English

गर्मी मौसममा यस्ता ड्रेस लगाउनुहोस्नयाँ वर्ष सुरु भएसँगै गर्मी पनि निकै बढेको छ । यस्तो अवस्थामा बढ्दो तापक्रमले मानिसको जीवनशैलीमा पुरै परिवर्तन ल्याएको छ । खानादेखि कपडासम्म, यो मौसमले सबै परिवर्तन गरेको छ। बदलिँदो मौसमको प्रभाव हाम्रो स्वास्थ्यमा मात्र नभई कपडामा पनि हुन थाल्छ । यो मौसममा धेरैजसो मानिसहरू सहज हुने लुगा लगाउन रुचाउँछन् । विशेष गरी केटीहरू आफ्नो स्टाइललाई लिएर निकै सचेत हुन्छन् । यदि तपाईँ पनि गर्मीको लागि केही आउट फिटहरू खोज्दै हुनुहुन्छ जसमा तपाईँ सहज महसुस गर्न सक्नुहुन्छ र स्टाइलिश पनि देख्न सक्नुहुन्छ भने तपाईँ यी ट्रेण्डी पोसाकहरू पछ्याउनुहोस्।

सुतीको फ्रक

ग्रीष्मकालीन फेसनेबल र आरामदायी पोसाकको लागि तपाईँले सुतीको फ्रक बोक्न सक्नुहुन्छ। हल्का सेडको फ्लोरल प्रिन्ट फ्रकले तपाईँलाई स्टाइलिश देखाउने मात्र होइन, गर्मीको जलनबाट पनि बचाउँछ। गर्मीको लागि, तपाईँ हल्का रङ्गको फ्लोरल प्रिन्टेड फ्रक लिन सक्नुहुन्छ।

कटनको सर्ट र औपचारिक प्यान्ट

यदि तपाईँ गर्मीमा अफिसको लागि उपयुक्त पोसाक खोज्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईँ कटनको सर्टको साथ फर्मल प्यान्ट लगाउन सक्नुहुन्छ। यस पोसाकमा, तपाईँ केवल एक अनौपचारिक लुक प्राप्त गर्न सक्षम हुनुहुनेछ, तर धेरै स्टाइलिश देखिनुहुनेछ। अफिसमा प्यान्टसँगै फर्मल कुर्ती पनि लगाउन सक्नुहुन्छ।

लामो कुर्ती र पलाजो

सुतीको लामो कुर्ती गर्मी मौसममा आरामदायक र स्टाइलिश पोसाक साबित हुनेछ। कुर्तीसँगै पलाजो वा लेगीन्स पनि लगाउन सक्नुहुन्छ। यसबाहेक कुर्ती र लामो स्कर्ट पनि लगाउन सकिन्छ । यी पोसाकहरूले तपाईँलाई उत्कृष्ट लुक दिनुको साथै गर्मीबाट पनि बचाउनेछन्।

सुतीको म्याक्सी

तपाईँले सुतीको म्याक्सी ड्रेस पनि छनौट गर्न सक्नुहुन्छ। यो एक पोसाक हो जुन सबै शरीरका प्रकारहरू सुट गर्दछ। साथै, तपाईँलाई गर्मीमा आरामदायी महसुस गराउनेछ।

यो पनि…
महिला फेसनः गर्मीमा किन लगाउने यी पोसाक ?
गर्मीमा के-के खाने ?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नोबेल पुरस्कार विजेता यासुनारी कावावाताले उपन्यास ‘स्नो कन्ट्री’ मा देश सुन्दर हुने तीनवटा तत्व उल्लेख गरे–प्रकृति,संस्कृति र परिवेश । लाग्छ–साहित्यकार

तमु समुदायको ऐतिहासिक चाड बैशाख पूर्णिमाका अवसर पारेर तमु ट्हो ह्युल हङकङले आफ्नो २६ औं वार्षिकोत्सव मनाएको छ । उक्त

नेपालको अन्नपूर्ण संरक्षण क्षेत्रमा नयाँ प्रजातिको चरा भेटिएको छ । नयाँ प्रजातिको चरा ‘फुस्रो सारौं’ नाममा अभिलेख गरिएको छ ।

वायु प्रदूषण रोक्न विकसित मुलुकहरूले सवारी साधन, कलकारखाना, उद्योगलगायत विभिन्न क्षेत्रमा विशेष मापदण्डहरू तोकी एक्युआई अर्थात् एयर क्वालिटी इन्डेक्समा उत्तम