजो सेट

गर्मीमा खुल्ला कपडा लगाउन मन लाग्छ भने अफिसका लागि कुर्ती पलाजो सेट रोज्न सक्नुहुन्छ। यस्तो सुट धेरै आरामदायक हुन्छ । कुर्ती पलाजो सेटमा पनि पलाजोसँग स्लिट कुर्ती वा स्कर्ट पलाजोसँग कुर्ती किन्न सक्नुहुन्छ। दिन अनुसार अफिसको लागि कलर विकल्प लिन सक्नुहुन्छ।

तपाईँ आफ्नो गहना, जुत्ता र कपाललाई यसको ढाँचा र घाँटीको डिजाइन अनुसार स्टाइल गर्न सक्नुहुन्छ, र अफिस लुकको लागि तयार हुनु सक्नुहुने छ ।

अनारकली कुर्ती सेट

आजकल अनारकली कुर्तीको चलन निकै चलिरहेको छ । अभिनेत्रीहरू पनि यस प्रकारको कुर्ती सेट लगाउन मन पराउँछन् । यस्तो अवस्थामा अफिसको लागि अनारकली कुर्तीको सेट पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा तपाईँ बाँधनी प्रिन्ट, प्लेन अनारकली वा प्लाजोसँग अनारकली प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईँले यो डिजाइन कुर्तीलाई अक्सिडाइज्ड ज्वेलरी र जुत्तासँग लगाउन सक्नुहुन्छ ।

प्यान्ट कुर्ती सेट

यदि तपाईँलाई साधारण कपडाहरू मनपर्छ भने, तपाईँले आफ्नो अफिस आउट फिट सूचीमा प्यान्ट कुर्ती सेटको विकल्प थप्न सक्नुहुन्छ। तपाईँ यस प्रकारको सेट लगाएर सजिलै बाहिर जान सक्नुहुन्छ। सुती, रेसम र जर्जेट कपडामा यस प्रकारको कुर्ती सेट किन्न सक्नुहुन्छ। बजारमा गएर यसलाई किन्दा तपाईँले यसमा धेरै डिजाइन विकल्पहरू पाउनुहुनेछ। तपाईँ आफ्नो रुचि अनुसार कुर्ती सेटसँग मिल्दो गहना र जुत्ता किन्न सक्नुहुन्छ। यस्ता सेट किन्दा प्यान्ट धेरै टाइट हुनुहुँदैन भन्ने कुरामा ध्यान दिनुहोस्।

यो पनि…
महिला फेसनः गर्मीमा किन लगाउने यी पोसाक ?
गर्मीमा के-के खाने ?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेपालको अन्नपूर्ण संरक्षण क्षेत्रमा नयाँ प्रजातिको चरा भेटिएको छ । नयाँ प्रजातिको चरा ‘फुस्रो सारौं’ नाममा अभिलेख गरिएको छ ।

वायु प्रदूषण रोक्न विकसित मुलुकहरूले सवारी साधन, कलकारखाना, उद्योगलगायत विभिन्न क्षेत्रमा विशेष मापदण्डहरू तोकी एक्युआई अर्थात् एयर क्वालिटी इन्डेक्समा उत्तम

‘तपाई जति प्रकृति नजिक पुग्नु हुन्छ, प्रकृति त्यति नै तपाई नजिक आइपुग्छ’, यो भनाई हङकङका नेपाली व्यवसायी राज गुरुङलाई ठ्याक्कै

एक साँझ हामी सूर्यास्त अवलोकन गर्न हेग शहरको अत्याधिक प्रसिद्ध समुन्द्रतट स्केभनिनगन गएका थियौँ । हाम्रो टोलीमा इटाली, फ्रान्स, नर्वे,