English

पृथ्वी जयन्तीको उपलक्ष्यमा रक्तदान कार्यक्रमसुप्रण प्याथोलोजी क्लिनिक सुन्धारा, पाटनले राष्ट्रिय एकीकरणका महानायक पृथ्वी नारायण शाहको जन्म जयन्तीको उपलक्ष्यमा मंगलबार रक्तदान तथा निःशुल्क रगत जाँच कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । उक्त कार्यक्रम पन्त ग्लोबल कन्सल्टेन्सी चन्द्रागिरिको सहकार्यमा पाटनको सुन्धारामा भएको थियो ।

२८ जनाले रक्तदान गरेको उक्त कार्यक्रममा करिब एकसयले रगत, पिसाब तथा प्रेसरको निःशुल्क जाँच सेवा लिएका थिए। कार्यक्रममा राईज मिडिया नेटवर्कका मार्केटिङ कन्सल्टेन्ट तथा पन्त ग्लोबल कन्सल्टेन्सी का मुख्य परामर्शदाता धिरेन्द्र पन्तले समेत रक्तदान गरे।

सुप्रण प्याथोलोजी क्लिनिकका प्रमुख कार्यकारी निर्देशक तथा पन्त ग्लोबल कन्सल्टेन्सी का कार्यकारी अध्यक्ष प्रबिना रावल पन्तले रक्तदान जीवनदान भन्ने मूल उद्देश्यले उक्त कार्यक्रम आयोजना गरेको बताइन्। सुप्रण प्याथोलोजी क्लिनिकका कार्यकारी अध्यक्ष प्रमा लामा लिम्बूले सुप्रण प्याथोलोजीले रक्तदान तथा निःशुल्क औषधी वितरण, रगत जाँच, प्रेसर जाँच, पिसाब जाँच लगायतका थुप्रै कार्यक्रमहरू गर्दै आइरहेको छ । याे पनि उक्त क्लिनिकको नियमित कार्यक्रम मध्ये एक रहेको उनले जानकारी गराइन् ।

यो पनि…
लायन्स तथा लियो क्लबको संयुक्त आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम
रक्तदान गर्नेहरुको संख्यामा कमी, नेपालमा दैनिक कति रगत चाहिन्छ ?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नोबेल पुरस्कार विजेता यासुनारी कावावाताले उपन्यास ‘स्नो कन्ट्री’ मा देश सुन्दर हुने तीनवटा तत्व उल्लेख गरे–प्रकृति,संस्कृति र परिवेश । लाग्छ–साहित्यकार

तमु समुदायको ऐतिहासिक चाड बैशाख पूर्णिमाका अवसर पारेर तमु ट्हो ह्युल हङकङले आफ्नो २६ औं वार्षिकोत्सव मनाएको छ । उक्त

काठमाडौंबाट करिब १ सय १० किलोमिटरको दूरीमै नेपालको राष्ट्रिय चरा डाँफे हेर्न पाइन्छ भन्ने थाहा पाउँदा कतिपयलाई अपत्यारिलो लाग्दो हो

सलाम तिमीलाई तमाम शिशिरहरुसधैँ मुटु उनिरहने प्रिय झिरहरुयो घाउ नि सहुँला पुरानो त भर्न देउधन्यवाद जिन्दगी चियर्स मेरा पिरहरु मुक्तककार