अफिस लुकको लागि यी कुर्ती सेट प्रयोग गर्नुहोस्महिलाहरू प्रायः कपडाको बारेमा अन्योलमा हुन्छन्, उनीहरू अफिसको लागि उपयुक्त कुन पोसाक किन्ने भनेर सोचिरहन्छन्। यदि तपाईँको दिमागमा पनि यस्तै कुरा चलिरहेको छ भने, तपाईँ यहाँ उल्लेख गरिएको कुर्ती सेट प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा तपाईँ सुन्दर देखिनुका साथै सहज महसुस गर्नुहुनेछ ।

कुर्ती पलाजो सेट

गर्मीमा खुल्ला कपडा लगाउन मन लाग्छ भने अफिसका लागि कुर्ती पलाजो सेट रोज्न सक्नुहुन्छ। यस्तो सुट धेरै आरामदायक हुन्छ । कुर्ती पलाजो सेटमा पनि पलाजोसँग स्लिट कुर्ती वा स्कर्ट पलाजोसँग कुर्ती किन्न सक्नुहुन्छ। दिन अनुसार अफिसको लागि कलर विकल्प लिन सक्नुहुन्छ।

तपाईँ आफ्नो गहना, जुत्ता र कपाललाई यसको ढाँचा र घाँटीको डिजाइन अनुसार स्टाइल गर्न सक्नुहुन्छ, र अफिस लुकको लागि तयार हुनु सक्नुहुने छ ।

अनारकली कुर्ती सेट

आजकल अनारकली कुर्तीको चलन निकै चलिरहेको छ । अभिनेत्रीहरू पनि यस प्रकारको कुर्ती सेट लगाउन मन पराउँछन् । यस्तो अवस्थामा अफिसको लागि अनारकली कुर्तीको सेट पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा तपाईँ बाँधनी प्रिन्ट, प्लेन अनारकली वा प्लाजोसँग अनारकली प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईँले यो डिजाइन कुर्तीलाई अक्सिडाइज्ड ज्वेलरी र जुत्तासँग लगाउन सक्नुहुन्छ ।

प्यान्ट कुर्ती सेट

यदि तपाईँलाई साधारण कपडाहरू मनपर्छ भने, तपाईँले आफ्नो अफिस आउट फिट सूचीमा प्यान्ट कुर्ती सेटको विकल्प थप्न सक्नुहुन्छ। तपाईँ यस प्रकारको सेट लगाएर सजिलै बाहिर जान सक्नुहुन्छ। सुती, रेसम र जर्जेट कपडामा यस प्रकारको कुर्ती सेट किन्न सक्नुहुन्छ। बजारमा गएर यसलाई किन्दा तपाईँले यसमा धेरै डिजाइन विकल्पहरू पाउनुहुनेछ। तपाईँ आफ्नो रुचि अनुसार कुर्ती सेटसँग मिल्दो गहना र जुत्ता किन्न सक्नुहुन्छ। यस्ता सेट किन्दा प्यान्ट धेरै टाइट हुनुहुँदैन भन्ने कुरामा ध्यान दिनुहोस्।

यो पनि…
महिला फेसनः गर्मीमा किन लगाउने यी पोसाक ?
गर्मीमा के-के खाने ?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

विगत केही दशकहरूमा हाम्रो वातावरणमा जसरी प्रदूषण बढ्दै गइरहेको छ, त्यो वर्तमानका लागि मात्र होइन भविष्यका लागि पनि धेरै हिसाबले

यस धर्तीमा यस्ता रहस्य छन्, जसको बारेमा वैज्ञानिकले पनि आजसम्म पत्ता लगाउन सकेका छैनन् । संसारभरका नदी र तालहरूमा धेरै

घरबाहिर तथा बैठक कोठालाई सजाएर राख्दा घरको वातावरण सकारात्मक मात्रै होइन, तपाईंलाई एउटा फरक छवि पनि दिने गर्छ । घरभित्रको

मानव जीवनको सुरक्षाका लागि वातावरणलाई सुरक्षित राख्नुपर्छ । आधुनिकतातर्फ अघि बढिरहेको विश्वमा विकासको बाटोमा हामीले पृथ्वी र वातावरणका लागि घातक